999 rezultate për

arena

Reali "manita" Plzenit (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e 5 ndaj Viktoria Plazen në "Doosan Arena" Ai që ka shënuar është mesfishori gjerm
Çmenden grekët, kërkojnë të largojnë flamurin shqiptar në stadium por një shqiptar u del para Flamuri shqiptar ka qenë i pranishëm pothuajse në çdo ndeshje të nivelit të lartë të Ligës së Kampionëve. E nuk mund
E konfirmon FSHF, përfundimi i Arenës Kombëtare në rrezik Teksa “Arena Kombëtare” gjithnjë e më shumë po shkon drejt përfundimit tashmë janë duke u ngritur disa pikëpyetje për të
Arena Kombëtare merr formë, vendoset mbulesa metalike (VIDEO) Stadiumi i ri kombëtar ka marrë formë dhe nga java në javë shtohen elemente që e çojnë ndërtimin e impiantit drejt përfu
Merr formë "Arena Kombëtare", këto janë pamjet e impiantit të ri (VIDEO) Vijojnë me ritme të shpejta punimet për ndërtimin e “Arenës Kombëtare”. Ditën e sotme, Federata Shqiptare e Futbolli
Nxorri Ramën "lakuriq", BastArena bën veprimin e çuditshëm pas shpërthimit të skandalit (FOTO LAJM) Edi Rama nuk do ta kishte menduar kurrë se kompanie të cilës po i shërbente sipas opozitës, t'ia hidhte në erë strategji
BastArena nxjerr zbuluar Ramën: Jemi të vetmit të licencuar, nuk mbyllemi (FOTO LAJM) Kryeministri Rama tha javën e shkuar se do të zhdukte bastet sportive në Shqipërisë dhe se do të zhvedoste nga qytetet k
Nuk ka fitues, Shqipëria dhe Jordania barazojnë pagola në "Elbasan Arena" Shqipëria dhe Jordania ka barazuar pagola në ndeshjen miqësore ndaj Jordanisë në "Elbasan Arena". Pavarësisht rastev
Ilda Bejleri çmend tifozët me këtë foto në stadiumin "Elbasan Arena" (FOTO LAJM) Shqipëria po luan ndeshjen miqësore me Jordaninë në stadiumin “Elbasan Arena”. Si në çdo ndeshje, bukuroshja Ilda Bej
Shqipëria po luan ndaj Jordanisë, vijon akoma shitja e biletave Shqipëria po përballet me Jordaninë në "Elbasan Arena" dhe është minuta e 15'. Edhe pse ndeshja po zhvillohet, shtija
Një gjë e jashtëzakonshme ndodhi në sallon pak para ndeshjes së madhe Mc Gregor vs. Khabib (VIDEO) Ndërkohë që të gjithë janë fiksuar para ekraneve dhe po presin ndeshjen e madhe për kampionin e UFC229, ndërsa mijëra të
Bayerni dështon përsëri të fitojë, barazon në Allianz Arena ndaj Ajaxit (VIDEO) Bayern Munich ka ngecur në një barazim 1-1 me Ajaxin në "Allianz Arena". Që në minutën e 4' bavarezët kaluan në avan
Ajaxi barazon rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Ajax ka barazuar rezultatin ndaj Bayern Munich në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është Nazraoui në minutën e 22'.
Hoffenheim ndëshkon Cityn pa filluar mirë ndeshja (VIDEO) Hoffenheim ka kaluar në avantazh ndaj Manchester City në "Wirsol Rhein-Neckar Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi
Robben i jep avantazhin Bayernit kundër Augsburgut Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Augsburg në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi holandez, Arje
Shqipëria poshtërohet nga Islanda në "Elbasan Arena" Shqipëria U-19 është mposhtur në testin e dytë miqësor ndaj Islandës U-19 me rezultatin 1-4 në takimin e zhvilluar në “E
Njihet si tersi i futbollit, tifozët kanë një mesazh për Ramën nga "Elbasan Arena" (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar në "Elbasan Arena" Shqipëria korri një fitore të merituar ndaj skuadrës së Izraelit. Ka qënë Taula
"Çmenden" izraelitët, braktisin autobusin e rezervojnë 3 kate hoteli Ndeshja mes Sqhipërisë dhe Izraelit që do të luhet ditën e nesërme ne "Elbasan Arena" duket se ka alarmuar policinë ku j
Kushte ekstreme në "Elbasan Arena", numër i ulët tifozësh për ndeshjen me Izraelin Ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit do të luhet në “Elbasan Arena” në kushte ekstreme të sigurisë. Pothuajse një jave në
Kështu u prit në Allianz Arena, Schweinsteiger (VIDEO) Legjenda e Bayern Munchen dhe e Gjermanisë, Bastian Schweinsteiger sot po përshëndetet me ish-klubin e tij. Për këtë