999 rezultate për

arena

"Arena Kombëtare" pranë përfundimit, nis vendosja e stolave (FOTO LAJM) Impianti modern "Arena Kombëtare" është drejt fundit. Lajmi është konfirmuar edhe nga kryeministri Edi Rama, i cili nëpë
Gjermania hesht “Johan Cruyff Arena” (VIDEO) Kombëtarja Gjermane ka arritur të shënojë në Johan Croyff Arena që në minutën e 15’. Ka qenë ylli Manchester City, Lo
Turqia kalon sërish në avantazh në Elbasan Arena (VIDEO) Ndeshja e parë e vlefshme për kualifikueset e kampionatit europian mes Shqipërisë U21 dhe Turqisë U21 është drejt fundit
Bernardeschi merr numrin 10 te Italia Ylli i Juventusit Federico Bernadechi ka marrë numrin 10 te Kombëtarja e italisë. Në fakt numrin 10 mbi shpinë e mb
Klopp: Duhet të ndalim Lewandowski-n, nuk sakrifikojmë Champions-in për Premier League Jurgen Klop ka dalë në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes kundër Bayern Munich sot në mbrëmje në "Alianz Arena".
Bayern-Liverpool, Shaqiri e nis nga stoli Sot në mbrëmje në Alianz Arena do të lihet sfida e kthimit me Bayern Munchi dhe Liverpoolit për të parcaktuar dy çerekfi
Rama premton: Fieri me pallat sporti dhe stadium të ri Kryemistri Edi Rama, në një takim me qytetarët e Fierit, ka premtuar se ky qytet do të ketë një stadium të ri, jo në tru
Vijojnë punimet intensive në stadiumin "Arena Kombëtare" (VIDEO) FSHF ka bërë publike një video ku prezanton fazën e punive të stadiumit "Arena Kombetare". Duket se gjithçka tashmë ka m
Përcaktohet data e inagurimit të "Arenës Kombëtare" Më në fund vjen lajmi i shumëpritur për tifozët në Shqipëri. Stadiumi "Arena Kombëtare" do të inagurohet në datën 11
Përurohet lulishtja dhe këndi i ri i lojrave pranë stadiumit “Arena Kombëtare” Këndi i 40-të i lodrave në Tiranë ndodhet pranë stadiumit “Arena Kombëtare”. Një zonë e degraduar deri pak javë më p
Arena Kombëtare merr formë, punimet janë drejt fundit (FOTO LAJM) Arena Kombëtare cdo ditë e më shumë po merr formë. Punimet vijojnë me intesitet të lartë teksa sot stadiumin e vizitoi d
Rama publikon pamje nga "Arena Kombëtare": Xhevahiri që po merr formë (VIDEO) Edi Rama, ka postuar ditën e sotme disa video në Instagram, ku shihet stadiumi “Arena Kombëtare”, ku punimet vijojnë der
Lulishte dhe kënd lojërash tek aneksi i stadiumit "Arena Kombëtare" Ndërsa vijojnë punimet tek stadiumi “Arena Kombëtare”, Bashkia e Tiranës ka nisur rehabilitimin e hapësirës pas tij, e c
Ribery i papërmbajtshëm, shënon golin e dytë ndaj Frankfurtit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e 2 kundër Eintracht Frankfurtit në "Commerzbank-Arena". Ai që shënoi është sulm
Bayerni shkatërron Benfican (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e pestë kundër Benficas në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi fran
"Arena Kombëtare" merr formë, punimet drejt fundit (FOTO LAJM) Stadiumi Arena Kombëtare është drejt fundit. Pamjet më të fundit në foto shihet qartë se catia e stadiumit është tërsis
Shikoni sa bileta janë shitur në "Elbasan Arena" Barazi totale tifozësh në takimin miqësor mes Shqipërisë dhe Uellsit. Në “Elbasan Arena” ndodhen 2 mijë shqiptarë dhe 2
Shqipëria me fat, Uellsi shumë afër golit Shqipëria është duke luajtur kundër Uellsit në një ndeshje miqësore në "Elbasan Arena". Në minutën e 23' skuadra e
100 milionë euro zbresin sot në “Elbasan Arena” Shqipëria do të luajë ndaj Wellsit sot në Elbasan Arena duke nisur prej orës 19:00. Në ktë miqësore do të aktivizohet si
Sot në 20:00 Shqipëri-Wells, për të harruar humbjen ndaj Skocisë Sot kombëtarja e shqipërisë do të zhvillojë miqësoren kundër Wellsit të Gareth Bale në ‘’Elbasan Arena’’ ne orën 19:00.