999 rezultate për

arena

Merr formë Arena Kombëtare, nis puna për ndërtimin e fushës (VIDEO) Arena Kombëtare është shumë pranë përfundimit. Impianti i cili nisi të ndërtohet në vitin 2016 tashmë është më pranë se
Arena Kombëtare merr formë, vijojnë punimet (VIDEO) Arena Kombëtare është shumë pranë përfundimit. Impianti i ri sipas gjasave pritet të përfundojë në muajin shtator për të
"Arena Kombëtare" drejt përfundimit, por sa kushtoi impianti? Punimet rreth ndërtimit të stadiumit "Arena Kombëtare" në Tiranë po shkojnë drejt fundit. Drejtuesit e Federatës Shqipta
Kërkesa e tifozëve: Stadiumi i ri kombëtar të emërtohet "Dardania Arena" Tifo-grupi "Dardanët" kanë përmes një peticioni drejtuar Federatës së Futbollit të Kosovës, kërkojnë që stadiumi i ri ko
Fasada dhomat e stolat/ "Arena Kombëtare"në fazën finale, shijoni pamjet fantastike (FOTO LAJM) Stadiumi i ri kombëtar është futur në fazën e fundit të punimeve. Teksa konstruksioni metalik apo pjesa e betonit ka për
Problem i papritur te "Arena Kombëtare", në rrezik inagurimi i stadiumit "Arena Kombëtare" është drejt përfundimit dhe është 90% gati. Një gjë të tillë e zbulon thotë Arben Dervishaj, shef i Se
"Rama ik" në stadiumin "Elbasan Arena", ndërhyn urgjent siguria Gjatë ndeshjes mes Shqipërisë dhe Moldavisë në stadiumin "Elbasan Arena" disa tifozë kuqezi kanë shpalosur një flamur të
Vëllezërit Xhaka në "Elbasan Arena", 1 në fushë 2 në stadium Granit Xhaka ka udhëtuar drejt Elbasanit për ta përkrahur vëllain e vet, Taulantin, në ndeshjen e Shqipërisë kundër Mold
Shqipëri-Moldavi, "Elbasan Arena" mbushet me policë Sonte, prej orës 20:45, në "Elbasan Arena" do të luhet ndeshja eliminatore e grupit H, mes Shqipërisë dhe Moldavisë, e v
"Arena Kombëtare" pranë përfundimit (VIDEO) "Arena Kombëtare" pranë përfundimit (VIDEO) "Arena Kombëtare" është shumë pranë përfundimit. Impanti i ri do të inagu
Duka e konfirmon: "Arena Kombëtare" nuk do të jetë gati në kohë Stadiumi "Arena Kombëtare" nuk do të jetë gati për ndeshjen e Shqipërisë kundër Moldavisë. Presidenti i Federatës Shqipt
Tottenham ngushton rezultatin në "Johan Cruyff Arena" (VIDEO) Tottenham më në fund ka arritur të shënojë një gol përballë Ajax-it. Është Lucas Moura ai që ka realizuar një gol me të
"Arena Kombëtare" nuk është gati, ku do të luhet Shqipëri-Moldavi UEFA në faqen e saj zyrtare ka përcaktuar se ku do të luhet takimi i vlefshëm për eleminatoret e Euro 2020 mes Shqipëris
"Arena Kombëtare" pranë përfundimit, nisin punimet e fushës (VIDEO) "Arena Kombëtare" çdo ditë e më shumë është duke marrë formë dhe punimet vazhdojnë me ritme të larta. Sikurse shihet
"Arena Kombëtare" drejt përfundimit, Rama dhe Duka inspektojnë punimet (VIDEO) Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, së bashku me kryeministrin Rama kanë inspektuar vijimin e punimeve për përfundimin e
Atentat Juventusit? Gjendet bombë pranë stadiumit "Johan Cruyff Arena" Në prag të supersfidës Ajax-Juventus e cila starton sot në mbrëmje tensioni është rritur, shkruan Albeu.com. Dje në o
Tifozët e Juventusit "pushtojnë" Holandën (FOTO LAJM) Juventusi do të luajë sot në transfertë aktin e parë kundër Ajax-it për Ligën e Kampioneve, shkruan Albeu.com. Bardh
Bayern-Dortmund, supersfida e titullit Bayern Munich dhe Borussia Dortmund do të përballen sot në Alianz Arena, një duelt që do te vendoshë shumë për titullin
"Arena Kombëtare" drejt përfundimit, avancojnë punimet (VIDEO) "Arena Kombëtare" është drejt përfundimit. Punimet vijojnë me intesitet të lartë teksa punohet dhe natën. Tashmë krye
Ngjarje e rëndë në stadiumin “Arena Kombëtare” humb jetën një nga punëtorët Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në kryeqytet, në kantierin e stadiumit "Arena Kombëtare" që po ngrihet në vend të imp