999 rezultate për

ardian

Kush është Ardian Dvorani, që shkaktoi krizën e tanishme kushtetuese Njolla më e madhe që po i vendoset reformës në drejtësi, e cila ka degraduar në pikën e betimit të gjyqtarëve kushtetues
Ardian Ismajli drejt kampionatit më të ndjekur nga shqiptarët Ardian Ismajli është mbrojtësi që ka fituar zemrën e të gjithë tifozëve me paraqitjen e bërë te Kombëtarja. Vendin do
Kush janë pronarët e platformës "tiks.app"? Bileta. Bileta. Bileta. S’ka bileta. Këto janë frazat më të dëgjuara që nga ora 16:00, kur biletat për ndeshjen Kosovë-A
Mema e ka mbyllur me Tiranën, e konfirmon moderatori i njohur Një mbledhje e dytë është bërë mes presidentit të Tiranës Refik Halili dhe trajnerit Ardian Mema. Menjëherë pas gjithë a
Humbi jetën në sallën e lindjes, merret i pandehur mjeku i Rexhina Debrovës Mjeku Ardian Kadefçiu është marrë i pandehur nga Prokuroria e Elbasanit në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në mate
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM) Thomas Strakosha është futbollisti më i shtrenjtë i Kombëtares shqiptare për momentin. Gardiani i Lacios ka parakaluar m
Ish- i burgosuri shqiptar vishet si polic dhe mësyn bankat me gardianin grek Një shoqërues burgu 49-vjeçar grek dhe një ish-i burgosur shqiptar 49-vjeçar, u arrestuan në Haidari pas disa muajsh het
Qofte dhe Birra, si shikohet ndeshja Drita-Vushtri Në ndeshjen e fundit të Dritës kundër Vushtrrisë, ka ndodhur një vaki interesante. Disa tifozë kanë marrë me vete ska
Takimi me Halilin, merret vendimi për trajnerin Ardian Mema Presidenti i Tiranës, Refik Halili ka konfirmuar në krye të detyrës trajnerin, Ardjan Mema. Tekniku kryeqytetas konfi
Shkarkohet Mema? Klubi i Tiranës po mendon zëvendësuesin, lakohen 2 emra Ardian Mema nuk do të jetë më trajner i Tiranës. Presidenti Refik Halili ka zgjidhur kontratën me trajnerin pas 3 nde
Të vërtetat që s'i ka thënë askush, gazeta britanike zbulon çfarë fshihet pas telenovelave turke Gazeta britanike "The Guardian" i ka kushtuar një artikull telenovelave turke duke zbuluar edhe fakte që fshihen pas tyr
"The Guardian" jehonë incidentit skandaloz me turistët spanjoll: Qeveria është përpjekur për të rregulluar reputacionin! Incidenti skandaloz i disa ditëve më parë ka tejkaluar çdo përmasë pasi ai po komentohet edhe nga mediat më prestigjioze
Rama për Teatrin: Edhe Cerga është dakord Kryeministri Edi Rama vijon të publikojë qëndrimet e artistëve të cilët janë dakord me ndërtimin e një Teatri të ri.
Gazetari: Poshtëruese, Veliaj riciklon mbetjet e Fullanit në krye të Tiranës Gazetari Bledi Mane ka reaguar pas vendimit per zgjedhjen e Toni Gogut si kryetar i këshillit bashkiak të Tiranës. Ma
Vrau gruan dhe më pas u vetëmbyt, del ekspertiza për Ardian Kukën Dyshimet se gruaja e tradhtonte çuan në vrasjen e 36-vjeçares dhe më pas vetëmbytjen e autorit. Ardian Kuka, pak orë pas
The Guardian: Shqipëria e çuditshme, antike dhe e mrekullueshme I çuditshëm, antik dhe i mrekullueshëm. Ka shumë për të zbuluar ndërmjet kryqëzimeve kulturore të një vendi që ju siguro
"The Guardian": Në Shqipëri nuk kalon muaji pa dalë një skandal i ri në qeverinë Rama (FOTO LAJM) Gazeta prestigjoze "The Guardian" i ka kushtuar një artikull të gjatë zhvillimeve politike në Shqipëri dhe situatës aktu
Gjymtohet Kombëtarja, lëndohet dhe Ismajli Teksa gjendet në Frankfurt të Gjermanisë për të përgatitur takimin ndaj Islandës, të tjera lajme aspak të mira vijnë për
Goditën gardianen, si u arratisën të burgosurit shqiptarë Janë zbardhur detaje të reja nga arratisja e pak minutave më parë e dy të burgosurve shqiptarë në burgun e Avlonës në Gr
I dashuri maskohet si i varfër, aktorës i bëhet propozim magjik në Prishtinë (VIDEO) Aktorja kosovare, Ardiana Rexhepi dy ditë më parë (22 maj) mori propozimin që çdo femër do ta ëndërronte, shkruan Gazeta