999 rezultate për

ardian

Kallëzimi ndaj Dvoranit, sekuestrohen dokumentet e KED Presidentit Meta ka kallzuar penalisht kreun e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani gjw e cila nuk dihet e
Doris Pack mbështet Metën: Rama po kap drejtësinë me paratë e BE-së Kryetarja e Forumit të Gruas në Partitë Popullore Europiane, Doris Pack ka reaguar lidhur me shkeljet ligjore të kreut t
Bllokimi i KED? Ardian Dvorani i përgjigjet Metës Kreu i KED, Ardian Dvorani, ka sqaruar deklaratën e një dite më parë se nëse do të vihej nën hetim, do të bllokohej funk
Ilir Meta nuk dorëzohet, publikon spotin filmik edhe në anglisht për Ardian Dvoranin (VIDEO) Meta ka publikuar në rrjetet sociale edhe në versionin anglisht spotin, përkrah të cilit shkruan se ftonte qytetarët ta
Meta publikon videon: Si u përdor Dvorani për kapjen e Gjykatës Kushtetuese (VIDEO) Presidenti Ilir Meta dha sot dëshminë e tij në Prokurorinë e Tiranës përsa i përket kallzimit të ngritur ndaj Ardian Dvo
Kallëzoi penalisht Ardian Dvoranin, Meta thirret në Prokurori Prokuroria e Tiranës so të marrë në pyetje presidentin e vendit Ilir Meta lidhur me kallëzimin që ka bërë ndaj kreut të
Ardian Fullani padit Shqipërinë në Gjykatën e Strasburgut Ish-Guvernatori i BSH-së, Ardian Fullani ka paditur Shqipërinë në Gjykatën Ndërkombëtare të të Drejtave të Njeriut në St
Ardian Bujupi lë në mes turneun, viziton Shqipërinë dhe jep kontributin e tij (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Ardian Bujupi ditën që ndodhi tërmeti shkatërrues në Shqipëri, shprehu ngushëllime për familjet që hu
Ardian Takaj bën gjestin e madh, strehon banorët e prekur nga tërmeti Situata e tërmetit nuk la pa përfshirë edhe klubin bardhekuq të Skënderbeut, por në veçanti presidentin Ardjan Takaj dhe
Mes viktimave, gjyshja që shpëtoi nipin me trupin e saj Shumë dhimbje ka sjellë tërmeti që tronditi Shqipërinë mëngjesin e sotëm. Edhe mediat ndërkombëtare kanë reaguar du
Selmani në superformë, gardiani "Kuq e Zi" mban sërish të pa prekur rrjetën (FOTO LAJM) Gentian Selmani vijon formën fantastike. Gardiani i kombëtares shqiptare ka mbajtur sërish portën të pa prekur për skuad
Po bën mirë në Turqi, gardianin shqiptar e kërkojnë në Serie A dhe Bundesligë Gentian Selmani po paraqitet mirë në Turqi me Menemenspor, klub që garon në ligën e dytë turke. Portieri i Shqipërisë U2
Kallëzimi i Metës, flet Ardian Dvorani: Nuk kam parë deri më sot... Kryetari i KED, Ardian Dvorani, u shprehur se nuk kishte parë deri më sot që një kallëzim t’iu drejtohej 3-4 prokurorive
The Guardian: Njihuni me qytetin shqiptar që u ndërtua nga njerëzit Prestigjozja “The Guardian” i ka kushtuar një shkrim Kamzës, ku e përshkruan me detaje që nga ndërtimi i shtëpive, rrug
PD reagon pas padisë së Metës ndaj Dvoranit: Akti i duhur! "Kallëzimi penal i Presidentit të Republikës ndaj Kryetarit të KED është akti i duhur në mbrojtje të Kushtetutës dhe int
Dorëzohet sot padia ndaj Ardian Dvoranit Padia e presidentit Ilir Meta ndaj kreut të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani, pritet të dorëzohet ditë
EKSKLUZIVE/ Ardian Abazaj tregon ambiciet e Pogradecit për në Superiore: Nuk i trembemi askujt Pogradeci këtë sezon na ka befasuar të gjithëve si me lojë ashtu dhe me rezultate. Liqenorët mbajnë vendin e dytë në Kat
The Guardian: Rama i gatshëm për t’ju dhënë pasaportë shqiptare kriminelëve Në Londër, në një hotel me pesë yje është mbajtur një aktivitet, organizuar me synimin e promovimit të shitjes së atyre
Pas akuzave të Metës, reagon Ardian Dvorani Meta theksoi në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat se e akuzonte Dvoranin për dy shkelje: Shpërdorim detyre dh
Meta: Kallëzoj penalisht kreun e KED, Ardian Dvorani Konferenca e jashtëzakonshme e paralajmëruar për ditën e sotme pritej të sqaronte shumë nga debatet e këtyre ditëve në l