999 rezultate për

ardian

Plagosja e Ardian Çapjas, RENEA "blindon" Elbasanin (FOTO LAJM) Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur paraditen e sotme në Elbasan, ku ka mbetur i plagosur Ardjan Çapja. Sipas poli
Plas me armë në Elbasan, plagoset Ardian Çapja (FOTO LAJM) Një përplasje me armë zjarri është regjistruar ditën e sotme rreth orës 10 e 30, në qytetin e Elbasanit. Ngjarja mëso
The Guardian: Nga rrobat tek librat, sa orë qëndron koronavirusi në objekte të ndryshme Qytetarët tashmë mund të dalin të blejnë veshje të ndryshme, në dyqane apo qendra tregtare, por sipas rregullave të reja
Kallëzoi Luan Dacin dhe Ardian Hajdarin, Kushtetuesja refuzon kërkesën e Besnik Canit Gjykata Kushtetuese ka refuzuar kërkesën e anëtarit të këshillit të Lartë të Prokurorisë dhe njëherësh ish-prokuror në P
E shoqëronin dy persona, detaje nga zhdukja e 18-vjeçarit në Korab Jana zbardhur detajet e para nga zhdukja e tw riut nw Dibwr i cili nuk ka asnjw gjurmw prej 5 ditwsh. Sipas familjarë
Milani gjen zëvendësuesin e Donnarummas në League 1 Situata e vështirë financiare e krijuar nga pandemia do të ndikojë merkato e verës dhe te Milani po përgatiten për çdo s
Rrihet gardiani në burgun e Vlorës, të dënuarit përfundojnë për tre muaj në biruca Katër të paraburgosur në Vlorë mësohet se janë konfliktuar fizikisht me njëri-tjetrin, në ambientet e dhomës së telefona
Gardiani shqiptar i Lazios: Barazimi 3:3 me Atalanta ishte pika kthyese e sezonit të Lazio Lazio ishte një nga skuadrat më të mira të këtij sezoni në Serie A, duke mbajtur edhe pozitën e dytë në tabelë aktualish
Selmani pranë hapit të madh në karrierë, gjigandi turk kërkon shërbimet e gardianit Mediat turke vazhdojnë të shkruajnë për Gentian Selmanin.Portieri i talentuar i kombëtares shqiptare në vetëm një sezon
Shpërthen revolta në një burg në Brazil, merren peng 7 gardianë "Shpërthimi" i koronavirusit ka sjellë revolta në burgun në Manaus të Brazilit, një qytet në thellësi të Amazonës. Si
Ardian Ismajli drejt Serie A Një tjetër shqiptar pritet që sezonin e ri futbollistik – duke llogaritur se gjithçka do t’I rikthehet normalitetit – të
Super sezoni i Berishës, gardiani shqiptar mes 5 portierëve më të mirë në Europë Etrit Berisha po zhvillon një sezon të shkëlqyer. Këtë gjë e konfirmojnë edhe statistikat, ku Berisha listohet si por
I miqësuar me gardianët, Ronaldinho "u bën zbor" të burgosurve (VIDEO) Teksa është arrestuar dhe dërguar në burg për udhëtim me pasaportë të falsifikuar, Ronaldinjo i argëtoi të gjithë të bur
Ardian Dvorani tregon a ishte në kafe me Henri Çilin: Nuk e mbaj mend kur e kam takuar për herë të fundit Kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani i është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve për arrestimin e ana
Shkarkimi i Metës, Komisioni Hetimor merr në pyetje Ardian Dvoranin Kreu i KED Ardian Dvorani po merret sot në pyetje nga Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta, lidhur me për
Shkarkimi i Metës, Komisioni Hetimor gati të marrë në pyetje Ardian Dvoranin Komisioni hetimor parlamentar për shkarkimin e presidentit Meta, do të mblidhet rreth orës 13:00 të premten, ndërsa në r
PD i përgjigjet Gjonajt: Heshtja për krimin e kryer është pohim Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratës së Presidentit, Ilir Meta për ministren e Dre
Meta ulet mes gazetareve, këshilltari: Situata është e rëndë për Ministrinë e Drejtësisë Presidenti Meta ka vazhduar me publikimin e fakteve për "grushtin" e shtetit që ai pretendon të jetë bërë. Pas fjalë
80 milionshi nuk e bind Lampard, Chelsea "piketon" gardianin e Udineses Rendimenti I spanjollit Kepa Arrizabalaga, i cili i ka kushtuar Chelsea jo pak, por plot 80 milionë euro, nuk po arrin
PD publikon dokumentin: SPAK të nisë hetimin për Dvoranin (FOTO LAJM) Sot presidenti Ilir Meta gjatë konferencës së jashtëzakonshme për mediat solli fakte të reja që sipas tij, provojnë ‘shk