999 rezultate për

ardian

The Guardian: 6 pikëpyetjet që shoqërojnë vaksinën anti-Covid nga Pfizer Shpresat se fundi i pandemisë së koronavirusit janë rritur pasi një lajmi se një vaksinë koronavirus u gjet të ishte 90%
U shkarkua nga KPK, gruaja e Ardian Fullanit humbet betejën edhe në KPA Ish-anëtarja e Gjykatës së Lartë Arjana Fullani ka humbur betejën me KPA. Kolegji posaçëm i apelimit ka cilësuar të d
The Guardian: Biden mund të deklarojë fitoren sonte! Reporteri senior për politikë i mediumit prestigjioz The Guardian, Daniel Strauss, duke sjellë më të rejat nga Wilmingto
The Guardian: Cili vend në Evropë ka qasjen e duhur ndaj COVID-19 Një valë e dytë e koronavirusit të ri, është duke e përfshirë mbarë Evropën kontinentale, me rekorde të reja infeksiones
Rekord infektimesh në Francë, eksperti bën paralajmërimin e frikshëm Numri i infektimeve ditore në Francë mund të arrijë në 100,000 raste, shifër kjo dy herë më e lartë se shifrat e ditë të
The Guardian: Trump thotë se do të vjedhë zgjedhjet, si mund ta ndalojmë? Donald Trump na ka thënë hapur se po planifikon të vjedhë zgjedhjet. Në muajt e fundit ai ka deklaruar në mënyrë të qart
Ardian Bujupi bën lëmsh ndjekësit, mohon lidhjen që sapo konfirmoi (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar Ardian Bujupi konfirmoi lidhjen e tij me Sabrine Khan, kërcimtaren indiane e cila ishte pjes
E quajti vajzën e hallës, Ardian Bujupi pranon publikisht lidhjen me Sabrine (FOTO LAJM) Nuk thonë kot se “ku ka zë s’është pa gjë”! Prej muajsh përflitej se Ardian Bujupi është në një lidhje me modelen indian
Gardiani i Real Madridit rezulton pozitiv me covid-19 Andriy Lunin, portieri i Real Madrid, ka rezultuar pozitiv për COVID-19 në testet e kryera me Ukrainën kur është bashkua
Skandaloze: Ardian Ismajlin kishin planifikuar ta arrestonin në Prishtinë Babai i futbollistit të Shqipërisë dhe Spezias Ardian Ismajli, Ilmi Ismajli ka dhënë një njoftim shqetësues në rrjetet s
ZYRTARE/ Ardian Ismajli prezantohet në klubin e Serisë A Pritja merr fund, edhe Ardian Ismajli i shtohet kolonisë së madhe të shqiptarëve në Serinë A, ku tashmë është sistemuar
Xhaferraj: Rama ka sjellë drejtues fushate Ardian Çelën, ka dosje korrupsioni që nga 2010-ta Kreu i Degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ditën e sotme ka deklaruar se kryeministri Edi Rama k
The Guardian: Trump shpreson të përfitojë në zgjedhje nga bisedimet Kosovë-Serbi Liderët e Kosovës dhe të Serbisë do të takohen në Shtëpinë e Bardhë të enjten dhe të premten, në një ndërhyrje që është
Njihuni më të dashurën e Strakoshës Esther Adjoa Asiedu është bukuroshja që i ka rrëmbyer zemrën Thomas Strakoshës. Gardiani i Kombëtares, prej disa kohësh
La pas fëmijët e mitur, koronavirusi i merr jetën nipit të deputetit shqiptar Covid-19 i ka marrë jetën në mënyrë të parakohshme nipit të deputetit shqiptar, Rasim Selmanaj. Lajmin për ndarjen ng
Ardian Dvorani kërkesë: Dua të rikthehem në KED Ardian Dvorani i ka dërguar një kërkesë kryetares së Këshillit të emërimeve në Drejtësi, Vitore Tushës ku kërkon nga për
U shkarkua nga KED, posti i ri që zgjodhi Dvorani Ish-gjyqtari i Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani ka zgedhur Gjykatën Administrative të Apelit të Tiranës për t'ju rikthy
Auron Tare i vodhi shokut 100 lekë, mund të bëjë çdo të keqe: Ardian Ndreca nxjerr dosjen e Sigurimit Duket se profesori Ardian Ndreca nuk i fal akoma akuzat ndaj Martin Camajt dhe Ernest Koliqit, ku u tha se ata ishin pj
Të gjithë e njohin si të dashurën e tij, Ardian Bujupi reagon për herë të parë (FOTO LAJM) Prej disa kohësh flitet se këngëtari i njohur Ardian Bujupi është i lidhur me një vajzë, e cila ishte modele në këngën e
Rekord në 24 orë, "Panorama" e Xhensilës dhe Ardianit kthehet në hit (VIDEO) Dje kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të dytë i cili po rezulton të jetë po aq i suksesshëm sa ai i pari. Xhensila My