999 rezultate për

ardhurave

Top 10 futbollistët anglezë më të pasur (FOTO LAJM) Manchester United i tij rënditet i nënti këtë sezon të Premier Leagues, por ylli Wayne Rooney është në majë të listës së
Të ardhura rekord për Bayern Munchen Bayern Munchen mbetet skuadra rekordmene e Gjermanisë jo vetëm sa u përket titujve, por edhe të ardhurave të regjisturar
Doganat, Spiropali bën bilancin e muajit tetor Përmes një deklarate për mediat, Drejtoresha e Përgjithshme e Doganave, Elisa Spiropali paraqiti sot realizimin e plani
Bode: Realizim i të ardhurave 94% Ministri i Financav Ritvan Bode përmes një kënfernce për mediat njoftoi sot se gjatë këtij viti realizimi i të ardhurave
Kosova me të ardhurat më të ulëta në rajon Mesatarja e të ardhurave vjetore për kokë banori në Kosovë, sipas të dhënave të zyrtare, është 2.701 euro. Derisa konsum
PD kërkon hetimin e Ramës nga FBI-ja Partia Demokratike përmes zëdhënëses së saj Laura Vorpsi akuzoi sërish kreun e PS-së, Edi Rama, se nuk ka deklaruar të a
Deklarimi i të ardhurave, PD: Katër ditë pa një shpejgim nga Rama Partia Demokratike ka shtruar sot një sërë pyetjesh për kreut e PSs-së në lidhje me të ardhurat e tij personale të fitua
PS: Modeli ekonomik i Berishës, i dështuar Partia Socialiste e ka cilësuar të dështuar modelin ekonomik që kryeministri Sali Berisha ka impelemtuar gjatë qeverisje
Kosovë-Serbi përqëndrohen tek sistemi i taksave Frenimi i shmangies fiskale është një sfidë e rëndësishme për autoritetet në Kosovë e Serbi, ku taksat e papaguara po dë
Nuk ka rroga dhe pensione pa u votuar buxheti Kuvendi i Republikës së Maqedonisë në seancën pritet të votojë rebalancin e Buxhetit për vitin 2012. Sipas rregullores s
Lezhë, PS organizon tryezën për peshkimin Në serinë e diskutimeve të fushatës për Një Rilindje Shqiptare në qytetin e Shëngjinit është prezantuar projekti i Parti
Shqiptarët me borxhe Kriza po përkeqëson aftësinë e individëve për të paguar borxhet që kanë marrë. Ky është rezultati i një vrojtimi i kryer
Deklarata e të ardhurave dorezohet në shtator Deklarata e të ardhurave personale do të dorëzohet në 30 shtator të vitit 2012. Kjo gjë u realizua pas shtyrjes së amn
Deklarimi i të ardhurave, PS kërkon shtyrje Ndryshimet ligjore për deklarimin e të ardhurave janë diskutuar gjatë ditës së sotme në Komisionin e Ekonomisë. Zv.minis
Deklarata e të ardhurave, qeveria shtyn datën e dorëzimit Afati i dorëzimit të deklaratës individuale të të ardhurave i cili duhej të dorezohej nga çdo qytetar brenda datës 30 pr
Deklarimi i të ardhurave, gati drafti për rimbursimin e taksave Gjatë këtij viti pritet që Ministria e Financave të tesojë draftin mbi deklarimin e të ardhurave dhe shpenzimeve me qël
BSH: Një numër i madh familjesh mbahen nga emigracioni Një numër i madh i familjesh shqiptare vazhdojne të mbahen nga paratë që u dërgohen nga të afërmit e tyre në emigracion.
Dako: Bllokimi i KRRT-së, më pak investime Bllokimi prej afro një viti i veprimtarisë së KRRT-së së Durrësit i ka kushtuar buxhetit rreth 70 përqind më pak të ardh
Reali, arritje anormale të të ardhurave Real Madridi si duket arrin të fitoj një shifër rekord të të ardhurave në një sezon duke e arritur këtë më shumë se cili
Manchester United 100 milionë funte nga reklamat Manchester Unitedi do të bëhet klubi i parë i Premier Ligës që thyen rekordin për grumbullimin e të ardhurave nga reklam