999 rezultate për

arbenita

Komentuesi krahason Feron me qenin, "xhindoset" Arbenita: "Mos ha m**" (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero janë një nga ciftet më të dashur të shoëbizit shqiptar. Ata shpesh ndajnë me ndjekësit foto teksa
Fero dhe Arbenita do të bëhen prindër? (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli vazhdojnë të jenë temë e rubrikave rozë. Dyshja tashmë kanë befasuar të gjithë me mesazhin
Arbenita "shpërthen në lot", çfarë e mërziti modelen (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është një nga modelet me origjinë shqiptare më të bukura e cila po kor sukses të madh në Angli. Edhe
Arbenita bën hapin e madh, së shpejti drejt altarit (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të dashur dhe më të pëlqyer nga publiku shqiptar por jo vetëm. Reperi Fero së
Arbenita njihet me familjen e Feros, dalin fotot e para (FOTO LAJM) Reperi gjilanas, Fero dhe modelja Arbenita Ismajli tash e një kohë po shijojnë romancën e tyre. Çifti i njohur shqiptar
Fero dhe Arbenita zyrtarizojnë lidhjen (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të dashura të shoëbizit shqiptar. Ata duken mjaft të dashuruar me njëri tjetrin
Arbenita pozon vetëm me të brendshme (FOTO LAJM) Modelja e njohur Arbenita Ismajli gjithmonë ka ditur si të qëndrojë në krye të mediave rozë. Edhe për shkak të karierës
Arbenita tradhton Feron, si qëndron e vërteta (FOTO LAJM) Ndërkohë që Fero dhe Arbenita e kanë konsoliduar lidhjen e tyre dhe JO nuk janë ndarë, një tjetër histori po përflitet s
Shfaqet Fero, flet për problemin (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së reperit Fero dhe modeles Arbenita Ismajli jo vetëm që është me e komentuara në rrjetet sociale,
Fero shpreh publikisht dashurinë dhe xhelozinë ndaj Arbenitës (VIDEO) Para pak ditësh Fero dhe Arbenita e bënë të gjithë botën të mendonte se i kishin dhënë fund lidhjes së tyre. Mjaftoi një
Arbenita bën dedikim special për Feron: Besnikëria është e rrallë (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të rreja të Showbizit. Shpesh ata postojnë foto në krahët e njëri-tjetrit dhe s
Fero bën ndryshimin drastik, as Arbenita vështirë ta njohi (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe partnerja e tij, Arbenita Ismaili, janë një nga ciftet më të komentuara në rrjet. Së fundmi Fero ka
E dashura e Feros hedh foto nga Turqia, i duken të brendshmet (FOTO LAJM) Modelja Arbenita Ismajli është shfaqur provokative në foton e fundit. Modelja Arbenita Ismajli, e dashura e reperit F
Chris Brown ndjek të dashurën e Fero-s, por ajo çudit me zgjedhjen e saj Reperi Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në një nga çiftet më të komnetuar në mediat rozë. Kjo pasi ata nuk ka k
Nuk është Fero! Arbenita sapo na zbuloi se kush i mungon më shumë në jetën e saj Arbenita e Fero janë tashmë dyshja më e përfolur në showbizz. Ndonëse mjaft të rinj, të dy ia kanë dalë që në një kohë
Ky është komenti i Feros për Arbenitën që ajo e fshiu direkt Fero dhe Arbenita Ismajli kohët e funbdit janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media. Ndryshe nga sa bën
Sot një super modele, por si dukej e dashura e Feros disa vite më parë (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë një ndër çiftet më të komentuar të shoWbizit shqiptar. Ata duken më t
Martohen Fero? Çfarë pohon e dashura e tij (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli kohët e fundit kanë qënë në faqet e para të mediave rozë për shkak të lidhjes s
Modelja tregon hapur lidhjen me Feron me një postim në Instagram (FOTO LAJM) Reperi i njohur Fero dhe modelja Arbenita Ismajli edhe pse në fillim e mbajtën fshehur lidhjen e tyre, tashmë po e tegoj
Ofenduan Feron, reagon në mënyrë epike e dashura e tij modele (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe dhe super seksi me origjinë nga Maqedonia, Arbenita Ismajli duket se është e dashura e feros, reperit