999 rezultate për

arben

Fero çmendet pas Arbenitës dhe ja ku e tregon ''në shesh të burrave'' (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë një nga çiftet më të komentuara dhe të dashura nga publiku. Ata duken shumë të dashuruar me njëri
Dëshmitari tregon tmerrin në Vlorë: Nxorrën armët, bam e bum, qëlluan Arbenin Mbrëmjen e djeshme Vlora është tronditur nga breshëri plumbash, ku si pasojë mbetën 1 i vdekur dhe dy të plagosur. As
Distanca bën të vetën, Arbenita i dedikon këto fjalë Feros (FOTO LAJM) Që në dyshimet e para për lidhjen më pas konfirmimi e deri më sot, Arbenita dhe Fero janë kthyer në çiftin më të përfolu
Edhe për sherre, Fero gjen mbështetjen e Arbenitës në çdo aspekt (FOTO LAJM) Dihet prej kohësh tashmë se Fero dhe reperi i njohur nga Tetova, S4MM nuk i kanë mirë marrëdhëniet me njëri-tjetrin.
"Dosja 339": Ndryshon masa e sigurisë për ish deputeti i PS Arben Çuko Gjykata ka ndryshuar masën e sigurisë për ish-drejtorin e burgjeve Arben Çukon, duke e lënë me arrest shtëpie. Arben
Babai ofron para për gjetjen e djalit të zhdukur U bënë 6 muaj që kur u zhduk Arben Asllani (35 vjeçar) në Lagjen Shkup-Veri dhe policia ende pa asnjë epilog përfundimta
Arbenita e kërcënoi t’i qëndronte larg Feros, modelja tregon si e njohu reperin (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli dhe Fero janë padyshim çifti më i përfolur i momentit në shtypin rozë shqiptar. Për këtë arsye vëmendja
Fero paska një talent të fshehur të cilin Arbenita sapo na e zbuloi (VIDEO) Fero dhe Arbenita u kthyen në kryefjalën e mediave javën që lamë pas, për shkak të një kërcënimi publik të Arbenitës në
Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me 4 motrat bukuroshe të Arbenitës (FOTO LAJM) Ajo tërhoqi vëmendjen me lidhjen e saj romantike me reperin Fero, por arsyeja më e madhe se përse Arbenita Ismajli njihe
Udhëtonin me bicikletë, u dalin para arinjtë në Malin e Sharrit (VIDEO) Malet e Sharrit janë të pasura me florë dhe faunë, që krijon një parajsë për sportistët ekstremë sikur biciklistët e Suh
Më parë nuk përballonte çmimet e kësaj marke, tani Arbenita është imazh i saj (FOTO LAJM) Pasi kërcënoi publikisht fansen e Feros, duke e paralajmëruar të mos merrej me një të dashur të çmendur, Arbenita Ismajl
Keq puna, publikohet biseda e Feros me fansen që vërteton tradhëti ndaj Arbenitës (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë me plot bindje një ndër çiftet më të përfolur të momentit në showbiz-in shqiptar. Prej disa j
Pas kërcënimit të Arbenitës dhe videos me fansen, fero qetëson gjakrat (FOTO LAJM) Disa ditë më parë modelja e njohur Arbenita Ismajli publikoi në profilin e saj fotone një vajze që i shkruante partneri
PS heq dorë nga shkarkimi i Arben Malajt Seanca e sotme plenare përkonte me mbylljen e sezonit. Sot, Kuvendi ka hequr dorë nga shkarkimi i Arben Malajt nga Banka
Plagosja në Laprakë, shkon në 4 numri i të arrestuarve Mbrëmjen e djeshme janë vënë në pranga dy vëllezërit Seferi të cilët kanë plagosur 4 persona në Laprakë në 2017. Ndërkoh
Shkarkimi i Arben Malajt, Banka e Shqipërisë ndan të njëjtin mendin me PS (FOTO LAJM) Një ditë pas shkresës që grupi parlamentar i partisë socialiste i dërgoi Kuvendit për shkarkimin e Arben Malajt nga anët
Mbani Arbenitën, publikohet video e Feros me fansen që modelja e kërcënoi publikisht (VIDEO) Dy ditë më parë, modelja Arbenita Ismajli kërcënoi publikisht një fanse të të dashurit të saj, Feros, në Instastoryn e s
Kush do ta zëvendësojë Arben Malajn? E zbulon ish-ministri Partia Socialiste ka nisur procedurat për shkarkimin e Arben Malajt si anëtar i Këshillit Mbikëqyrës së Bankës së Shqipë
Ndahet nga jeta parakohe anëtari i Kryesisë së PD-së (FOTO LAJM) Partia Demokratike është në zi, për shkak të ndarjes nga jetë të një anëtari të kryesisë të kësaj force politike. Laj
Momenti i përplasjes së Xhavit Halitit me Arben Gashin (VIDEO) Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka ngritur aktakuzë ndaj nënkryetarit të Kuvendit nga radhët e PDK-së, Xhavit Haliti