999 rezultate për

arben

Malaj: Mund të mërzitet pak Taulanti dhe Lali Eri, por unë ju qëndroj të gjitha deklarimeve Gjatë seancës në komisionin e Ekonomisë për shkarkimin e Arben Malajt janë krijuar debate mes këtij të fundit dhe Arben
Diskutohet shkarkimi i Arben Malaj Gjatë fundjavës deputetë të komisionit të ligjeve dhe ata të komisionit të medias dhe specialistë të kryeministrisë kan
A nuk u ndanë? Fero dhe Arbenita shfaqen në të njëjtin vend dhe fansat kaq deshën (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita u ndanë pak kohë më parë dhe tani kanë vendosur të na bëjnë lëmsh! Ata shfaqen në të njëjtin tualet
"Të ra telebingo mor qen", opozita reagon pas emërimit të Arben Ahmetaj (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka emëruar në detyrë Arben Ahmetajt si ministër shteti për programin e Rindërtimit. Nga ana tje
Afati i fundit për kreun e SPAK, zbulohet kandidatura e dytë pas Arben Krajës Sot është afati i fundit ku kandidatët për kreun e Strukturës së Posaçme Antikorrupsion (SPAK) duhet të paraqesin kërkes
Rama e pezulloi nga puna, Arben Malaj gati ta "luftojë" qeverinë Në Tiranë, profesori i njohur i ekonomisë, Arben Malaj, tha se ka pritur prej 7 muajsh që të thirret sipas ligjit për t’
Ngjela përplaset me inxhinierin: Ore zotëri, je i dehur Avokati Spartak Ngjela dhe inxhinieri Arben Meçe kanë debatuar ashpër lidhur me hetimet për ndërtimet që u shkatërruan n
I vdiq i ati nën rrënojat e hotelit të tij, familjes Qatos s’i ndahen "të zezat" DURRËS– Hotel “Vila Palma” në Golem, një objekt në pronësi të inxhinierit kolaudues Arben Qato dhe shefes së Urbanistikë
E pushoi Rama, Arben Malaj "kërcënon": Tani e kam më të lehtë përballjen! Me vendin të kryeministrit Rama është pushuar nga puna Arben Malaj. Eksperti i ekonomisë Arben Malaj ka reaguar pas
Me urdhër të Ramës, pezullohet nga detyra Arben Malaj! (FOTO LAJM) Arben Malaj është pezulluar nga detyra e tij si anëtar i Këshillit Mbikqyrës së Bankës së Shqipërisë. Vendimi për pez
"Jam caktuar nga fisi t'i them të mbijetuarit", rrëfimi tragjik i shefit zjarrfikës Arben Cara është shef i repartit zjarrfikës të stacionit numër 3 në Tiranë. Ai ditën e rënies së tërmetit është nisur me
Rama: Krijohet Komiteti i Menaxhimit të Fondeve, në krye Arben Ahmetaj Edi Rama në një lidhje direkt nga Durrësi për emisionin “Real Story”, tha se do të krijohet Komisioni i Menaxhimit të Fo
Belinda Balluku filmohet me Arben Ahmetajn duke biseduar larg syrit të kolegëve Kemi parë vazhdimisht që ish-ministrat e shkarkuar nga Rama, më së shumti rrinë me njëri-tjetrin dhe kjo e ka një shpjeg
Legalizoi 3 vila që nuk ekzistonin, arrestohet në Tiranë ish-drejtori i ALUIZNI-t Legalizimi i tre vilave të pa ndërtuara në zonën e Farkës dhe një lokali në zonën e ish-bllokut nga biznesmeni Arben Rel
Edhe qesh edhe qan, kush nga ju mund ta deshifroj reagimin e Feros për Arbenitën (FOTO LAJM) Tashmë nuk po dimë se çfarë të mendojmë për çiftin Fero-Arbenita! Siç raportohet, dyshja besohet se është ndarë dhe k
Kaq shpejt? Pas ndarjes nga Arbenita, Fero publikon video me një vajzë tjetër (VIDEO) Megjithëse kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani së bashku, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli thuhet se i kanë d
Pas ndarjes Arbenita i bën "diss" Feros dhe reperit nuk do ti pëlqejë fare (FOTO LAJM) Vetëm pak javë pasi kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani, Fero dhe Arbenita patën sërish një krisje në marrëdhënien e
Nisën bashkëjetesën por diçka shkoi keq, ndahet Fero dhe Arbenita Arbenita dhe Fero nisën bashkëjetesën në Berlin, por jo gjithcka paska shkuar sic duhet. Dyshja u fotografuan së bas
Agron Shehaj: Mu deshën 2 minuta dhe 3 dollarë për ta zbuluar skandalin Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, tha se i ishin dashur vetëm 2 minuta dhe 3 dollarë për të zbuluar mash
Nuk ka më lidhje në distancë! Arbenita sakrifikon gjithçka për Feron (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita, jo vetëm që nuk janë ndarë, por ata janë më pranë se kurrë. Ditën e sotme “Prive” publikoi një fot