999 rezultate për

arben

Nuk është Fero, del video intime e Arbenitës me një mashkull tjetër (VIDEO) Pak muaj më parë çifti i njohur Arbenita-Fero janë ndarë. Por mbrëmë Arbenita postoi një fotografi krahas Feros, me t
Publikoi momente intime me Feron, Arbenita pendohet dhe fshin këtë foto (FOTO LAJM) Lidhja e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli është ndër më të komentuarat në media dhe gjithçka rreth dyshes pritet
Arbenita pret flokët shkurt? Kjo foto e modeles po "çmend" fansat (FOTO LAJM) Arbenita është bërë shumë e famshme që pas lidhjes me Feron dhe tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara t
Të pathënat e zgjedhjes së Arben Krajës, pse humbi Dumani 'Mea Culpa' dhe eksperienca që ai pohoi gjatë garës për në krye të Spak i dhanë Arben Krajës dy vota më tepër nga kundër
I ngacmuan Arbenitën direkt pas ndarjes, Fero paralajmëron artistët shqiptarë (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në një rrëfim eksluziv për emisionin ‘Mirage’ reperi i njohur Fero ka folur për lidhjen me Arbenitën.
Rrëfehet Fero: Nga largimi te On Records, lidhja me Arbenitën dhe karriera (VIDEO) Fero u ka dhënë përgjigje shumë pikëpyetjeve. Pas një pauze, larg intervistave, reperi Fero ka vendosur që ekskluzivisht
PD sulmon kreu e SPAK: Arben Kraja, hetues i regjimit gjakatar? Partia Demokkratike ka reaguar ashpër ndaj Këshillit të Lartë të Prokurorisë, i cili tentoi të sqarojë zgjedhja e kreut
Autoriteti i Dosjeve e konfirmon: Arben Kraja hetues i komunizmit! Një ditë pasi “Gazeta Shqiptare” botoi përgjigjen zyrtare të Autoritetit për Informim mbi Dosjet e Ish-Sigurimit të Shte
Ahmetajt i qesh sërish fati, betohet ministër në Presidencë Në Institucionin e Presidentit të Republikës u zhvillua ceremonia e betimit të Ministrit të Shtetit për Rindërtimin, z.A
Mesazhet e Veliajt që i kushtuan shqiptarëve 110 milionë euro Ish- ministri i Financave, Arben Malaj bëri me dije për opinionin publik disa detaje dhe deklarata mjaft të forta. Ma
Agron Tufa: Kreu i SPAK, hetues i kohës së komunizmit! Ish kreu i institutit për studimet dhe pasojat e krimeve të komunizmit,Agron Tufa nga azili ka deklaruar se kreu i sapoz
U vu në krye të SPAK, kush është prokurori Arben Kraja? Arben Kraja është zgjedhur kreu i SPAK vetëm pak minuta më parë. Por kush është prokurori i cili do të qëndrojë për
Zgjidhet kreu i SPAK, kush do të drejtojë strukturën e posaçme për tre vite Arben Kraja ka marrë gjashtë vota nga mbledhja që KLP duke u zgjedhur kështu kreu i SPAK. Gazetarja Glidona Daci bën
"Mos u merr me dasmën time se...": Malaj publikon mesazhet e Veliajt ndaj Bechettit Mbrëmja e djeshme ka pasur deklarata të forta në Opinion, ku personi që ka nxjerrë në dritë shumë detaje të panjohura ka
Arben Ahmetaj rikthehet në qeveri, votohet si ministër i Rindërtimit Kuvendi miratoi këtë të mërkurë me 95 vota pro, 4 kundër dhe 1 abstenim ngritjen e Ministrisë së Rindërtimit. Kjo min
Gafa në Kuvend, Ruçi ngatërron Malajn me Ahmetajn: Do ju nxjerr jashtë! Seanca e gjatë parlamentare e ditës së sotme, e ka lodhur kryeparlamentarin Gramoz Ruçi, i cili ngatërroi Arben Ahmetajn
Bënë lëmsh dynjanë, Fero dhe Arbenita kapen "mat" ne aeroport (FOTO LAJM) Pas shumë thashethemeve për ndarje mes tyre, Arbenita dhe Fero janë kapur mat së bashku në aeroport. Në rrjet po qark
U pendua? Arbenita reagon për tradhëtinë e Feros dhe më pas e fshin (FOTO LAJM) Dyshja Fero-Arbenita janë një ndër çiftet më të bujshëm në media, marrëdhënia e të cilëve tërheq vëmendjen e të gjithëve
Arben Malaj: Pse nuk votova në zgjedhjet e 30 qershorit I ftuar në studion e “Abc-ja e mëngjesit” me Enkel Demin, Arben Malaj ka hedhur akuza të forta në drejtim të qeverisë, d
Fero e pranon publikisht: Me kë e tradhtova Arbenitën (FOTO LAJM) Para pak kohësh, Fero bëri të ditur se ai dhe Arbenita, i kishin dhënë fund lidhjes. Po ashtu në një intervistë të b