999 rezultate për

arben

Ekzekutimi i Arben Bilalit, prokuroria pushon çështjen për Gjergj Cukalin Prokuroria e Tiranës ka pushuar çështjen e Gjergj Cukalit, si i dyshuar për vrasjen e ish policit Arben Bilali në janar
Përveç surprizës, Arbentia po feston ditëlindjen e Feros në shtepinë e prindërve të tij? (FOTO LAJM) Ditën e sotme Fero feston 23 vjetorin e tij të lindjes. Të gjithë presin me padurim surprizën e Arbënisët dhe modelja
Nga shtrati teksa i puth këmbët Arbenitës, Fero ndan videon epike (FOTO&VIDEO) Lidhja e Feros dhe Arbenitës mund të themi me bindje se është një ndër më të komentuarat e shoëbizit kjo edhe për shkak
"S'kam parë kurrë porno", Arbenita tregon si ndihet për këtë (FOTO LAJM) Pak më parë Arbenita tregoi se s'ka parë asnjëherë porno në jetën e saj dhe kjo deklaratë nuk mund të kalontë pa vëmëndj
Më të dashuruar se kurrë më parë, Fero dhe Arbenita bashkohen sërish (FOTO LAJM) Pandemia i ndau, por tashmë ata janë ribashkuar pas një kohe të gjatë. Bëhet fjalë për çiftin e njohur, reperin Fero
Infektimi i deputetit Arben Gashi, seancat e Kuvendit mund të mbahen online Për shkak të pandemisë së COVID-19, Kuvendi i Kosovës ka disa muaj që ka mbetur gjysmë i bllokuar në punën dhe efikasite
E nxehtë si vera, Arbenita vjedh sërish vëmendjen (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare Arbenita Ismajli konsiderohet si një prej vajzave më seksi shqiptare. Partnerja e reperit
Perfekte? Arbenia zbulon fytyrën pa make up dhe me akne (FOTO LAJM) Modelja Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar dhe konsiderohet si një ndër vajzat
Koha kur LSDM kërkonte dëbimin e Arben Llallës nga Maqedonia e Veriut Në të kaluarën e partisë maqedonase LSDM , përfshihen shumë ngjarje që për shqiptarët kanë qenë kaq të rënda dhe secili
Arbenita me foton provokuese: Do kthehem mbrapa vetëm për të parë nëse më janë rritur vithet (FOTO LAJM) Ajo është ndër modelet më të famshme kosovare dhe së fundmi emri i saj po dëgjohet shumë në mediat rozë për shkak të dek
Sekuestrohen 22 mln euro pasuri, kush është shqiptari pjesë e grupit mafioz Policia italiane ka zbatuar vendimin e Gjykatës së Romës, duke konfiskuar pasuritë për një grup kriminal prej 5 personas
Arben Malaj i drejtohet Ahmetajt: Jep dorëheqjen se rrezikon të të vrasin Arben Malaj ka kërkuar sot nga ministri Arben Ahmetaj të japë dorëheqjen, pasi sipas tij, ai rrezikon jetën. Kjo, pas
Nga shtrati, Arbenita ndan me ndjekësit momentet intime me Feron (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë çifti që shpesh ndajnë pjesë intime në rrjete sociale. Aq afër ndjekësve të tyre, saqë shpesh
Ju publikuan të gjitha operacionet, reagon për herë të parë Arbenita (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një foto nga një klinikë e huaj ku tregonte qartë ndërhyrjet estetike që Arbenita kishte kryer në fytyrë
Klinika ruse nxjerr "zbuluar" Arbenitën, i publikon të gjitha operacionet modeles (FOTO LAJM) Nëse së fundmi po kërkoni modelen Arbenita Ismajli në rrjetet sociale dhe nuk po e gjeni, në rrjet po qarkullon arsyeja
"Erdha te burri", Arbenita dhe Fero bashkohen pas muajsh larg njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita i kanë kaluar të ndarë muajt e karantinës. Modelja ndodhej në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërkoh
Kështu duket Arbenita në foton e pashaportës dhe të gjithë u fiksuan (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është një nga vajzat më simpatike të shoëbiz-it shqiptar. Ajo është mjaft fotozhenike dhe përveç se në
Osmani i zhgënjyer me reagimin e Taravarit: MJERIM, TURP, shqiptarët habiten me busullën tuaj morale (VIDEO) Zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut nga radhët e BDI-së, Bujar Osmani ka reaguar ndaj Sekretarit të përgjithshëm
Meta propozon Arben Shehun si drejtorin e ri të KLSH Presidenti i Republikës Ilir Meta ka propozuar emrin e ri e kreut të KLSH-së pas mbarimit të mandatit të Bujar Leskaj.
"Kemi nisur hetimet", SPAK i përgjigjet Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit SPAK i ka kthyer përgjigje Adriana Kalas juristes së Aleancës për Teatrin në lidhje me kërkesën e dërguar për informacio