999 rezultate për

arben

Gjykata e Lezhës liron ish-deputetin Arben Ndoka Gjykata e Lezhës ka vendosur të pushojë masën e “arrestit të shtëpisë” ish deputetit të PS, Arben Ndoka. Ndoka do het
Përfundojnë hetimet për dëmet nga tërmeti,16 persona do të shkojnë në gjyq Prokuroria e Durrësit ka përfunduar hetimet për dëmet nga tërmeti i 26 nëntorit, ku për vetëm një javë bëhet një vit.
Qytetari habit dhe Ramën me komplimentat: Pa shtëpi të ngel, unë ty nuk të tradhtoj! (VIDEO) "Kur të mbarohet të mbarohet. Nuk jemi asnjëherë kundra teje. Ti je artist. Nuk të tradhtoj kurrë..." Kryeministri Ed
Plas grushti në Kuvendin e Kosovës pas debatit për viktimat e luftës Deputetët në Kuvendin e Kosovës janë përplasur fizikisht mes tyre, pas debatit për viktimat e pagjetur të luftës. She
Arben Gjata: Nëse ndizet drita e kuqe e kolapsit të shëndetësisë, rikthehet izolimi total! Arben Gjata, rektor i Universitetit të Mjekësisë thotë se vendi është në prag të një situatë kritike dhe se periudha e t
Ku është zhdukur Fero? Arbenita rikthen reperin (VIDEO) Në shtator të këtij viti, pa pritur e pa lajmëruar, Fero u zhduk nga rrjetet sociale duke merakosur fansat e tij. Ai
Sot një ndër modelet më të suksesshme, e njihni këtë personazh në foto? (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është padyshim një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Modelja ka qenë kryefjalë e
Arben Ristani zbulon tradhtinë e Grida Dumës: Ka mbledhur vota kundër meje! Ish-deputeti Arben Ristani është i ftuar mbrëmjen e sotme në “PolitikOn” ku ka deklaruar se Grida Duma ka mbledhur vota
U dyshua se vrau policin, pushohet çështja penale për të fortin e Myslym Shyrit Gjykata e Tiranës ka vendosur të pushojë cështjen penale për Gjergj Cukalin, i cili akuzohej për ekzekutimin e ish-polic
Puthje e përqafime në shtrat, Arbenita poston momente intime me Feron (FOTO LAJM) Para pak ditësh Arbenita Ismajli tregoi se ajo dhe Fero kishin lënë pas të gjitha keqkuptimet dhe ishin kthyer në krahët
Është ndarë me Feron? Postimi i fundit i Arbenitës i "vuri kapakun" (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli i kanë lënë pas hatërmbetjet dhe janë kthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit! Së fundmi mode
Meta nxjerr me emër dhe mbiemër 97 deputetët që votuan Kodin Zgjedhor Presidenti Iilir Meta ka publikuar sot me emër dhe me mbiemër të gjithë deputetët që votuan dje ndryshimin e Kodit Zgjed
Ngritën fermë kanabisi 100 m larg rajonit të policisë, 2 shqiptarët e pësojnë keq Një gjykatë në Uells ka vendosur 3 vite burg për 2 shqiptarë, të cilët kishin kthyer një pub në një fermë droge. Sipa
Kush janë 15 kandidatët e PD në Tiranë Edhe kryesia e Partisë Demokratike do të votohet nga anëtarësia. Janë 28 anëtarë të cilët do të votohen në degët e caktu
Ndër kokat e bandës dy shqiptarë, operacioni i antidrogës nxjerr zbuluar trafikantët Quhej “Karaburun” operacioni i autoriteteve italiane që kishte të bënte me një trafik të konsiderueshëm ndërkombëtar të
Bie akuza për grup kriminal, Arben Ndoka do të gjykohet vetëm për falsifikim dokumentash GJKKO ka shpallur mos-kompetencën për ish-deputetin Arben Ndoka, me këtë vendim çështja pritet të kalojë në gjykatën e L
U "zhduk" papritur, zbulohet çfarë e shtyu Feron drejt këtij veprimi Pas ndarjes së bujshme me modelen Arbenita Ismajli, e cila s’kalon asnjëherë pa marrë vëmendjen e mediave, Fero u “zhduk
"Më kanë përdorur", Arbenita hedh hapur "thumbat" në Instagram (FOTO LAJM) Modelja Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të lakuar në media që prej bërjes publike të lidhjes së saj me reperin
Shantazhonte ish të dashurën me video intime, i riu dhe kushëriri bien në "kurthin" e policisë Policia e Tiranës ka arrestuar Afrim Kurtin dhe shpallur në kërkim kushëririn e tij Dëfrim Kurti për shantazh. Ata shant
Mbyllen aplikimet, zbardhen emrat e kandidatëve për KQZ-në e re Sot ishte dita e fundit e regjistrimit të emrave, kandidatë për anëtarë të KQZ-së së re. Disa nga kandidatët janë emr