999 rezultate për

apple

iPhone dje prezantoi tre versione, por Samsung njofton të mos joshemi pasi diçka e madhe po vjen Apple me 12 shtator zbuloi tre celularëve të rinj iPhone, në tre versione, por kjo nuk do të thotë se e gjithë bota e ka
Dështimi i madh i iPhone i ndodhi në prezantimin live (VIDEO) Kompania “Apple” ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone, “iPhone X Phone
Iphone X dhe 8, ja cfarë duhet të dini Apple më në fund ka zbuluar serinë e fundit të iPhone. I shumëpritur iPhone X dhe pak më pak i avancuar iPhone 8 dhe
Prezantohet iPhone X, telefoni më i avancuar i Apple (FOTO LAJM) Kompania “Apple” ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone, “iPhone X”. iPh
Nga Apple Watch te iPhone X, këto janë produktet e prezantuara sot nga Apple (FOTO LAJM) Kompania Apple ka prezantuar mbrëmjen e sotme në tetarin “Steve Jobs” produktet e saj më të reja; “Apple Watch”, Apple
Vjen më në fund, ky është iPhone 8 nga Apple (FOTO & VIDEO) Kompania “Apple” ka filluar prezantimin e produkteve të reja iPhone X, iPhone 8 si dhe iPhone 8 Plus, “Apple Watch” etj
Ky është televizori më i ri 4K nga Apple (FOTO LAJM) Kompania “Apple” ka filluar prezantimin e produkteve të reja iPhone X, iPhone 8 si dhe iPhone 8 Plus, “Apple Watch” etj
Apple prezanton orën më të re Apple Watch (FOTO LAJM) Kompania Apple ka filluar prezantimin e produkteve të reja iPhone X, iPhone 8 si dhe iPhone 8 Plus, në teatrin “Steve Jo
Iphone 8 vjen me risi të reja në emoji (FOTO LAJM) Iphone 8 ose iPhone X do të përmbajë një veçori të mrekullueshme e cila do të zbulohet sot, përcjell albeu.com. Detaj
Për të gjithë fansat e Apple, sot prezantohet iPhone i ri Klientëve besnikë të kompanisë Apple nuk do t’u duhet të presin më gjatë për të parë se çfarë do t’u ofrohet këtë vit.
Përveç iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, Apple sjell edhe LTE Apple Watch (VIDEO) Rrjedhja e iOS 11 nga GM ka dhënë shumë informacione lidhur me pajisjet e reja të Apple. Tashmë dihet se në këtë mes
iPhone i ri nuk do të quhet iPhone 8, ky është emri që ka zgjedhur Apple Vetëm edhe 1 ditë na ndan nga lansimi i produkteve të reja të Applet. Kompania nga Cupertino do të mbajë një konferencë
Iphone dhe Samsung humbin garën, ky është telefoni më i kërkuar Shtatë vite pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huaëei po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit
Apple çon për skrap 'rose gold', iPhone 8 vjen me ngjyra të reja (FOTO LAJM) Apple po planifikon të heqë iPhone-in e saj të njohur si 'ari të kuq' dhe të prezantojë një opsion të ri të ngjyrave në
Lajme të këqija për fansat e Apple Adhuruesit e Apple të cilët po shpresojnë të marrin iPhone-in e ri në ditën e daljes në treg mund të duhet të presin pak
Kjo është arsyeja pse iPhone 8 do të kushtojë 1,000 euro IPhone 8 pritet që të prezantohet në një ngjarje të veçantë më 12 shtator dhe të kushtojë diku rreth 999 dhe 1,200 euro.
"Anija kozmike", mrekullia e re Steve Jobs (FOTO LAJM) Apple do të mbajë ngjarjen e madhe të prezantimit të Iphone 8 në 12 shtator. Ndryshe nga prezantimet e tjera te Iphon
Apple prezanton teatrin ku do të prezantohet iPhone 8 (VIDEO) Ndërtimi në “Apple Park” është pranë përfundimit dhe kompania është duke i dhënë “dorën” e fundit teatrit Steve Jobs ku
13 gjërat që do ju bëjnë të dashuroheni me iOS 11 (FOTO LAJM) Sistemi më i ri operativ i Apple për iPhones dhe iPads, iOS 11, më në fund do të dalë këtë muaj. Do të mësojmë datën
Surprizon iPhone nxjerr modelin që sfidon Galaxy Note 8 Më 12 shtator, dita e shumëpritur për të apasionuarit e telefonave celularë iPhone do të vijë me një risi nga kompania A