999 rezultate për

apple

Mundësi e artë, Apple kërkon punonjës që të bëjnë punën nga shtëpia! Nëse jeni të dashuruar pas teknologjisë, Apple ofron mundësinë e artë. Mediat e huaja shkruajnë se Apple kërkon puno
Apple vjen me emoji të rinj për përdoruesit e iPhone (FOTO LAJM) Kompania Apple ka një njoftim që do të lumturoi përdoruesit e iPhone, gjatë viti 2018, pasi në tastierat e tyre do të sh
Apple jep alarmin: Po rrezikoni jetën nga karikuesit e iPhone (FOTO LAJM) Karikuesit fals të iPhone po rrezikojnë jetën e përdoruesve me goditjet elektrike ose zjarret në shtëpi. Pajisje të t
Apple sjell një iPad më të lirë Burime të afërta me Apple pohojnë se kompania vitin e ardhshëm planifikon të prezantojë iPadin e ri me 9,7 inç, i cili d
Vjen iPhone SE, ja kur hidhet në treg Kompania Apple pritet të prezantojë vitin e ardhshëm versionin e ri të modelit iPhone SE. Pajisja e re pritet të lans
Apple bën gati versionin e ri të iPhone SE? Apple, kompania e madhe amerikane e teknologjisë mendohet se është duke punuar në një përditësim të iPhone SE, model të
iPhone X vs Samsung Galaxy X, cilat janë thashethemet e fundit? Samsung nuk është e vetmja kompani që luan me dizajne për telefonat e palueshëm. Duket sikur Apple po bën iPhone-in e sa
Super mundësia, Apple kërkon punonjës që të bëjnë punën nga shtëpia! Për të gjithë të apasionuarit e Apple, kompania ofron një mundësi të artë: rehatinë e punës nga shtëpia! Apple ka bërë t
Apple shet gjithë sasinë e iPhone X që në ditën e parë pas debutimit Disa paralajmërime të valës së dytë kanë filluar për iPhone X përpara dërgesave javën e ardhshme në 14 tregje, duke përf
Apple publikon listen e emoji me të përdorur Përdoruesit e rrjeteve social shpesh tregojnë emocionet e tyre duke përdorur një emoji që qan me të qeshur, prandaj Appl
Apple thyen përsëri rekorde shitjesh Apple sapo ka filluar të shes telefonin e ri Phone X i cili po pritet me padurim nga përdoruesit besnikë të kësaj marke,
Apple mund të bëhet korporata e parë bilionere në botë (FOTO LAJM) Aksionet e Apple u mblodhën me rezultatet më të mira se sa pritej në tremujorin e katërt dhe projektin e fuqishëm iPhone
Apple sjell qindra emoji me iOS 11 (FOTO & VIDEO) Qindra emoji të ri janë më në fund vijnë me iOS 11 të Apple. Grupi i plotë i emojive të reja përfshin më shumë fytyra
Çmenduri, iPhone X shitet me çmim marramendës iPhone X është po shitet me çmim marramendës në eBay për rreth 1200 dollarë. Kjo vjen pasi tifozët e Apple thanë se j
Apple nuk mund të prodhojë më shumë se 20 milion iPhone X këtë vit Problemet me prodhimin dhe sensorët e teknologjisë së njohjes së fytyrës janë shkaktarët kryesor që çuan në shkeljen e p
Më në fund një lajm i mirë për fansat e iPhone X Problemi i Iphone X me memorien e perkohshme dhe atë afatgjatë është diskutuar seriozisht në botën e teknologjisë. A
Apple paditet nga kompania japoneze (FOTO LAJM) Kompania japoneze, "Emonster" e ka paditur Applen në një gjykatë federale në SHBA. Kompania e cila zotëron markën tr
Dallimi mes Iphone 8 dhe X? Iphone 8 është më i lirë Padyshim që celulaët e rinj të Apple iPhone 8 dhe X, janë celularët e sezonit. Por është iphone X që po merr të gjithë v
Apple i jep lamtumirën Touch ID Apple është gati ti thotë lamtumirë përgjithmonë Touch ID, sistemi i njohjes së gjurmëve digjitale që shërben për të zhb
Përdoruesit e iPhone bëni kujdes! Virusi i ri mund t'ju marrë Apple ID (FOTO LAJM) Përdoruesit e iPhone janë paralajmëruar për një lloj të ri mashtrimi që ka të bëjë në dhënien e ID-së së Apple. Kutit