999 rezultate për

apple

Mos u nxitoni me iPhone 7 së shpejti iPhone 8 Pas prezantimit të iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus me cilësitë e përditësuar si rezestentë ndaj ujit, një buton i ri home, pë
Harrojeni 7-tën, do të vijë iPhone 8 Të Premten, të gjithë kishin kthyer kokën nga Apple për të parë më në fund iPhonin e ri. Por, tani që ka mbaruar, kan
Ende pa dalë në treg iPhone 7 krijon radhë pa fund para dyqaneve Lajm i keq për të gjithë adhuruesit e "Apple". Kush nga klientët nuk ka pasur mundësi që të porosisë online “iPhone 7 Pl
Apple/ AirPods mund t’i përdorni me çdo pajisje Apple prezantoi kufjet AirPods,dhe dukeshin sikur ato ishin dizenjuar posaçërisht vetëm për pajisjet e iOS por ne mund t
iPhone 7/7 Plus ka nevojë për një xham të ri mbrojtës Me lançimin e iPhone 7 dhe 7 Plus, duket se Apple ka ruajtur përgjithësisht po të njëjtin dizajn ashtu si dhe 2 iPhonet
Ka mbërritur zyrtarisht iOS 10 për produktet Apple (VIDEO) Apple ka lëshuar sot zyrtarisht iOS 10, versionin më të ri të sistemit të saj operativ për iPhone, iPad dhe iPod touch.
Njerëzit kanë vendosur çadra për të zënë radhën, pranë dyqanit të Apple Postuar të Shtunën në Twitter, një foto tregon se si grupe njerëzish kanë vendosur karriget dhe çadrat e tyre përballë d
Apple Watch 2, deri tani janë porositur 2 milionë Apple akoma nuk e ka bërë zyrtar numrin e njësive të Apple Watch të shitura deri më tani. Nuk dihet nëse kjo sepse numri
Kufjet “AirPods” të Apple mund t’i përdorni për çdo lloj pajisjeje Kur Apple prezantoi kufjet AirPods, dukej sikur ato ishin dizenjuar posaçërisht vetëm për pajisjet e iOS. Kjo pasi p
Apple do të sjellë një palë syze virtuale për iPhonin e saj të fundit Apple do të vijë me një palë syze VR të ngjashme për iPhonin që do të prezantojë këtë vit. Kjo u vërtetua nga një p
6 gjëra që Apple i ka "fshehur" nga ju Apple ka bërë një reklamë të mrekullueshme për tre produktet e saj që paraqiti të mërkurën: iPhone 7, 7 Plus dhe Apple W
Ja çfarë nënkupton shkronja “i” te produktet e Apple Shkronja "i", me të cilën fillon fjala iPhone, dhe tw gjitha produktet e tjera te Apple është ndoshta njëra nga shkronja
Apple iOS do të lançohet më 13 shtator Kompania Apple do të publikojë versionin final të iOS 10 më 13 Shtator. Kompania e dha njoftimin gjatë evenimentit të pr
Apple Watch series 2 është tashmë në treg Gjatë konferencës për shtyp nga Apple sot u zbulua edhe gjenerata e dytë e orëve të mençura Apple Watch Series 2. Orë
Pokemon Go tani vjen edhe në Apple Watch John Hanke lajmëroi se loja shumë popullore këto kohë Pokemon Go do të luhej edhe duke përdorur Apple Watch. Aplikaci
Apple ul çmimet për iPad Apple ka sjellë lajme të mira për çmimet tek iPad Pro 9.7 inch që vjen tani vetëm për 600 dollarë në modelin 32GB, 700 d
Këto janë kufjet e reja pa tela të Apple (VIDEO) Apple ka zbuluar kufjet "AirPod" të cilat lidhen me iPhone përmes Bluetooth-it. Apple zyrtarisht ka njoftuar se ka bë
Mbërrin zyrtarisht iPhone7/ Ja specifikat e plota iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus tashmë janë zyrtarisht në treg. Në këto momente, Apple është duke mbajtur eventin për lan
Emocionet më të reja në iPhone me iOS 10 Apple sapo ka lançuar një seri emocionesh në iOS 10 që përfshijnë: një njeri duke vrapuar, një flamur shumëngjyrësh, një
Apple Music për Android i kalon 10 milionë shkarkime hkarkimet totale të Apple Music nga pajisjet Android i kanë kaluar 10 milionë! Një numër i tillë megjithëse shumë i m