999 rezultate për

apartament

Kjo është kryebashkiakja shqiptare që bleu 8 shtëpi vetëm këtë vit Kryetarja e Bashkisë Roskovec, Majlinda Bufi, mësohet se ka blerë rreth 8 apartamente vetëm këtë vit. Ajo është një n
Tirana, ndër më të shtrenjtat në botë për të blerë një apartament Kryeqyteti shqiptar renditet në vendin e 241 nga 267 qytete në botë për sa i përket përballimit të blerjes së një aparta
Ide të shkëlqyera për të projektuar hapsirën në apartamentin tuaj (FOTO LAJM) Të kesh një apartament të vogël nuk është një problem vetëm duhet ta organizosh atë mirë. Dhe pastaj apartamenti jua
Skema: Si grupi kriminal financoi kandidatin për fushatë zgjedhore (FOTO LAJM) Ministria e Brendshme ka bërë ditën e sotme ka bërë publike detaje nga operacioni “Forca e Ligjit”. Gjatë takimit që
Rrëfehen miqtë: Si e gjetëm Adelën të vdekur në apartamentin me derë hapur Dy ditë më parë u nda nga jeta moderatorja Adelajda Xhamani. Vdekja e saj u klasifikua nga policia si vdekje për shka
Logjika e Benit: Fakiri me një barake paguan taksa njëlloj sa boss-i me 10 apartamente Maxhoranca aktuale erdhi bujshëm me taksën progresive në vitin 2013, por duket se me kalimin e viteve ka ndryshuar mendj
Merrej me prostitucion në Belgjikë, gruas i sekuestrohen 3 apartamente Prokuroria e Vlorës ka sekuestruar 3 apartamente, vlera e të cilave është rreth 200 mije euro, te regjistruara në emër t
Pasuritë kriminale, policia tregon rezultatet e bujshme (VIDEO) Ditën e sotme Policia e Shtetit ka bërë një bilanc lidhur me punën që ka bërë përsa i përket operacionit të ndërmarrë pë
Ivanka nuk e heq dot qafe apartamentin e "mallkuar" Ivanka Trump ka rreth dy vite që po përpiqet të heqë qafe një qpartament të sajin në New York në Park Avenue. Ajo e
Nënë e bir i ekzekutuan pranë apartamentit, por shikoni për çfarë akuzohet gjyshi U akuzua se kishte përvetësuar në mënyrë të paligjshme 260 mijë dollarë të nipit të vrarë, por gjykata e shpalli të pafa
Sheiku blen apartamente marramendëse për familjen dhe stafin (FOTO LAJM) Një sheik i pasur nga Arabia ka blerë dy apartamente luksoze në Knightsbridge për t’ia lënë familjes së tij dhe stafit q
Mashtruan ukrainasin me shitjen e një apartamenti, sarandjotët e pësojnë keq Policia bën me dije se ka nisur hetimin ndaj dy sarandjotëve pasi akuzohen për mashtrim. Burime zyrtare nga policia
Oferta e lartë për apartamente frenon rritjen e çmimit të qirasë në Tiranë Çdo vit, vërshimi i studentëve në fillim të shtatorit shoqërohej me rritje të çmimit të qirave në kryeqytet. Mund të thu
Të blera me para krimi, sekuestrohen apartamente e tokë në bregdet Policia ka sekuestruar apartamente, garazhe e tokë të dyshuar se janë blerë me financa me burim kriminal. Policia në
U arrestua për vjedhje në Spanjë, gjykata i sekuestron apartamentin Gjykata e Kurbinit ka vendosur sekuestro për një apartament në Tiranë, në emër të Gjon Gjezaj, i arrestuar në Spanjë për
Ky është apartamenti më i vogël në botë (VIDEO) Ky super apartament është një nga vendet më të vogla që keni parë ndonjëherë. Është vetëm 8m2, megjithatë është një h
E FUNDIT/ Shpërthim eksplozivi në derën e një apartamenti në Shkodër Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur në Shkodër. Nga raportimet e para mësohet se persona ende të paidentifikuar i ka
Poni reagon pas lajmin se iu dogj apartamenti: Gjithçka është... Gjatë ditës së sotme në mediat “online” qarkulloi lajmi se një apartament në qytetin e Vlorës u përfshi nga akët. Sipas
Reagon policia, apartamenti që u dogj në Vlorë ishte në pronësi të... Policia e Vlorës ka dhënë detaje nga djegia e një banese ditën e sotme në lagjen ''Pavarësia'', në Vlorë. Edhe pse u
Digjet apartamenti në Vlorë, dyshohet se është i këngëtares Poni (VIDEO) Në një pallat në Vlorë ka rënë një zjarr i madh dhe qytetarët tregojnë se shtëpia është e këngëtares së njohur labe Poni