999 rezultate për

apartament

5-vjeçari jetonte midis minjve dhe plehrave, arrestohen prindërit monstra (FOTO LAJM) Një djalë pesëvjeçar ishte lënë vetëm në një apartament të ndotur dhe një kushte të tmerrshme. Prindërit e djalit, Wi
Shiste apartamentet disa herë, kapet mashtruesi i shumëkërkuar Policia ka vënë në pranga një 55-vjeçar, banues në Tiranë. Ai është arrestuar për akuzën "mashtrim" pasi ishte shpallur
Rriten sërish çmimet e apartamenteve në Tiranë Muaji i parë i vitit duket se ka shënuar rritje çmimesh të pasurive të paluajtshme, në linjë me pritshmëritë e ndërtuesv
Shkrumbohet nga flakët apartamenti në Shkodër Një apartament në Shkodër është përfshirë nga flakët e zjarrit. Sipas informacioneve të para, mësohet se shkak për z
Tërbohet djali i miliardierit, rreh brutalisht të dashurën në apartamentin e tij (FOTO LAJM) Një miliardier që sulmoi të dashurën në apartamentin e tij luksoz, i shpëtoi burgut pasi gjykatësit morën vesh se cifti
Lëndohen 7 persona, shpërthen në dyqan iPhone X-i parë Mediat italiane bëjnë me dije se një shpërthim është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në një pallat pesë
A do rriten çmimet e apartamenteve në 2018-n?! Ndërtuesit presin që në qendër dhe brenda zonës së Unazës së Madhe çmimet do të jenë në rritje, teksa pohuan se në perif
3 apartamente e mijëra euro, kjo është pasuria e krahut të djathtë të Ramës Ëngjëll Agaçi është një ndër njerëzit më të besuar të kryeministrit Edi Rama. Prej 5 vitesh ai mban pozicionin si se
Bleu apartamentin e ri, burri ngel i habitur nga ajo që gjen brenda Një burrë ka denoncuar në polici pasi ka mbetur i habitur kur ka hyrë në shtëpinë e re që kishte blerë pasi i mungonin m
Ndjeu erë të rëndë, por nuk e dinte që gruaja po i kalbej në shtëpi Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë padyshim vendi ku lindin historitë më të pazakonta dhe deri diku të pabesueshme.
Trondit 60-vjeçari: Nuk e dija që gruaja më kishte vdekur para një muaji në shtëpi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA ku një burrë nga Çikago pretendon se nuk kishte dijeni se gruaja e tij kishte vde
Myftaraj akuzon rëndë ministrin: I dhuroi dashnores një apartament Publicisti Kastriot Myftaraj ka hedhur akuza shumë të forta mbi ministrin e Ekonomisë dhe Financave Arben Ahmetaj. Në
Komshinjtë dëgjonin klithma nga apartamenti, shkatërrohet grupi i prostitucionit në Durrës Një grup prostitucioni është shaktërruar sot nga policia. Ata kishin marrë me qera një apartament në qytetin e Durrë
Zjarri përfshiu apartamentin e tij, burri trim zbret nga dritarja (FOTO LAJM) Ky është momenti i tmerrshëm kur një njeri trim i shpëtoi një zjarri të madh që përfshiu apartamentin e tij duke zbritur
Dy apartamente dhe makinë luksoze, a e dini sa e pasur është Grida Duma? Grida Duma është një ndër deputetet më të reja në Kuvendin e Shqipërisë. Pavarësisht se ajo është angazhuar prej shu
Kush është deputeti "i pastrehë" me tre shtëpi super luksoze Zgjedhjet e 25 Qershorit mblodhën në politikë figura të reja por të “krimbur” në para. Një ndër to është edhe depute
Shkriu së qeshuri Kuvendin, demokrati pasanik ka apartament 1.9 milionë euro Parlamentit Shqiptar, në zgjedhjet parlamentare të 25 Qershorit, i janë bashkuar disa pasanikë të rinj. Duket se jo
Klement Balilit i sekuestrohen hoteli luksoz dhe 20 apartamente Gjykata e Krimeve të Rënda pranoi kërkesën e organit të akuzës për të vendosur masën e sekuestros preventive për pronat
8 apartamente e lokal 435 mijë eurosh, kryebashkiakia e Roskovecit e "krimbur" në para Kryetarët e disa prej 61 bashkive, sfidojnë edhe njerëzit e politikës dhe gjyqësorit, sa i përket posedimit të pasurive
Revoltohet Jul Deda: Unë 14 vjet aktor mezi bleva një shtëpi, tjetra për një vit bleu tetë Lajmi se kryetarja e Bashkisë Roskovec,Majlinda Bufi kishte blerë për një vit 8 apartamente është komentuar edhe nga ak