999 rezultate për

apartament

549 mijë euro nga shitja e 4 apartamenteve, por Meta ruan vilën luksoze në Gjirin e Lalzit (FOTO LAJM) Të dhënat zyrtare nga ILDKPI tregojnë se çifti Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi përfituan rreth 549 mijë euro gjatë viti n
Krahas super vilës, Iliri dhe Monika bën 549 mijë euro pasuri në 12 muaj Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij, Monika Kryemadhi kanë shitur katër apartamente vitin e kaluar du
Shpërthim i fuqishëm në një apartament Shën Petersburg Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një apartament në Shën Petersburg në Rusi. Në vendin e ngjarjes kanë mbërrit
EMRI/ 70 vjedhje në 3 muaj, arrestohet “skifteri” 20-vjeçar nga Shqipëria Policia italiane ka arritur të vë në pranga një 20 vjeçar me origjinë nga Shqipëria pasi ishte kthyer në makthin e itali
Po festonin “8 Marsin” në Tiranë, hajdutët i vjedhin dhe i shkrumbojnë shtëpinë biznesmenit Detaje të reja kanë dalë në dritë pas ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës, ku një apartament u sh
Arrestohen në Angli, 6 shqiptarët që prodhonin kanabis në apartament Policia e Cardiff ka bërë të mundur arrestimin e 6 shqiptarëve të cilët kishin në pronësi “një fabrikë kanabisi” me vler
I shiste apartamentet nga dy herë, ja kush është pronarja mashtruese e pallateve Arrestohet me akuzën e mashtrimit dhe falsifikimit të dokumenteve ndërtuesja Vjollca Hoxholli. Ajo akuzohet se ka përfit
KRITERET/ Si të përfitoni banesa sociale në 61 bashki të Shqipërisë (FOTO LAJM) Qeveria do të shpërndajë banesa sociale në 61 bashki të vendit. Duhen shtatë dokumente për të përfituar një banesë so
Shkrumbohet nga flakët apartamenti në katin e pestë të një pallati Një zjarr i madh ka rënë në një banesë në qytezën e Selenicës por fatmirësisht nuk ka asnjë person të lënduar. Ngjarj
Tetë apartamente të shkrumbuara nga zjarri në Gramsh, persona të lënduar (VIDEO) Një zjarr i madh ka rene sonte ne mbrëmje në një apartament ne Gramsh, dyshohet si pasojë e shpërthimit të një bombule.
Zjarr i madh në një apartament në Gramsh, rrezikohen banesat pranë komisariatit Një zjarr i madh ka rëne sonte në një apartament ne Gramsh. Nga raportimet e para thuhet se rrezikohen banesat pranë
Çmimet e çmendura, një apartament në Nju Jork kushton më pak se në Tiranë Të blesh një apartament në Tiranë, bazuar në të ardhurat për frymë të qytetarëve, kushton disa herë më shtrenjt se sa nj
Nis rritja e çmimeve të apartamenteve në Tiranë, ja sa shkon çmimi në zona të ndryshme Për të gjithë vitin 2016, çmimet e aparta menteve u rritën mesatarisht me 4.6 për qind, duke treguar se tregu i pasuriv
Apartamentet në Tiranë, Banka e Shqipërisë jep alarmin: Çmimet janë në rritje Të blesh një shtëpi apo apartament në Tiranë është gjithmonë një biznes i rrezikshëm pasi çmimi i tyre vjen gjithmone e
HETIMET/ Durim Bami rezulton pronar apartamentesh me vlerë 100 mln lekë Gjatë hetimeve për çështjen Doshi, prokuroria e Krujës ka ngritur akuzë të re për “pastrim parash” ndaj të pandehurit Du
Shpërthim masiv në një bllok apartamentesh në Londër, 60 zjarrfikës në vendngjarje (FOTO & VIDEO) Të paktën 60 zjarrfikës po luftojnë me flakët, pas një shpërthimi të ndodhur këtë të hënë, në një bllok apartamentesh në
Çmenduria e Tiranës, çmimet e apartamentëve në qendër, ndër më të shtrenjtit në rajon Me rritjen e pritshme me rreth 100-120 euro për metër katror, çmimet e apartamenteve në qendër të kryeqytetit shqiptar p
LAJMI I FUNDIT / Zjarri në një apartament tek Stacioni i Trenit, banorët e tmerruar dalin në rrugë (FOTO & VIDEO) Dhjetra banorë të pallatit pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda në Tiranë, kanë lënë shtëpitë e tyre për shkak se kanë ndj
Bleu apartament me paratë e taksapaguesve, jep dorëheqjen ministrja australiane Ministrja e Shëndetësisë e Australisë, Susan Ley, dha dorëheqje, pasi shfrytëzoi një udhëtim të financuar nga taksapague
Një apartament në Tiranë përfshihet nga flakët Një zjarr i madh ka përfshirë pasditen e kësaj të shtune një apartament, prapa selisë së Muzeut Historik Kombëtar, në Ti