999 rezultate për

apartament

E FUNDIT/ Shpërthim eksplozivi në derën e një apartamenti në Shkodër Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur në Shkodër. Nga raportimet e para mësohet se persona ende të paidentifikuar i ka
Poni reagon pas lajmin se iu dogj apartamenti: Gjithçka është... Gjatë ditës së sotme në mediat “online” qarkulloi lajmi se një apartament në qytetin e Vlorës u përfshi nga akët. Sipas
Reagon policia, apartamenti që u dogj në Vlorë ishte në pronësi të... Policia e Vlorës ka dhënë detaje nga djegia e një banese ditën e sotme në lagjen ''Pavarësia'', në Vlorë. Edhe pse u
Digjet apartamenti në Vlorë, dyshohet se është i këngëtares Poni (VIDEO) Në një pallat në Vlorë ka rënë një zjarr i madh dhe qytetarët tregojnë se shtëpia është e këngëtares së njohur labe Poni
Apartamenti në zonën e ish Bllokut përfshihet nga flakët (FOTO LAJM) Një apartament në zonën e ish-Bllokut është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Raportimet e para fla
Shpërthen bombola e gazit në një apartament në Lushnjë, shpëton mrekullisht familja Gjatë ditës së sotme në një apartament në Lushnje ka shpërthyer një bombol gazi. Bëhet e ditur se konkretisht ngjarja ka
Digjet banesa në Tiranë, panik tek banorët Një apartament është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Tiranë. Zjarri ka rënë në një apartament në zonën e "Astirit"
Ministret më të kamura të Ramës: Makinat, apartamentet, llogaritë bankare... Sëfundmi janë publikuar pasuritë e të gjithë ministrave të kabinetit Rama, ku sa i përket grave, më e pasura është Milen
Gruaja zbulon bletët e fshehura në apartamentin e saj dhe 27 kg mjaltë (FOTO) Një grua vuri re se në apartamentin e saj qëndronin bletë, por nuk ia merrte mendja se aty ishin rreth 35 mijë. Cheri
LAJMI I FUNDIT/ Zjarr në një apartament në Durrës Një zjarr i madh ka shpërthyer në Durrës. Nga raportimet e para mësohet se zjarri ka rënë në një apartament në zonë
Evakuohen banorët e 800 apartamenteve në Londër Banorët e më shumë se 800 apartamenteve, janë evakuuar në një bllok pallatesh, në Camden, në veri të Londrës. Këshill
Apartamentet luksoze ku do të strehohen të mbijetuarit nga zjarri tragjik në Londër (FOTO LAJM) Rreth 250 persona kanë mbetur pa çati mbi kokë pas zjarrit të tmerrshëm që pushtoi apartamentet e tyre në kullën “Grenfe
Shpërthen një bombul gazi në një apartament në Tiranë, qytetarët në panik Një bombol gazi ka shpërthyer në ballkonin e një apartamenti në kryeqytet. Fatmirësisht nuk ka pasur asnjë person të
Tragjedia e Londrës, i zoti i apartamentit ku shpërtheu zjarri kishte bërë gati valixhet Ngjarja e rëndë që ndodhi dje në Londër, ku 17 persona gjetën vdekjen dhe dhjetra të tjerë morën plagë të rënda djegije
Shiti dy herë 22 apartamente, biznesmeni ia punon keq edhe bankës Ndërtuesi Artan Sherifi është dërguar sërish në gjykatë, pavarësisht se endë sështë gjykuar për një çështje penale ku a
Merr flakë apartamenti në Tiranë, kryefamiljari bllokohet brenda Një zjarr i madh ka pushtuar një apartament në banesat sociale në Shkozë. Sipas burimeve, mësohet se ekipet zjarrfikëse
Vila e apartamente pa fund, ja pasuria e çmendur e "kaubojsit" Eduart Ndocaj është padyshim deputeti më i veçantë që kemi dhe do të kemi në Kuvendin e Shqipërisë. I njohur ndrys
Sekuestrohet pallati dhe dhjetra apartamente në Vlorë, u ndërtuan me letra false Prokuroria e Vlorës ka sekuestruar rreth 6 100 m2 truall, 24 apartamente të një pallati dhe 32 përqind të një pallati tj
Momenti heroik kur zjarrfikësi kap në ajër fëmijën e hedhur nga kati i dytë (VIDEO) Mendja e mprehtë e një zjarrfikësi nga Gjeorgjia e ndihmoi atë të shpëtonte një fëmijë i cili rrezikonte të asfiksohej
Lajme të këqija për ju që doni të blini një apartament në Tiranë Çmimi i apartamenteve i është rikthyer tendencës rritëse, pas një periudhe të gjatë ngërçi. Sipas Bankës së Shqipëris