999 rezultate për

apartament

Nuk njohin krizë! Çmimet e apartamenteve rriten për vitin 2021 Disa nga ndërtuesit kryesorë që janë duke u përgatitur për zbatimin e projekteve të reja për zonat rezidenciale në kryeq
Zbardhet pasuria e Besa Shahinit: Apartament 75 mijë euro në Tiranë e makinë dhuratë Ish-ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaron pasuri me vlerë 15.5 milionë lekë, mes së cilës edhe një apartament me vl
Plagosja në Tiranë, ortakët u rrahën para një jave pas shitjes së apartamenteve dy herë Një plagosje me armë ndodhi mëngjesin e sotëm në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë. Pas një sherri mes ortakësh të kompanisë
Pandemia rrit sërish çmimet e apartamenteve në periferi Çmimet e apartamenteve në periferinë e Tiranës janë shtrenjtuar sërish muajt e fundit, teksa tendenca e re pas pandemisë
Shtirej si investitore, arrestohet 49-vjeçarja që zhvati miliona Hiqej si investitore, duke i marrë shuma të konsiderueshme parash shtetasve të ndryshëm, duke ju premtuar klering/ ndërr
Restorant, apartamente e makina luksoze: Sekuestrohet pasuria prej 1.5 milion euro e 49 vjeçares në Fier Policia e Fierit ka sekuestruar një pasuri me vlerë rreth 1.500.000 euro, të cilat dyshohet se rrjedhin nga veprimtaria
Zbulohet "shtëpia e barit" në Selanik, arrestohen dy shqiptarë Policia e Selanikut ka arrestuar dy të rinj shqiptarë gjatë ditës së sotme pasi u zbulua se kishin përshtatur një aparta
Merr flakë apartamenti në katin e katërt në Tiranë Një banesë në katin e katërt të një pallati në zonën e ‘Restorant Durrësit’ në Tiranë është përfshirë nga flakët. Br
Fshehu apartamentin në Tiranë, KPA shkarkon kreun e Gjykatës së Tropojës Kolegji i Posaçëm i Apelimit, ka lënë në fuqi vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për shkarkimin nga detyr
Apartamente, tokë dhe makina: Policia "kref" 300 mijë euro pasuri në Vlorë Sekuestrohen pasuri me vlerë rreth 300.000 euro, që dyshohen se janë ngritur me pastrim parash në Vlorë. Specialistët
10 apartamente dhe lokale, Spiropali i përgjigjet akuzave: Në Londër ika me bursë të plotë Elisa Spiropali është një nga figurat më të komentuara të Partisë Socialiste për shkak se i ngjiti shkallët shumë shpejt
Miliarderi norvegjez, gati t’i blejë 4.000 apartamente në Berlin, acarohen gjermanët Kompania suedeze "Heimstaden Bostad", me pronarin norvegjez Ivar Tolefsen ka njoftuar se është në bisedimet finale për b
Apartament e dhurata mijëra euro, zbardhet vendimi i KPK për gjyqtaren Elona Toro Gjyqtarja e Apelit të Tiranës, Elona Toro, u konfirmua me shumicë votash në shkallën e parë të vetingut më 17 qershor të
Përfshihet nga flakët apartamenti në Durrës Një apartament në Durrës është përfshirë nga flakët. Apartamenti ndodhet pranë stacionit të trenit dhe bëhet me dije se
Mbi 15 apartamente, Klement Balilit i zbrazen pasuritë Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, bazuar në përcaktimet e ligjit nr.10192 datë 03.12.20
I vdekur prej 6 vitesh, OFL i dërgon formular për të justifikuar pasurinë OFL sot i ka kërkuar një të vdekuri të justifikojë pasurinë. Shtetasi në fjalë është Shkëlzen Dumanit, një person i
Vëllai e gjen të vdekur në apartament, vetëvritet aktorja 36-vjeçare (FOTO LAJM) Aktorja japoneze Sei Ashina u gjet e vdekur në moshën 36-vjeçare në apartamentin e saj në Tokio të hënën. Vdekja e sa
Shpërthen bolieri i dushit, thyhen xhamat e apartamentit Një bolier dushi ka shpërthyer në një aparatament në lagjen “Liria” në qytetin e Fierit, i cili ndodhej pranë shtëpisë s
Apartamenti shpërthen në flakë në Shkodër Eshtë përfshirë nga flakët një apartament në Shkodër ditën e sotme. Apartamenti ndodhej në katin e pestë të një palla
Askujt s'ja merrte mendja, zbulohet ish i dashuri i Melania Trump (FOTO LAJM) Bashkëshortja e të parit të Amerikës merr vëmendjen pothuajse me çdo paraqitje. Edhe jeta e Melania Trump është në in