999 rezultate për

anxhela

Këto janë arsyet që e çmendin Anxhela Peristerin tek një mashkull Këngëtarja e njohyr Anxhela Peristeri, dje ka qënë e ftuar tek ''Zonë e lirë'' me moderator Arian Çanin. Ai i kishte
Anxhela Peristeri rrëfehet për dashurinë: Po kërkoj shpirtin binjak Në një intervistë për “Prive” Anxhela Peristeri foli për karrierën e saj dhe planet në të ardhmen. Krahas tyre, artistja
Këngëtarja shqiptare rrëfen tmerrin: Kam jetuar në një shtëpi ku janë vrarë njerëz Anxhela Peristeri, pasi sqaroi në ‘Thumb’ detaje lidhur me karrierën e saj, planet për mos tu larguar më në Greqi sepse
Anxhela Peristeri nxjerr zbuluar Marina Vjollcen Pas ikjes së bujshme nga televizioni Top Channel ku u njoh si figurë televizive dhe u rrit profesionalisht, Marina Vjoll
Parukierja i bën flokët dhe degjeneron publikisht nusen Parukieret kanë mjaft punë tani në sezonin e dasmave, por ndodh ndonjëherë që kjo punë nuk paguhet. Një parukiere ng
Komedia "Ermal Mamaqi" nuk ka fund, ja komenti mbi foton e Anxhela Martinit (FOTO LAJM) Padyshim që Angela Martini tashmë është bërë kryetemë e diskutimeve pasi ajo tashmë ka hequr dorë nga modelimi për shkak
Anxhela Martini “shkund” Milanon (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare e cila ka marrë famë ndërkomëbtare Anxhela Martini këtë herë ka zgjedhur Milanon. Ajo ësht
Sherr me thika, plagoset transgjinori Anxhela Transgjinori i njohur me emrin Anxhela ka mbetur i plagosur me thikë pas një konflikti të ndodhur në Tiranë. Policia
Ja kush është policja që vrau veten sot në Sukth me armën e shërbimit (FOTO LAJM) Kjo që shihni në foto është policja 23-vjeçare Peranxhela Shahini që i dha fund jetës në rrethana ende të paqarta duke u
Anxhela Peristeri feston ditëlindjen, Poni i zbulon moshën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri feston sot ditëlindjen. Anxhela ka postuar një foto në rrjetin social Instagram
"Këngë vulgare", gazetari sulmon live Anxhela Peristerin dhe Aurel Thëllimin (VIDEO) Anxhela Peristeri dhe Aurel Thëllimi kanë qenë të ftuar në emisionin Top Show për të promovuar këngën e tyre të re "Qesh
Anxhela e diagnostikuar me sëmundje të rëndë ka nevojë për ndihmë Anxhela Noçka është një 21 vjeçare, e cila ka shprehur një kërkesë të veçantë për gjithë miqtë e saj por dhe ata që e le
"Kryqëzohet" nga fansat në videon e Anxhela Peristerit, reagon Albana: Skandal… (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri vetëm një ditë më parë publikoi një video nga arkiva e shumë kohërave me parë kur ajo, Anjeza Maja d
Anxhela Peristeri zbulon pa dashje një sekret të madh të Albana Osmanit (FOTO & VIDEO) Anxhela Periteri ka publikuar pak minuta më parë një video ku ajo, Anjeza Maja dhe Albana Osmani konkurronin për miss në
Reagon Anxhela: Të ishte për punë gjoksi, e nxirrja kur isha më e re (FOTO LAJM) Një incident “hot” i ka ndodhur Anxhela Peristerit dy ditë më parë teksa ka qenë e ftuara e Rudina Magjistarit. Këngëtar
Anxhela Peristeri nxjerr gjoksin tek "Rudina", moderatorja nuk e le pa komentuar (VIDEO) Kengetarja e njohur Anxhela Peristeri ishte e ftuar dje ne emisionin “Rudina’ ne Tv Klan dhe ka zbuluar nje recete te as
TIRANË/ "Bëri seks dhe nuk pagoi", 24-vjeçarja plagos shoqen pas sherrit Sherri me fjalë mes dy shoqeve, që ushtronin prostitucion në Tiranë, ka përfunduar me përballje fizike dhe plagosjen e r
Ka pesë fëmijë, por fle rrugëve të Tiranës nën kujdesin e një transvestiti (VIDEO) Halli i ka bërë bashkë. Të dyja të pastreha dhe të braktisura. Historinë e tranvestitit Anxhela e njohin të gjithë. Ajo
Transvestiti “Anxhela”: Shteti të më gjejë një punë, nuk dua të shes më trupin tim (FOTO LAJM) 32-vjeçari Fatjon Hoxha i njohur ndryshe si transventiti Anxhela, i cili tentoi ditën e djeshme të vetëvritej publikisht
Transvestiti "Anxhela" tenton vetëdjegien para Parlamentit, policia i heq çakmakun nga dora Policia e Tiranës ka parandaluar para pak minutash vetëvrasjen e një të riu duke u djegur me benzinë. Burime zyrtare