999 rezultate për

anxhela

E rrallë, vajza shqiptare merr propozimin romantik në sy të të gjithëve Në programin ”Dua të bëj të lumtur” kemi parë njerëz, të cilët surprizojnë familjarët e tyre, që kërkojnë falje, por nuk
Historia horror e këngëtares shqiptare: Jetoja në një shtëpi ku ishin vrarë njerëz Anxhela Peristeri është e vetmja këngëtare shqiptare që ka rrëfyer publikisht një histori tmerri në publik. Anxhela f
Anxhela Martinit i ndodh aksidenti, tregon pamjet (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Angela Martini muajin e kaluar zyrtarizoi martesën e saj me miliarderin rumun, Dragos Savulescu.
Këngëtarja shqiptare bën gjestin që nuk pritej, i kthen fansit të pasmet Anxhela Peristeri është ndër këngëtaret shqiptare më të rezervuara përsa i përket jetës private. Por, sot në “Xing m
Nuk foli kurrë për jetën private, Anxhela pranon hapur se është e dashuruar Ajo është një nga këngëtaret padyshm më të talentuara shqiptare, dhe qw wshtw pwrpjekur gjithmonw ta mbajw rezervw jetwn
Befason këngëtarja shqiptare: Nuk e di nëse do të martohem ndonjëherë Artistja Anxhela Peristeri ka arritur të triumfojë në edicionin e 19-të të festivalit “Kënga Magjike”. Mëngjesin e s
1 vit në luftë me sëmundjen, ndahet nga jeta Anxhela Noçka (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar është ndarë nga jeta Anxhela Noçka. Anxhela vuante që nga janari i 2017 me sëmundjen e rrallë "Lymphom
Anxhela Peristeri përgjigjet me siklet: Shqiptarët më të mirë në shtrat se grekët Anxhela Peristeri u bë hit me këngën "Ishe mbret i zemrës sime", e pastaj sikur u zhduk nga skena muzikore. Për vite
Befason këngëtarja shqiptare: Unë dhe Sinan Hoxha të mbyllur në një dollap Roza Lati kishte si të ftuar speciale në emisionin e saj të kësaj jave këngëtaren e njohur Anxhela Peristeri. Moderatorj
Anxhela Peristeri ia fut duart Artiola Toskes Anxhela Peristeri u bë hit me këngën "Ishe mbret i zemrës sime", e pastaj sikur u zhduk nga skena muzikore. Për vite
Anxhela Martini skena erotike në mes të lokalit me bashkëshortin Ata janë një çiftet më pasionantë dhe plot surpriza të showbizit. Modelja seksi Angela Martini dhe bashkëshorti i saj D
Bëri bujë për ndarjen nga vajza e Topallit, këngëtari s'kursen kritikat Këngëtari i njohur Luiz Ejlli u bë i njohur për publikun shqiptar pas ndarjesnga vajza e Jozefina Topallit. Por duke
Anxhela Martini publikon bishën që i dhuroi bashkëshorti miliarder Angela Martini ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë, me miliarderin rumun, Dragos Savulescu. Dyshja u martuan në
Anxhela Peristeri vihet në siklet: Sa kohë mund të rrish pa bërë seks? Edicioni i 19 i Këngës magjike është fituar nga këngëtarja Anxhela Peristeri e cila duhet thënë se pati një përformancë
I keni parë si 'diva' në skenë, shikojini pa make-up (FOTO LAJM) Ne na pëlqen që t’ju tregojmë pjesën që nuk e shihni në ekranet tuaja dhe një nga kuriozitetet është se si duken këngëta
Fitoi Këngën Magjike, zbulohet kujt i dedikohet kënga e Anxhela Peristerit Ka qenë këngëtarja Anxhela Peristeri ajo që fitoi ditën e djeshme cmimin e parë në Kënga Magjike 2017. Ndonëse vetëm
Julian Deda uron Anxhela Peristerin, por ka diçka për t’i thënë Lali Erit Nata finale e “Kënga Magjike 2017” u mbyll me fitoren e Anxhela Peristerit. Të pranishëm në spektakël ishin edhe person
Anxhela Peristeri triumfon në 'Kënga Magjike' Anxhela Peristeri me këngën e saj 'E çmendur' ka triumfuar mbrëmë duke dalë fituese e festivalit 'Kënga Magjike' edicion
Si reaguan këngëtarët pasi Anxhela Peristeri fitoi (FOTO LAJM) Deri në votën e fundit askush nuk e merrte me mend se kush mund të fitonte mes Elhaida Danit dhe Anxhela Peristerit.
Anxhela Peristeri rrëmben çmimin e parë në Kënga Magjike Kënga Magjike ka filluar tashmë prej kohësh dhe publiku është njohur me këngët prej javësh. Ka qenë pikërisht Anxhela