999 rezultate për

anxhela

"Këngë vulgare", gazetari sulmon live Anxhela Peristerin dhe Aurel Thëllimin (VIDEO) Anxhela Peristeri dhe Aurel Thëllimi kanë qenë të ftuar në emisionin Top Show për të promovuar këngën e tyre të re "Qesh
Anxhela e diagnostikuar me sëmundje të rëndë ka nevojë për ndihmë Anxhela Noçka është një 21 vjeçare, e cila ka shprehur një kërkesë të veçantë për gjithë miqtë e saj por dhe ata që e le
"Kryqëzohet" nga fansat në videon e Anxhela Peristerit, reagon Albana: Skandal… (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri vetëm një ditë më parë publikoi një video nga arkiva e shumë kohërave me parë kur ajo, Anjeza Maja d
Anxhela Peristeri zbulon pa dashje një sekret të madh të Albana Osmanit (FOTO & VIDEO) Anxhela Periteri ka publikuar pak minuta më parë një video ku ajo, Anjeza Maja dhe Albana Osmani konkurronin për miss në
Reagon Anxhela: Të ishte për punë gjoksi, e nxirrja kur isha më e re (FOTO LAJM) Një incident “hot” i ka ndodhur Anxhela Peristerit dy ditë më parë teksa ka qenë e ftuara e Rudina Magjistarit. Këngëtar
Anxhela Peristeri nxjerr gjoksin tek "Rudina", moderatorja nuk e le pa komentuar (VIDEO) Kengetarja e njohur Anxhela Peristeri ishte e ftuar dje ne emisionin “Rudina’ ne Tv Klan dhe ka zbuluar nje recete te as
TIRANË/ "Bëri seks dhe nuk pagoi", 24-vjeçarja plagos shoqen pas sherrit Sherri me fjalë mes dy shoqeve, që ushtronin prostitucion në Tiranë, ka përfunduar me përballje fizike dhe plagosjen e r
Ka pesë fëmijë, por fle rrugëve të Tiranës nën kujdesin e një transvestiti (VIDEO) Halli i ka bërë bashkë. Të dyja të pastreha dhe të braktisura. Historinë e tranvestitit Anxhela e njohin të gjithë. Ajo
Transvestiti “Anxhela”: Shteti të më gjejë një punë, nuk dua të shes më trupin tim (FOTO LAJM) 32-vjeçari Fatjon Hoxha i njohur ndryshe si transventiti Anxhela, i cili tentoi ditën e djeshme të vetëvritej publikisht
Transvestiti "Anxhela" tenton vetëdjegien para Parlamentit, policia i heq çakmakun nga dora Policia e Tiranës ka parandaluar para pak minutash vetëvrasjen e një të riu duke u djegur me benzinë. Burime zyrtare
Djali i Fullanit fotografohet me ish-të dashurën edhe pse i lidhur Megjithëse tepër të rinj në moshë, historia e tyre e dashurisë është e gjatë dhe shumë e përfolur. Bëhet fjalë për Erik
Ja kush është mashkulli ideal i Anxhela Peristerit Shumë shpesh e kanë ngacmuar këngëtaren Anxhela Peristeri në lidhje me princin e saj të kaltër, por në një intervistë të
Anxhela Peristeri: Ja çfarë pune bëja para se të bëhesha këngëtare Këngëtarja Anxhela Peristeri e cila është e ftuar sonte tek “Zonë e Lirë” ndër të tjera ka rrëfyer se me se merrej para
Rrëfehet Anxhela Peristeri: Këngëtaret ofrojnë seks për karrierë (VIDEO) Anxhela Peristeri ka zgjedhur që të flasë lidhur me një fenomen që ndodh rëndon në Shqipëri, ku këngëtaret ofrojnë diçka
Anxhela Peristeri me një klip të ri në vjeshtë Këngëtarja Anxhela Peristeri po përgatitet të rikthehet me një klip të ri që do të publikohet së shpejti. Ajo aktualisht
Anxhela Peristeri triumfon në YFSF Anxhela Peristeri është shpallur fituese e edicionit të parë të “Your Face Sounds Familiar”. Gjatë natës finale, fil
Të ndihmojmë Anxhela Beqajn nga Ballshi që vuan nga kanceri Anxhela Beqaj nga Ballshi është 20 vjeçarja e cila vuan nga sëmundja e kancerit që prej dy vitesh. Por tashmë që sëmu
Romancë mes Anxhelës dhe Kastro Zizos? Është bërë e udhës që personazhet e botës së show-bizzit të lakohen për lidhje dhe romanca të cilat nuk janë të vërteta.
Anxhela Peristeri kundër operacioneve plastike Anxhela Peristeri e ka shprehur hapur se është kundër ndërhyrjeve plastike. Jo në pak raste, shumë personazhe kanë pësua
Bisturi dhe për Anxhela Martinin, fansat e kritikojnë (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale ajo ka marrë të gjithë vëmëndjen e duhur falë bukurisë natyrale, por tashmë edhe Anxhela Martini ka r