999 rezultate për

anxhela

Bisturi dhe për Anxhela Martinin, fansat e kritikojnë (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale ajo ka marrë të gjithë vëmëndjen e duhur falë bukurisë natyrale, por tashmë edhe Anxhela Martini ka r
Afërdita dhe Anxhela aspak konkurencë, miqësi dhe jashtë pasarelës (FOTO LAJM) Dy modelet aq të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Afërdita Dreshaj dhe Anxhela Martini, kanë qënë pranë njëra
Anxhela Martini, për pushime me një femër misterioze (FOTO LAJM) Pas ditëve të pushimeve në Ibiza, Shqipëri, Greqi, Turqi e New York, Anxhela Martini ka mbërritur në Francë. Në fotot e
Ardi Asllani, i dashuri i ri i Anxhela Martinit (FOTO LAJM) Stilisti Ardi Asllani dhe topmodelja Anxhela Martini po jetojnë një histori dashurie. Këtë gjë e ka bërë të qartë edhe p
Bleona kalon me sukses sfidën e akullit Edhe këngëtarja Bleona Qereti është përfshirë në fushatën e lagies me ujë me akull, teksa ka marrë përsipër të sfidojë m
Anxhela Martini 'pushton' revistat (FOTO LAJM) Modelja e njohur Anxhela Martini, e cila po shfaq bukurinë e saj nëpër botë, ka dalë në kopertinën e revistës ‘Living’.
Bleona dhe Anxhela provokojnë sërish, të dyja në një shtrat Bleona Qereti nuk ndalet së provokuari, ndërsa në një foto që ka postuar në Instagram, ndodhet në një shtrat me bukurosh
Anxhela dhe Bleona ofrojnë puthje nga larg (FOTO LAJM) Pas pushimeve të saj në Shqipëri, ku çdo ditë jepte intervista të ndryshme, këngëtarja Bleona Qereti tashmë është kthyer
Anxhela Martini do lërë pasarelat për muzikën? (FOTO LAJM) Supermodelja Anxhela Martini, mendon se është e gatshme që të lërë pas pasarelat dhe ti futet botës së muzikës. Ky l
Anxhela zbulon gjysmën e zemrës Anxhela Martini nuk njihet vetëm për format e saj për të cilën komentohet shpesh, por edhe për statuset që ajo përcjell.
Pas Anxhelës, Turi në shtrat me Afërdita Dreshaj (FOTO LAJM) Pas Anxhela Martinit edhe Afërdita Dreshaj ka realizuar një foto, teksa ndodhet në shtrat me prezantuesin Turjan Hyska.
Afërdita dhe Anxhela, mike përjetë Shumë fansa dhe ndjekës, janë tunduar kur kanë parë dy bukuroshet Afërdita Dreshaj dhe Anxhela Martini, duke pozuar në n
Mahnitet Anxhela Martini, fansja i dhuron lule (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare me famë botërore, Anxhela Martini, ka treguar në Instagram se ajo nuk bën dot pa fansat e saj
"Çmendet" Anxhela Martini, gjen burrin për vajzën e saj Ndodh që Anxhela Martini përpos faktit që të pozojë edhe të hedhë ndonjë batutë. Kështu ka vepruar ajo teksa ka post
Në shtrat me Turin, kjo është Anxhela Martini (FOTO LAJM) Si gjithmonë, modelja Anxhela Martini gjen diçka të bukur për ta postuar në rrjetet sociale, e ndërsa në një foto ka pëc
Fansat ofendohen nga veprimet e Anxhela Martinit (FOTO LAJM) Modelja Anxhela Martini, ka vizituar një fabrikë në Durrës, ndërsa duket se luante mjaft mirë rolin e eprorit. Ajo ka p
Ekskluzive/ Shkëputet nga grupi pas X Factor, Anxhela Noti me një hit veror Anxhela Noti, një këngëtare e re por që premton shumë. Po të rikthehemi pas në kohë, do të kujtojmë vajzën e cila me dës
Anxhela Martini di të joshë, një princeshë me fustan të kuq (FOTO LAJM) Si çdo ditë, Anxhela Martini është në fokus të revistave rozë, por publikimi i fotove të reja në Facebook, ka ngjallur g
Anxhela Martini feston në Zvicër, sërish provokon Modelja Anxhela Martini, ka gjetur kohë që të festojë me miqtë e saj në një klab në Zvicër. Ajo nuk ka nguruar, por
Anxhela "çmend" Berishën: Diva e bukurisë shqiptare (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ishte i ftuari special i "Zonë e Lirë" në puntatën e fundit për vitin 2013. Ai foli lidhur
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.