999 rezultate për

annan

Detaje të reja për dokumentarin $25 milionë per Rihannan Një dokumentar dedikuar Rihanna-s është rrugës! Deri tani, kjo ishte gjithçka dinim, por gjatë një interviste me regjiso
Deklarata e Kofi Annan mbi intervenimin e NATO-s që e çliroi Kosovën Ish-Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Kofi Annan, u nda sot nga jeta në moshën 80 vjeçare. Fituesi i Nob
Ndërron jetë Kofi Anan Kofi Atta Annan i lindur në Ganë në vitin 1938 është një diplomat ganez që ka qenë sekretar i përgjithshëm i Organizatës
Di Caprio nuk zhduk dot provat, publikohen fotot duke puthur Rihannan Muaj më parë, qarkullonin zërat për një lidhje të mundshme ndërmjet Rihannës & Di Caprios, por fotot që qarkullojnë në m
Mel C nuk lejon vajzën të shohë Rihannan, shkak video-t seksi Konkurenca mes këngëtareve është shumë e madhe, e ndërsa Mel C ka ndaluar vajzën e saj që të shohë videot e Rihannas, pa
Chris Brown harron Rihannan Në intervistën e parë pas daljes nga burgu, Chris Brown ka pranuar se Rihanna i përket së shkuarës dhe se familja është
Italia, destinacioni i pushimeve për Rihannan Pas koncerteve intesive është koha për pushime. Rihanna di si të festojë dhe të shlodhet ndërsa herë pas here bën edhe "
Rihanna ndan sërish Chris Brown nga e dashura Chris Brown është ndarë sërish nga e dashura dhe shkak është bërë Rihanna. Ndonëse tashmë është kthyer në një rutinë, fa
Shumë vapë për Rihannan, provokon në rrugë (FOTO LAJM) Tashmë që ajo nuk është e angazhuar me asgjë, Rihanna i është dedikuar pushimeve të saj. Ajo gjithmonë është vënë në qën
Një "selfie" me Rihannan, injoron një këngëtare Shpesh Rihanna është shquar për injorimin që u bën fansave me realizimin e ndonjë foto, por një xhest të tillë ajo e ka
Një tjetër trofe për Rihannan, femra më e dëshiruar nga meshkujt Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ndërsa Rihanna është shpallur femra më e dëshiruar nga meshkujt. Fustani i tejduks
Charlie Sheen sulmon Rihannan: Fshatare idiote Aktori Charlie Sheen e ka cilësuar Rihannan si një idiote, kjo në lidhje me refuzimin që i bëri ftesës së të dashurës së
Balerini shqiptar: Ndjesi madhështore të kërcesh me Rihannan Burim Jusufi, shqiptari i cili ka lindur në Zvicër e që po ndërton karrierë si balerin në SHBA, ka treguar ndjesinë e të
Annan kishte mbështetur ndërhyrjen ushtarake në Kosovë “Një jetë në luftë dhe paqe,” është libri autobiografik i ish Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, Kofi A
Chris Brown xheloz për Rihannan Chris Brown është i shqetësuar se Rihanna mund ta tradhëtojë atë në kohën që po zhvillon turin e saj nëpër botë. Në një
Maqedonia e gatshme për zgjidhje, Greqia jo Ish Sekertari i përgjithshëm i OKB-së, Kofi Annan dje në Uashington deklaroi se çështja e emrit mes Maqedonisë dhe Greqi
DJ Abidal mikson për Rihannan (VIDEO) Që Eric Abidal është një prej mbrëjtësve të majtë më të fortë në botë dhe që ka mundur disa herë sëmundjen vdekjeprurëse
Lakhdar Brahimi zëvendëson Annan si ndërmjetës për Sirinë Ish-ministri i Jashtëm algjerian, Lakhdar Brahimi 78 vjeç do të marrë postin e Kofi Annanit si ndërmjetësi ndërkombëtar
Diskutime rreth Sirisë, Annan takon Putinin I dërguari ndërkombëtar për Sirinë, Kofi Annan zhvillon sot bisedime mbi krizën në Siri me presidentin rus Vlladimir Put
Annan i shokuar nga ngjarjet në Siri I dërguari ndërkombëtar, Kofi Annan i ka cilësuar si shokuese dhe tmerruese ngajrjet e fundit në Siri ku nga sulmi i tan