999 rezultate për

ankthi

Ankthi, defekte në hemisferën e trurit Sipas një studimi italian, të publikuar në revistën “Psychological Medicine”, nëse vuan nga ankthi dhe ke tendencën t'i
Një shefe femër mund të jetë mankthi i femrave Eshtë një situatë për të ardhur keq, por jo e pazakontë, që shumë femra që kanë punuar për - ose së bashku - femra të tj
Torres mankthi i Abramovich Fernando Torres është kthyer në një mankth për Abramovichin. Torres i cili u transferua nga skuadra e Liverpool tek Chel
Rifillojne reshjet, shtohet ankthi i permbytjeve te reja Lumi Buna, i cili dje doli nga shtrati duke përmbytur shëtitoren përballë tij, madje duke vërsh