999 rezultate për

ankth

Skënderbeu në ankth, CAS mund të vendos që sot për Championsin Skënderbeu është në momente ankthi dhe pritje duke numëruar orët deri në vendimin final të Gjykatës së Arbitrazhit Sport
Maqedonia sot në ankth, liderët takohen për emrin Për sot është paralajmëruar takim liderësh në Maqedoni, ndërsa në fokus të takimit do të jetë çështja e emrit. Gjatë
60 minutat e ankthit, bëhuni gati për të zbuluar nëse do të shkoni në Amerikë Dita e sotme është dita e madhe! Të gjithë ju të cilët keni aplikuar për Lotarinë Amerikane, sot mund të kontrolloni në
Luftoj me ankthin dhe depresionin, aktori i “Portokalli” tregon si i mbijetoi Bëhet fjalë për aktorin e ri Alex Seitaj i cili nuk e ka pasur aspak të lehtë të luftoj kundër sfidave që ka hasur në je
Ankthi rrezikon njerëzit deri në depresion Sipas një studimi të fundit të realizuar nga Universiteti i Southampton, rezulton se shqetësimet dhe ankthi rrisin tek n
Sot Kosova në ankth, mbërrin delegacioni për vizat Sot në Kosovë të arrijë një delegacion i Bashkimit Evropian për të marrë të dhëna rreth luftimit të krimit të organizuar
Basha zbulon ankthin më të madh të Edi Ramës Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë Kuvendit të PD-së ka zbuluar "ankthin më të madh" të kryeministrit Ed
Serbia në ankth, muajin e ardhshëm Kosova themelon ushtrinë Kosova është e vendosur që ta themelojë ushtrinë dhe të mos jetë gjithmonë në presion prej ushtrisë serbe. Formimi i ush
Telekomi drejt falimentimit, punëtorët në ankth Telekomi i Kosovës duket se është në buzë të humnerës dhe pas disa muajsh punëtorët do të mbeten pa paga. Kryesuesja
Sot, Ministria e Arsimit në ankth për këtë vendim Asociacioni Evropian për Sigurimin e Cilësisë në Arsimin e Lartë (ENQA) do të vendosë sot nëse do ta përjashtojë ose jo
Ushtrimi më i mirë fizik për largimin e stresit dhe ankthit Simptomat e stresit dhe shqetësimit i prekin një përqindje të madhe të njerëzve, ku vetëm në Mbretërinë e Bashkuar, sipa
Të gjithë në ankth për zgjedhjet e parakohshme Dy paritë opozitare në Kuvendin e Kosovës, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe lëvizja “Vetëvendosje”, tashmë janë shprehur
Ankth deri në fund, PSG barazon me shumë vështirësi (VIDEO) PSG ka arritur me shumë vështirësi të nxjerr një barazim në fund të takimit kundër Saint Etienne. AS Saint Etienne nu
Përfundon gjyqi për kuksianët, pritet në ankth vendimi Ka përfunduar pak minuta më parë seanca gjyqësore ndaj 23 kuksianëve të ndaluar nga policia natën, në lidhje me protestë
Ankth e frikë në Tiranë, kuksianët bllokojnë rrugën para Gjykatës së Tiranës (VIDEO) Ndërkohë që në sallë po mbahet seanca për 23 të ndaluarit e protestës së Rrugës së Kombit, familjarët kanë bllokuar rrug
Frikë e ankth në Shkodër, uji po rritet minutë pas minuti (VIDEO) Prej disa orësh në vend kanë mbizotëruar reshjet e dendura të shiut të cilat kanë rritur nivelin e prurjeve. Shkrirj
6 orë ankthi për të shpëtuar 4 punonjës të bllokuar në Dajt (FOTO LAJM) Ka zgjatur 6 orë një operacion në Dajt për të shpëtuar disa punonjës të bllokuar. Mësohet se 10 efektivë të Komandës
Këto ushtrime do t'ju ndryshojnë jetën Tensionet dhe stresi janë bërë pjesë e shumicës së njerëzve, qoftë nga trafiku i rënduar, çështjet në shtëpi apo edhe në
Arsyeja e rëndësishme pse duhet të flini 8 orë gjumë Njerëzit që flenë më pak se 8 orë nuk duhet të habiten nëse e gjejnë veten në ankth apo në gjendje depresive. Mungesa e
Ferdinand presion Pogbas: Do të të isha bërë mankth Ish-qendërmbrojtësi i “djajve të kuq”, Rio Ferdinand, përpiqet të shpjegojë situatën e mesfushorit francez dhe i jep një