Gazi i merr jetën brenda galerisë një minatori në Bulqizë
999 rezultate për

ankth

PSG në ankth për vendimin e UEFA-s, rrezikon të humbas Mbappen Mediat sportive raportojnë se situata e PSG nuk është aspak e mirë dhe francezët mund të përballen me një pezullim nga k
Shtohet ankthi për Messin, publikohen formacionet Nigeri-Islandë (FOTO LAJM) Sapo janë publikuar formacionet që dy skuadrat e grupit D, Nigeria dhe Islanda do të përdorin në përballjen e tyre.
Një muaj ankth, emocione dhe kënaqësi: Fillon ndeshja e parë e Rusi 2018 Në stadiumin “Luzhniki” të Moskës sapo ka filluar të luhet ndeshja e parë e Kampionatit Botëror të futbollit. Ndërsa
Mesazhi prekës i Viktor Zhustit: Dikush më pret “atje lart”, më në fund do çlirohem nga ankthi Aktori Viktor Zhusti ishte një prej konkurrentëve VIP në spektaklin e kërcimit “Dancing ëith the Stars”. Finalja e këtij
Bizneset në ankth, Euro në rënie të lirë Monedha e përbashkët ka shënuar sërish rënie në tregun e brendshëm gjatë ditës së sotme, për të dytën ditë radhazi, duke
Zbulohet sëmundja tjetër që shkakton celulari Shkencëtarët nga Hong Kongu thonë se kanë zbuluar një sëmundje të re. “Ankthi i ndarjes nga celulari” quhet simptoma
Skënderbeun në ankth deri me 19 qershor Klubi i Skënderbeut vazhdon të ketë probleme me UEFA-n, ku për të është marrë edhe masa ndëshkimore për të përjashtuar n
Kamomili, si ta përdorni kundër ankthit dhe hemorroideve Kamomili është përdorur në mjekësinë tradicionale për shekuj me radhë për të lehtësuar ankthin dhe dhimbjet e stomakut.
Shkaktoi aksident, i riu në gjendje ankthi tenton të vrasë veten Një djalë i ri e ka përjetuar shumë keq faktin që është përfshirë në një aksident. Mësohet se i riu në fjalë në gjend
Skënderbeu në ankth, CAS mund të vendos që sot për Championsin Skënderbeu është në momente ankthi dhe pritje duke numëruar orët deri në vendimin final të Gjykatës së Arbitrazhit Sport
Maqedonia sot në ankth, liderët takohen për emrin Për sot është paralajmëruar takim liderësh në Maqedoni, ndërsa në fokus të takimit do të jetë çështja e emrit. Gjatë
60 minutat e ankthit, bëhuni gati për të zbuluar nëse do të shkoni në Amerikë Dita e sotme është dita e madhe! Të gjithë ju të cilët keni aplikuar për Lotarinë Amerikane, sot mund të kontrolloni në
Luftoj me ankthin dhe depresionin, aktori i “Portokalli” tregon si i mbijetoi Bëhet fjalë për aktorin e ri Alex Seitaj i cili nuk e ka pasur aspak të lehtë të luftoj kundër sfidave që ka hasur në je
Ankthi rrezikon njerëzit deri në depresion Sipas një studimi të fundit të realizuar nga Universiteti i Southampton, rezulton se shqetësimet dhe ankthi rrisin tek n
Sot Kosova në ankth, mbërrin delegacioni për vizat Sot në Kosovë të arrijë një delegacion i Bashkimit Evropian për të marrë të dhëna rreth luftimit të krimit të organizuar
Basha zbulon ankthin më të madh të Edi Ramës Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë Kuvendit të PD-së ka zbuluar "ankthin më të madh" të kryeministrit Ed
Serbia në ankth, muajin e ardhshëm Kosova themelon ushtrinë Kosova është e vendosur që ta themelojë ushtrinë dhe të mos jetë gjithmonë në presion prej ushtrisë serbe. Formimi i ush
Telekomi drejt falimentimit, punëtorët në ankth Telekomi i Kosovës duket se është në buzë të humnerës dhe pas disa muajsh punëtorët do të mbeten pa paga. Kryesuesja
Sot, Ministria e Arsimit në ankth për këtë vendim Asociacioni Evropian për Sigurimin e Cilësisë në Arsimin e Lartë (ENQA) do të vendosë sot nëse do ta përjashtojë ose jo
Ushtrimi më i mirë fizik për largimin e stresit dhe ankthit Simptomat e stresit dhe shqetësimit i prekin një përqindje të madhe të njerëzve, ku vetëm në Mbretërinë e Bashkuar, sipa