999 rezultate për

ankth

Menaxhmenti i Mehmet Akifit jeton në ankth nga frika e deportimit në Turqi Drejtori i Shkollës ‘Mehmet Akif’, Nazmi Ulus, thotë se ndihen edhe më shumë të frikësuar pas vizitës së fundit të minis
Interpol nis punimet, Kosova në ankth Shtetet anëtare të Interpol-it po mblidhen sot në Dubai për të zgjedhur presidentin e ri pasi ish-lideri i agjencisë u n
Avioni i Dortmundit ulet mes ankthit dhe panikut në Madrid (VIDEO) Borussia Dortmundit do të luajë nesër kundër Atletico Madridit, ndeshje e vlefshme për UEFA Champions League. Por di
PDK në ankth, kush humbet nga përplasja e Veselit me Thaçin Koment nga Ervin Shkulaku Tashmë zgjedhjet e brendshme në Partinë Demokratike të Kosovës janë afër por këto zg
Real Madrid në ankth për dëmtimin e yllit të skuadrës Real Madridi është ndarë vetëm me një barazim pa gola kundër Atletico Madridit. Por përveçse humbi një dy pikësh të
Mariano Diaz në ankth, ende nuk ka debutuar me Realin Mariano Diaz është në kërkim të debutimit me Real Madridin, derisa ai u transferua në Real gjatë këtij afati kalimtar, p
Ronaldo: Kisha pak ankth për të shënuar golin e parë me Juventusin Cristiano Ronaldo arriti të shënonte sot golat e parë në Seria A me fanellën e Juventusit dhe pas ndeshjes portugezi ësh
Këngëtarja shqiptare flet hapur për problemet me ankthin Bebe Rexha ka treguar gjithnjë se ka probleme serioze me ankthin por po përpiqet ta mbajë nën kontroll. Në një postim
Era përfundon për operim në spital, fansat në ankth dhe të mërzitur Këngëtarja Era Istrefi ndodhet në spital, pasi është operuar nga apendesi, apo siç njihet ndryshe “zorra qorrë”. Lajm
A ka kriza paniku dhe ankthi? Përgjigjet trashëgimtarja e Top Channel Tashmë Instagrami na ka lejuar të marrim vesh shumë të pathëna rreth jetës së personazve të famshëm. Ditën e djeshme
'Vuaj nga ankthi dhe krizat e panikut', Lori Hoxha rrëfen problemet me shëndetin mendor Lori Hoxha është një nga femrat më me influencë në Shqipëri, njihet si një ndër të veshurat më me stil, ndër më të ndjek
Ancelotti, debutues dhe fitues, në ankth për Milanin Kur Carlo Ancelotti pranoi të firmoste me Napolin, teksa ende nuk ishte shkarkuar trajneri i mëparshëm, ai erdhi me vetë
Ky ankth i lë vajzat pa gjumë tudimi tregon se femrat shohin më shpesh ëndrra të këqija se meshkujt dhe kanë makthe më të shpeshta. Sipas një studi
Mijëra turistë presin me ankth largimin nga zona e tërmetit shkatërrues (VIDEO) Rreth 10,000 vetë janë evakuuar në ishullin indonezian të Lombok pasi një tërmet i fuqishëm 6,9 ra të dielën duke shkakt
Avionet izrealitë festojnë me kroatët, Serbia në ankth (VIDEO) Teksa Beogradi është në vorbullën e propozimit për korrigjim kufijsh me Kosovën dhe një paqartësie mbi të ardhmen e Asos
Samiti i NATO-s, pritje me ankth e Donald Trumpit NATO shpreson që anëtari i saj më i rëndësishëm, SHBA, të mos shkaktojë dëme të mëdha në Samitin e Brukselit të mërkurën
Kalimi në çerekfinale, ankth dhe festë tek tifozët anglezë (VIDEO) Anglia arriti të kalojë në fazën tjetër të Botërorit pasi mposhti Kolumbinë pas gjuajtjeve të 11-metërshave. Kjo ndes
Vazhdon "ankthi" te Kolumbia për James Rodriguez Kolumbia bëri një përbysje të madhe ndaj Senegalit edhe pse rezultati ishte minimal, ajo fitore i siguroi kualfikimin pë
E fejuara e Kane mban në ankth Anglinë Harry Kane është në një formë të shkëlqyer në këtë Botëror, ku së fundmi shënojë edhe një "hat-trick" kundër Panamasë du
Shtohet "ankthi" i Botërorit, Gjermania me makinë llogaritëse në dorë Edhe ditën e sotme do të kemi katër përballje fantastike që parashikohen shumë surpriza. Kjo ditë do të hapet me për