999 rezultate për

ankth

Ankthi dhe gëzimi, "në duart" e yjeve (FOTO-LAJM) Bashkimi i duarve mund të përcjellë një mesazh ndërsa ky gjest mund të interpretohet në mënyra të ndryshme. Në disa rast
Flakeni tutje pasqyrën dhe jetoni më shëndetshëm Doni të jetoni më shëndetshëm dhe më gjatë atëherë flakeni tutje pasqyrën. Një nismë e veçantë e ideuar nga Autumn White
Frikë dhe ankth në Itali, 15 viktima nga tërmeti (FOTO-LAJM) Një tjetër tërmet ka tronditur Italinë, epiqendra e të cilit ka qenë zona e Modenës. Nga të dhënat e parë flasin për të
Ky emër i fshatit, është kthyer në ankth për banorët Fshati Fucking ndodhet në Australi,dhe ky emër është kthyer në një shqetësim për njerëzit që jetojnë aty. Emri i këtij f
Ankth te Casillas: Mund të humbin La Ligan Portieri i Real Madrid,njëkohësiht edhe kapiten,Iker Casillas ka qenë shumë i zhgënjyer me barazimin e skuadrës së tij R
Mbaron ankthi i pasagjerëve të “Costa Allegra” (VIDEO) Pas disa ditësh ankthi dhe frike ekuipazhi i anijes italiane “Costa Allegra” ka zbritur në tokë ndërsa anija është ankor
Të gjithë mes ankthit dhe pritjes për Aleksandër Peçin UPDATE - Kryeministri Berisha i ka shprehur ngushëllimet më të thella familjes së Kapiten Feti Voglit, i cili ra në krye
D.C United në ankth, Salihi nuk merr vizën Hamdi Salihi nuk i është bashkuar ende skuadrës së tij të re, DC United, në kampionatin amerikan të futbollit (MSL). Ars
Të shihesh në pasqyrë bën dëm Të shikohesh në pasqyrë bën keq për psikologjinë e një personi. Një studim tregoi se vullnetarët që u panë në pasqyrë pë
Shikimi në pasqyrë bën keq për shëndetin Të shikohesh në pasqyrë i bën keq psikologjisë së njeriut. Një studim tregoi se vullnetarët që u panë në pasqyrë për 10
Cavani mban në ankth Maxarrin Duket pothuajse e vendosur çdo gjë në kampin e Napolit për sfidën e sotme ndaj Juventus. Por përveç dyshimeve lidhur me
Redknapp: Europa League na lodhi Menaxheri i Tottenhamit, Harry Redknapp, e ka quajtur Europa Leaguen “vrasëse” për Premierligë, për shkak të numrit të n
Ankthi, defekte në hemisferën e trurit Sipas një studimi italian, të publikuar në revistën “Psychological Medicine”, nëse vuan nga ankthi dhe ke tendencën t'i
Një shefe femër mund të jetë mankthi i femrave Eshtë një situatë për të ardhur keq, por jo e pazakontë, që shumë femra që kanë punuar për - ose së bashku - femra të tj
Torres mankthi i Abramovich Fernando Torres është kthyer në një mankth për Abramovichin. Torres i cili u transferua nga skuadra e Liverpool tek Chel
Milan në ankth për Ibrahimovic Milani, pas ndeshjes me Ajax, është kthyer nga Amsterdami dhe ka nisur përgatitjen në Milanello për ndeshjen e së shtunë
Rifillojne reshjet, shtohet ankthi i permbytjeve te reja Lumi Buna, i cili dje doli nga shtrati duke përmbytur shëtitoren përballë tij, madje duke vërsh
Ceshtja Biberaj, kthehet ne ankth per PD-ne Zevendesimi i kryetarit te delegacionit shqiptar ne Keshillin e Europes, Aleksander Biberaj, nisi si ceshtje e vogel e r