Gazi i merr jetën brenda galerisë një minatori në Bulqizë
999 rezultate për

ankth

Frikë dhe ankth, grabitet familja e Thiago Silva Ngjarje shumë e keqe për Thiago Silva dhe, mbi të gjitha, për familjen e tij. Siç raportohet nga "AS", në fakt, djali dh
4 ditë larg gjyqit, Skënderbeu pret me ankth vendimin e CAS Vetëm 4 ose 5 ditë na ndajnë nga gjyqi i madh në CAS. Enigmat duket se po marrin fund, të paktën referuar edhe vetë letr
Dobësi dhe shenja ankthi, çfarë është “përgjumja pranverore” që na prek të gjithëve Kalimi nga stina e dimrit në atë të pranverës shkakton luhatje në gjendjen fizike, por edhe atë psikologjike të njerëzve
Largoni ankthin dhe stresin me këtë limonatë Shafrani është bimë e cila është përdorur në mjekësinë tradicionale kineze dhe atë Ayurvedic me shekuj të tërë, ndërkaq
Dëmtimi i Ronaldos: Plas gallata në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo u dëmtua dje në ndeshjen ndaj Serbisë për kualifikueset e Euro 2020 duke braktisur ndeshjen në minutën
Gjithmonë të uritur? Zbuloni dhjetë arsyet pse A jeni gjithmonë të uritur apo shpesh mendoni për ushqim? Emocionet si stresi, ankthi, mërzia mund të nxisin një dësh
Juventusi në ankth, nesër UEFA jep vendimin për Ronaldon Të gjithë te Juventusi janë në ankth për Ronaldon. Kopjimi i gjestit të Diego Simeone nga Cristiano Ronaldo do të marrë
Ankth te Barcelona, ylli i skuadrës ndrydh kaviljen Ditën e djeshme skuadra e Barcelonës mori një fitore të pastër kundër Real Betisit me rezultat 1-4. Përveç Lionel Me
Veprimi i pafalshëm i Ronaldo-s qe i rrezikon Champions-in (VIDEO) Tashmë frika tek Juventusi sa vjen e shtohet. "Zonja e Vjetër" është në ankth kjo për faktin se Cristiano Ronaldo rrezik
Vuani nga ankthi? Mund të vuani nga kanceri Një studim i ri ka zbuluar se meshkujt të cilët vuajnë nga ankthi, kanë dy herë më shumë gjasa për të vdekur nga kanceri
Makina të shtrenjta dhe jetë luksoze, Lori tregon problemet me ankthin Tashmë Instagrami na ka lejuar të marrim vesh shumë të pathëna rreth jetës së personazve të famshëm. Ditën e djeshme
Ankth në Vatikan: Pritet vendimi i Papës për përdhunimet e fëmijëve Kisha Katolike në Romë do të përballet me një skandal mbarëbotëror. Dekada me radhe minorenët janë abuzuar prej klerikëv
Bayern në ankth për Coman, pritet të mungojë Liverpoolit Mbrëmjen e së premtes Bayern Munich fitoi me vështirësi 3-2 kundër Augsburgut, shkruan Albeu.com. Një mbrëmje që ish
E shkakton celulari, kjo sëmundje është e frikshme Një grup shkencëtarësh nga Hong Kongu thonë se kanë zbuluar një sëmundje të re mjaft të përhapur në gjithë globin e cila
Studimi: Margarina shkakton depresion Margarina nxit depresionin, ndërsa gjalpi ndikon pozitivisht në procesin e të mësuarit, sipas studimeve të zhvilluara ng
Shqiptarët të dominuar nga ankthi dhe depresioni Ankthi dhe depresioni janë gjithmonë e më shumë të pranishëm në jetën tonë. Sipas një ankete të zhvilluar në vitin 2018
Kjo është sëmundja më e rrezikshme që shkakton celulari Një grup shkencëtarësh nga Hong Kongu thonë se kanë zbuluar një sëmundje të re mjaft të përhapur në gjithë globin e cila
Britanikët në ankth, Princi Philip pëson akisdent Princi Philip është përfshirë në një aksident me makinë teksa hynte në rezidencën mbretërore të Sandringham, në Britanin
E gjithë Evropa në ankth, sot deputetët britanikë votojnë për BREXIT Deputetët britanikë sot pritet ta miratojnë ose jo marrëveshjen e Theresa May për shkëputjen nga Bashkimi Europian. V
“Vuaj nga ankthi”, Lori Hoxha tregon gjërat që nuk i dinim Nëpërmjet një videoje që ka publikuar në Youtube, trashëgimtarja e TCH Lori Hoxha ka treguar 18 gjërat që nuk i dinit p