999 rezultate për

anjeza

Anjeza Shahini specialiste në Ministrinë e Kulturës Këngëtarja e mirënjohur Anjeza Shahini, pritet të nisë në fillim të muajit maj një punë të re. Përfaqësuesja e parë e Sh
Anjeza në Londër, takon të dashurin diplomat Anjeza Shahini e mbylli vitin 2012 me një këngë me titullin “Love”, dedikuar dashurisë së vërtetë që ajo po jeton me të
Dashuri “angleze” për Anjeza Shahinin Me ne fund kemi nje lajm per jeten private te Anjeza Shahinit. Kengetarja prej disa kohesh eshte duke perjetuar nje hist
Arian Cani në karaoke me Anjeza Majën Gazetari i njohur i “Zonë e lirë”, Arian Çani, preferon të argëtohet ndryshe gjatë fundjavave, direkt pasi ka kaluar një
Anjeza dhe Dreni gati klipin “Ti dhe unë” Anjeza Shahini dhe Dren Abazi kanë përfunduar videoklipin e këngës 'Ti dhe unë', këngë me të cilën konkurruan në Top Fes
Anjeza dhe Shpati në Londër Anjeza Shahini do të performojë në koncertin Balkan Xchange, që do të mbahet më 13 shkurt në Londër. Koncerti mbahet në
Katër të plagosur nga një aksident në Korçë Katër persona mbetën të plagosur nga një aksident automobilistik në fshatin Dishnicë të Korçës. Sipas policisë së mbërr
Big Brother" Largohen Mimoza dhe Anjeza, futen nenat Nata e spektaklit te se shtunes ka qene e mbushur plot emocione. Dritherima nga surprizat e medha, por edhe dritherima g