999 rezultate për

anjeza

Anjeza Branka: Kam bërë operacione plastike Ndryshe nga shumë këngëtare të tjera të cilat nguten të pranojnë për ndërhyrjet, Anjeza Branka nuk nguron të pranojë se
Ja kush është këngëtarja shqiptare e ftuar në Pallatin Mbretëror Anglez (FOTO LAJM) Anjeza Shahini ka qenë e ftuar në një ndër pritjet më të rëndësishme të vitit që mbajnë monarkët britanikë, në pallatin
Anjeza Shahini i jep fund beqarisë Mbrëmjen e 7 shtatorit, këngëtarja Anjeza Shahini është bërë nuse. Shahini ka organizuar një ceremoni klasike, të mbajtu
Anjeza Shahini tregon unazën e fejesës (FOTO LAJM) Anjeza Shahini është fejuar. Lajmin e ka bërë vetë publik këngëtarja në Instagram, ku dhe ka treguar unazën në gisht.
Anjeza Shahini sulmon Elhaida Danin: E padrejtë kjo kapriço Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, një reagim të hapur ka patur nga këngëtarja Anjeza Shahini, në lidhje
Ish i dashuri i Anjeza Brankës bën tatuazh emrin e Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Duket se nuk kanë për të përfunduar asnjëherë zënkat e hapura mes Anjeza Brankës dhe Adelina Tahirit. Kjo e fundit, çdo
Adelinën e shajnë në Instagram: I merr burrat kolegeve (FOTO LAJM) Situata është ende e zjarrtë mes fansave të Anjeza Brankës dhe Adelina Tahirit. Një foto që Adelina ka postuar në Instag
Anjeza feston ditëlindjen pranë miqve dhe djalit, ja fotot e festës Këngëtarja Anjeza Branka ka ndarë me të gjithë miqtë në rrjetin social Facebook atmosferën festive, pasi ka festuar ditë
I jep fund 'luftës' me Adelinën, Anjeza gjen qetësi pranë mikeshave (FOTO LAJM) Duket se historia e dashurisë tashmë është lënë pas krahëve nga këngëtarja Anjeza Branka. Përpos projekteve të reja të c
Shuplaka e radhës nga Adelina Tahiri, sulmon Anjeza Brankën (FOTO LAJM) Romanca e re që po shijon këngëtarja Adelina Tahiri, po e bën gjithmonë e më prezente në rrjetet sociale sa i takon dhe
Konkurencë edhe në lidhje, duel i hapur mes këngëtareve Bukuroshja Adelina Tahiri po shijon një romancë të re. Ajo nuk ka hezituar aspak të dalë në një foto me të dashurin dhe
Anjeza Maja mungon në ditëlindjen e Beketit (FOTO LAJM) Bukuroshja Anjeza Maja ka zgjuar shumë thashetheme, pasi nuk ka qënë pjesë e ditëlindjes së Françesko Beketit, ndërsa ta
Konkurencë VIP-ash dhe në lidhje, i dashuri i Anjezës lidhet me Adelina Tahirin Duket se konkurenca mes këngëtareve nuk është vetëm në profesionin e tyre, pasi mes tyre ekziston edhe një rivalitet gja
Anjeza Branka së shpejti me një këngë të re (FOTO LAJM) Pas një kohe të gjatë shkëputje, Anjeza Branka do të vijë me një këngë të re, të cilën do ta shoqërojë me një klip. Ka q
JLo inspirim për këngëtaret shqiptare, Anjeza Branka kopja e radhës (FOTO LAJM) Duket se këngëtaret nuk e kanë problem të kopjojnë njëra-tjetrën. Ndërsa ditë më parë Arta Bajrami, Soni Malaj, mban
Vera e nxehtë, zhvishet Anjeza Branka (FOTO LAJM) Këngëtarja Anjeza Branka nuk e ka aspak problem të tregojë format në plazh. Nga fotot që ka publikuar në Instagram,
Anjeza Branka kopjon Beyoncen për flokët, poston fotot në Instagram Si shumë këngëtarë të tjerë edhe Anjeza Branka ka zgjedhur të eksperimentojë me flokët. Këtë herë nuk bëhet fjalë pë
Anjeza Shahini me të dashurin: "Nga ne, me dashuri" (FOTO LAJM) Para pak orësh, këngëtarja Anjeza Shahini ka publikuar në profilin e saj në Instagram 1 fotografi ku shfaqet në krahët e
Kur bisturia bën mrekullira me Anjeza Brankën (FOTO LAJM) Anjeza Branka vjen si kurrë ndonjëherë, me një imazh i cili qartazi bën diferencën. Ndër vite kemi parë këngëtaren e cil
Anjeza, shqiptarja që po befason në "Italia's got talent" (FOTO LAJM) “Një krijesë delikate, si kukull e bukur qeramike”, kështu e ka vlerësuar anëtari i jurisë së spektaklit “Italia’s got t