999 rezultate për

anjeza

Anjeza Branka skandalizon këngën e Aleksandër Gjokës (VIDEO) Anjeza Branka konsiderohet si një nga vajzat me trupin më seksi në showbizin shqiptar. Por talenti i saj për të këndu
Këngëtarja shqiptare që nuk e ndryshon kurrë stilin në të veshur (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret shqiptare që shquhet për zërin dhe vokalin e padiskutueshëm është padyshim Anjeza Shahini. Ajo ës
"Koha për një krem antirrudhë", Anjeza Shahini tregon sa vjeç mbush sot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Anjeza Shahini feston sot ditëlindjen e 30-të. Përmes një postimi në Instagram ajo ka thënë me h
Gruaja e Blendi Klosit mbush 35 vjeç, Olta Gixhari merr vëmëndjen Nora Klosi, bashkëshortja e deputetit socialist dhe ish-ministrit Blendi Klosi, ka mbushur 35 vjeç pak ditë më parë.
Anjeza Shabani to spend 2 years behind bars Administrator of the private kindergarten, Anjeza Shabani has been sentenced by the court with two years in prison. M
Dy vite burg për Anjeza Shabanin, dhunoi 3 vjeçarin në kopshtin e saj (VIDEO) Administratorja e Kopshtit privat "Diren", Anjeza Shabani, është dënuar me dy vite burg. Pak muaj më parë ajo u film
Dy vite burg për Anjeza Shabanin, dhunoi 3 vjeçarin në kopshtin e saj Administratorja e Kopshtit "Diren", Anjeza Shabani, është dënuar me dy vite burg. Pak muaj më parë ajo u filmua teks
Aksidenti/ Flet këngëtarja e njohur: Takimi i fundit me Ergin, as nuk e putha dot Ergi Dini, këngëtari 22-vjeçar është përcjellë ditën e djeshme për në banesën e fundit në qytetin e tij të lindjes, Shko
Almost 5 years in prison for child abuser Anjeza Shabani Prosecution has demanded 4 years and 6 months in prison for Anjeza Shabani, administrator of "Diren" kindergarten, who p
Dhunoi 3 vjeçarin, Prokuroria kërkon mbi 4 vite burg për Anjeza Shabanin Prokuroria i ka kërkuar Gjykatës së Tiranës dënimin me 4 vjet e 6 muaj burg për Anjeza Shabanin, administratoren e kopsh
Sot jepet vendimi për pronaren e kopshtit që dhunoi djalin 3 vjeçar Sot në orën 11:30, Gjykata e Tiranës do të japë verdiktin për fatin e administratores së kopshtit "Diren", Anjeza Shaban
DOSJA E PLOTË/ Anjeza Shabani i pickonte dhe godiste fëmijët me grushte e shkelma Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet për Anjeza Shabanin. Kohë më parë, Anjeza (Husha) Shabani, administratorja e
Anjeza Shabani qan në gjyq, ja cila është lutja e saj Gjykata e Apelit Tiranë vendosi masën dënim me burg për Anjeza (Husha) Shabanin, administratoren e kopshtit privat “Dire
Anjeza Shabani to remain behind bars AGAIN The Court of Appeal did not take into consideration the request of Anjeza Shabani owner of "Diren" kindergarten, by leav
Pronarja e kopështit që dhunoi 3 vjeçarin mbetet në burg: Unë e putha fëmijën Gjykata e Apelit nuk ka marrë parasysh kërkesën e administratores së kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, duke e lënë atë n
Dhunoi barbarisht fëmijën 3 vjeç/ Anjeza Shabani kërkon lirinë Administratorja e kopshtit privat “Diren”, Anjeza Shabani e akuzuar për dhunë ndaj një fëmije 3 vjeç, ka paraqitur një k
Anjeza Shabani asks the court to be set free The administrator of "Diren" kindergarten, Anjeza Shabani imprisoned for brutally beating up a 3-year-old kid has asked
Motra e Anjeza Shabanit kërcënon gazetaren e Albeu.com UPDATE - Dajana Shabani, motra e Anjëza Shabanit, administratores së kopshtit privat “Diren”, që ndodhet në burg pasi dh
Babai i djalit të dhunuar: Do të shes shtëpinë, terapia kushton Pas dhunës se ushtruar nga administratorja e kopshtit “Diren” Anjeza Shabani, prindërit e 3-vjeçarit morën përgjigjet e
Gazetari: Ja biseda me babanë e fëmijës së dhunuar nga Anjeza (VIDEO) Drejtuesi i programit televiziv Stop Saimir Kodra i ftuar në emisionin Opinion për rastin e dhunës ndaj 3­vjeçarit në Sa