999 rezultate për

anjeza

Kjo këngëtare shqiptare që duhet nga të gjithë, po jep "leksione" mode Një nga këngëtaret shqiptare që shquhet për zërin dhe vokalin e padiskutueshëm është padyshim Anjeza Shahini. Ajo ës
3 vite martesë, Anjeza Shahini poston foto e rrallë krah bashkëshortin britanik (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini prej vitesh ka lënë pas Shqipërinë për të jetuar krah bashkëshortit të saj, diplomat
Kush është bukuroshja që do të zëvendësojë Anjeza Majan në Top Channel Anjeza Maja do të largohet nga Top Channel pas tre vitesh drejtim të emisionit “Në Shtëpinë Tonë”. Por me ikjen e Anj
Iku nga Top Channel, mësohet çfarë do të bëjë Anjeza në Klan Gjatë ditës që lamë pas u diskutua largimi nga ekrani I Top Channel I moderatores së njohur Anjeza Maja. Për tre sezo
“Ose lexo, ose zhvishu”, fansat sulmojnë moderatoren shqiptare Anjeza Maja është një ndër moderatoret e njohura shqiptare e cila është komentuar gjithmonë për bukurinë e saj, e për më
Gjithmonë single, moderatorja shqiptare sjell suprizën Anjeza Maja është një ndër moderatoret e njohura shqiptare e cila është komentuar gjithmonë për bukurinë e saj, e për më
Këngëtarja shqiptare provokon rrjetin, shfaqet pa të brendshme Tashmë prej kohësh këngëtarja Anjeza Braknka ka mbajtur një profil më të ulët në media, duke mos qenë shumë aktive. A
I tha jo ëndrrës që ja kishte ndaluar komunizmi, vajza i kërkon falje mamasë së saj I prenë ëndrrën për kënduar që në nisje të karrierës së saj sepse vinte nga një familje e persekutuar nga regjimi komuni
E preferuara e të gjithëve, këngëtarja shqiptare që s’e ndryshon kurrë stilin Një nga këngëtaret shqiptare që shquhet për zërin dhe vokalin e padiskutueshëm është padyshim Anjeza Shahini. Ajo ës
Pushime në plazh, Anjeza Maja publikon foto me bikini (FOTO LAJM) Mesa duket disa nga personazhet e ekranit kanë nisur pushimet e tyre për këtë verë. Një ndër to është edhe moderator
U martua me diplomatin anglez, si duket sot Anjeza Shahini? (FOTO LAJM) Anjeza Shahini është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare. Talenti i saj u zbulua në "Ethet e së Premtes" dhe u
Vrasje, mashtrim e zjarrvënie, bukuroshet shqiptare që ranë në burg (FOTO LAJM) Të reja, të bukura e me një karrierë të lakmuar, historitë e bukurosheve shqiptare që përfunduan pas hekurave të burgut
Mohoi të jenë fejuar, këngëtarja shqiptare sërish pranë biznemenit të pasur Tashmë prej kohësh këngëtarja Anjeza Branka ka mbajtur një profil më të ulët në media, duke mos qenë shumë aktive. Po
S'pyet për takat e xhinset, shihni çfarë i punon topit këngëtarja shqiptare (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anjeza Branka prej disa kohësh nuk e kemi parë më aktive në muzikë. Por pavarësisht kësaj, ajo ë
E fejuan me “zor” me një biznesmen, këngëtarja shqiptare bën reagimin e parë Tashmë prej kohësh këngëtarja Anjeza Braknka ka mbajtur një profil më të ulët në media, duke mos qenë shumë aktive. P
Vrasje, mashtrim e zjarrvënie, bukuroshet shqiptare që ranë në burg (FOTO LAJM) Të reja, të bukura e me një karrierë të lakmuar, historitë e bukurosheve shqiptare që përfunduan pas hekurave të burgut
Moderatorja flet për herë të parë për arrestimin e motrës së saj, Anjeza Shabanit Dajana Shabani moderatora e Ora News, ka folur për herë të parë për arrestimin e Anjeza Shabanit, e cila dhunonte sistem
I zbuluan të dashurin biznesmen, shpërthen Anjeza Branka (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Anjeza Branka së fundmi po shijon disa ditë pushimi vërtet të çmendura në Shtetet e Bashkuara të Am
Kolegia tregon parandjenjën e frikshme të Adelajdës para vdekjes: Kam frikë… Ndarja nga jeta e gazetares Adela Xhamani ka tronditur thellw miqtw e saj, familjen dhe gjithw mbwshtetwsit. Anjeza H
Anjeza Shahini rikthehet në Eurovizion (VIDEO) Anjeza Shahini gjithmonë do të mbahet mend për performancën e saj perfekte në Eurovizion. Ajo ishte pjesmarrësja e p