999 rezultate për

anjeza

"Pak dramë nga 2007", Anjeza Shahini e kujton kështu pjesëmarrjen në Kënga Magjike (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini duket se është kthyer pas në kohë duke u bërë jo pak nostalgjike me postimin e fundi
Si rrallëherë, Anjeza Shahini i dedikon fjalët më të ëmbla bashkëshortit në ditën e lindjes (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se ditën e sotme partneri i saj
E lodhur dhe pa makeup, a po e përballon Anjeza Maja punën si "kameramane" e Ramës? (FOTO LAJM) Moderatorja Anjeza Maja braktisi ekranin për të punuar në ERTV, ekrani në Facebook i Kryeministrit Rama. Aty moderat
Me iPhone 11 pro e stativ në dorë, "kameramania" e Ramës del zbuluar nga "spiuni" (VIDEO) Prej kohësh moderatorja e njohur Anjeza Maja të themi se është bërë "krahu i djathtë" i kryeministrit Rama për transmeti
"Nuk e mohoj", ish-Missi reagon pas publikimit të bisedave me pullë të kuqe (FOTO LAJM) Ish-missi, Eria Ago, u përfol në bisedat me pullë të kuqe të Zogut të Tiranës, që u publikuan pak kohë më parë kur u zbu
Dominon opozita, shkresat zyrtare dërguar qeverisë (VIDEO) Shkresat zyrtare janë një prej mekanizamve të kontrollit parlamentar, por gjatë vitit 2019 kjo e drejtë është ushtruar m
"Nuk e bëj veten për 20 mijë lekë", publikohet biseda me "pullë" të kuqe mes "Zogut" dhe parukieres Pas arrestimit të Hermes Nikajt, të njohur me nofkën "Zogu i Tiranës", kanë dalë plot detaje nga aktiviteti i paligjshëm
"3 muaj në spital!" Anjeza Shahini tregon vuajtjet e lindjes së parakohshme (VIDEO) Anjeza Shahini foli sot nga Londra për vajzën e saj, aty ku është shpërngulur dhe ka krijuar dhe familjen e saj, me dipl
Në 1 vjetorin e saj, Anjeza Shahini i organizon të bijës festën përrallore (FOTO LAJM) Nga martesa me diplomatin anglez Paul Edward Conolly, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anjeza Shahini, solli në j
Ndonëse e do shumë muzikën, Anjeza Shahini merr vendimin e prerë (FOTO LAJM) Anjeza Shahini prej vitesh po qëndron larg Shqipërisë, duke qenë se jashtë vendit ka krijuar edhe familjen e saj. Ajo ës
Anjeza Shahini vesh gjithmonë të njëjtën xhaketë? Këngëtarja sqaron arsyen madhore (FOTO LAJM) Anjeza Shahini publikon momente të ndryshme nga përditshmëria e saj me vajzën e vogël, apo pranë partnerit të saj. Pak m
Nën hapat e mamasë: Vajza e Anjeza Shahinit do t’ju ëmbëlsojë ditën me zërin e saj (VIDEO) Shtatë muaj më parë, këngëtarja e njohur Anjeza Shahini u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe diplomanti anglez, Paul E
Përvjetori i veçantë i martesës! Anjeza Shahini këtë vit feston si bashkëshorte dhe si nënë (FOTO LAJM) Anjeza Shahini ka festuar 4-vjetorin e martesës së saj dhe sigurisht që ky vit ka qenë më special. Këtë vit ajo festo
U martua me diplomatin, por çfarë jetese bënë këngëtarja shqiptare në Angli Pas martesës me diplomatin Paul Edward Conollyn, këngëtarja e njohur shqiptare Anjeza Shahini jeton prej kohësh në në An
Anjeza Shahini prezanton vajzën për herë të parë (FOTO LAJM) Anjeza Shahini është bërë nënë për herë të parë më datë 8 mars të këtij viti. Këngëtarja e talentuar shqiptare solli
Habit moderatorja: Nuk kam puthur kurrë...(VIDEO) Së fundmi në emisioni "You & Me" në Radio NRG ka qenë e ftuar moderatorja e njohur shqiptare, Anjeza Maja, e cila pas l
Anjeza dhe Romeo i përgjigjen fjalëve se janë të lidhur: “Jemi shumë të lumtur” Moderatorja Alketa Vejsiu tha mbrëmjen e djeshme gjatë emisionit se një nga pyetjet më të shpeshta ishte nëse Romeo dhe
Lumturohuni për të, Anjeza Shahini shtatzanë për herë të parë Ditën e sotme këngëtarja e mirënjohur shqiptare Anjeza Shahini nëpërmjet një postimi në faqen e saj zyrtare në instagram
Pa të brendshme fare, këngëtarja shqiptare i "vë flakën" Instagramit Anjeza Branka është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare. Megjithëse ajo është nënë, vazhdon ta ruajë siluet
"Pse të hoqën nga Top-i apo s'ja le shefit?", moderatorja reagon keq ndaj ndjekësit (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tj