999 rezultate për

angel

Drake darkon me Jolie, fotografia çmend rrjetet Ndërkohë që të gjithë po flisnin për një lidhje të mundshme të Drake me modelen Bella Hadid, gjithçka u kthye përmbys, k
Makina e Justin Bieber gati për festa! (FOTO LAJM) Justin Bieber është padyshim gati për Krishtlindje! 23-vjeçari thuhet se ishte duke dalë nga shtëpia e të dashurës së
Angelina Joeli u nderua për angazhim social Përveçse një aktore e suksesshme, një regjisore në hapat e para të saj, me filma të vlerësuar, Angelina Jolie angazhohet
Angelina thjesht një kujtim, Brad Pitt pret të bëhet baba i një princeshe të vërtetë Pasi u nda nga Angelina Jolie, Brad Pitt u përfol se ishte lidhur me një aktore, pastaj me një tjetër, pastaj me një tj
Angelina Jolie ka një mesazh të fuqishëm për të gjitha vajzat, do ju vlejë dhe juve Angelina Jolie vizitoi qendrën komunitare 92nd Street Y në New York mbrëmjen e shkuar për të folur për filmin e saj “Fir
Angelina Jolie mesazh të prerë vajzave: Harroni shoppingun, por lexoni Angelina Jolie ka mbajtur një fjalim teksa vizitoi qendrën komunitare 92nd Street Y në Neë York mbrëmjen e shkuar i cili
Angelina sfidon të ftohtit, shfaqet elegante në Nju Jork (FOTO LAJM) Temperaturat gjatë këtyre ditëve në Nju Jork janë të ulëta. Kështu ishte edhe të premten në mbrëmje, por as i ftohti
Edhe Ermali u shastis nga dhurata që mori Angela Para martesës, Angela Martini shprehej se ishte femra më e lumtur në botë. Dhuratat nuk kishin fund për të çdo ditë, dhe
Anxhela Martini publikon bishën që i dhuroi bashkëshorti miliarder Angela Martini ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë, me miliarderin rumun, Dragos Savulescu. Dyshja u martuan në
Drake darkon me Angelina Jolie Ndërkohë që të gjithë po flisnin për një lidhje të mundshme të Drake me modelen Bella Hadid, gjithçka u kthye përmbys, k
Angelina Jolie shfaqet për herë të parë në super formë (FOTO LAJM) Por mesa duket ka ardhur koha që Jolie të marrë në dorë frenat e vetes, pasi mbrëmjen e djeshme ajo është shfaqur në Nju
Angela Martini publikon pamjet e rralla nga dasma e saj (VIDEO) Angela Martini na befasoi të gjithëve me vendimin e saj të papritur për t’i dhënë fund beqarisë. Modelja lidhi kurorë me
Publikohen pamjet pak para cermonisë së dasmës të Angela Martinit (VIDEO&FOTO) Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka treguar së fundmi se ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë. E njëj
Zbulohet shoqëruesja e veçantë e dasmës së Angela Martinit! (FOTO LAJM) Modelja e njohur Angela Martini na habiti të gjithëve me vendimin e saj të papritur për të kurorëzuar dashurinë e saj me
Ja si ndodhi martesa e Angela Martinit me miliarderin rumun (FOTO LAJM) Për të gjithë ne ishte e papritur mbrëmjen e djeshme, kur Angela Martini dhe partneri i saj njoftuan se sapo ishin martu
Angelina Jolie ka treguar më në fund se pse i ka hyrë aktrimit Aktorja Angelina Jolie ka treguar më në fund se pse i është hyrë aktrimit Aktorja e njohur duket se nuk ka pasur qëll
Angelina Jolie: Filmi im tregon gjithçka për divorcin nga Brad Pitt Në vitin 2015 Angelina Jolie dhe Brad Pitt dhanë premirën e filmit ‘By the Sea’, filmi i tyre i parë si një çift i martu
Komandonte mafiozët e Italisë, arrestohet "trashëgimtarja" e Toto Riinas (FOTO LAJM) Antimafia italiane ka arrestuar një grua e cila ishte në krye të grupit mafioz sicilian "Cosa Nostra". Operacioni u b
E fiksuar pas Angelina Jolie, shikoni si u katandis pas dhjetra operacioneve (FOTO LAJM) Ajo ishte e fiksuar pas aktores së njohur Angelina Jolie duke harxhuar shuma të mëdha parash me operacione plastike në f
Brad Pitt kupton se Anniston ishte dashuria e jetës së tij pasi e la për Angelinën Thuhet se Jennifer Aniston ka qenë arsyeja pse Brad Pitt i është rikthyer jetës normalisht pas ndarjes së bujshme nga An