999 rezultate për

angel

Isa nga spitali gjerman uron Merkelin Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa e ka uruar rizgjedhjen e Angela Merkel si kancelare të Gjermanisë. Kreu i LDK
Angela Markel zgjidhet kancelare e Gjermanisë për herë të katërt Angela Merkel mori sot mandatin e katërt nga Bungestagu, Dhoma e Ulët e parlamentit gjerman, për të qenë në krye të qeve
Brad Pitt për ndarjen nga Angelina: Më keq se vdekja! Mesa duket ndarja nga Angelina nuk ka qenë fort e lehtë për ish- bashkëshortn e saj Brad Pitt. Ylli i kinematografisë ka
Angela Martini zbulon profesionin e ri (FOTO LAJM) Angela Martini është duke shijuar një nga periudhat më të këndshme në jetën e saj. Që pas martesës me miliarderin rumun
Karaxhoski e Vangellovski, jashtë listës së Zaevit Ditën e sotme, nga Qeveria tentuan të kuptojnë pse u penduan për idenë që në Këshillin e ri për reforma në gjyqësor të u
E zhdukur prej 11 ditësh, 25 mijë dollarë për gjetjen e aktores shqiptare Vazhdojnë kërkimet për gjetjen e aktores së re shqiptare në Los Angeles, Amerikë. Autoritet amerikane kanë vendosur
Noizy-Rihanna kush? Këngëtari shqiptar i dashuruar me Angelina Jolie Angelina pavarësisht problemeve, nënpeshës, divorcit dhe gjithë vështirësive sërish është një ikonë bukurie. Por kur
Aktorja shqiptare zhduket pa gjurmë në Los Angelos Një aktore shqiptare është zhdukur në Los angelos. Prej gati një jave, aktorja shqiptare që jeton në SHBA është zhduk
Angellov kërkon rivendosjen e përmendores së Qosetos Stojançe Angellov ka reaguar në Facebook për largimin e përmendores së Andon Qoses, nga autoritetet e Bashkisë së Shkupi
Bashkë në shtrat, dalin fotot intime të deputetit shqiptar me të dashurën (FOTO LAJM) Gjatë shtatorit bëri bujë historia e deputetit të Kosovës, Haxhi Shala me Angelina Shalën. Fotot e publikuara nga ajo ku
Zoran Zaev neser në Gjermani, takon Merkel Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev do të takohet të mërkurën me kancelaren gjermane Angela Merkel, në kuadër të vizitë
Brenda shtëpisë luksoze të modeles shqiptare dhe biznesmenit rumun (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Angela Martini muajin e kaluar zyrtarizoi martesën e saj me miliarderin rumun, Dragos Savulescu.
Angelina Jolie shkëlqen në ceremoninë e çmimeve “BAFTA” Në ceremoninë e çmimeve BAFTA të pranishme ishin artiste të njohura, të cilat shkëlqyen gjatë parakalimit në tapetin e k
Angela Merkel me çantë 5 herë më të lirë se Anita Haradinaj (FOTO LAJM) Çifti Haradinaj morën pjesë në ceremoninë e organizuar nga Ambasada e Kosovës në Amerikë për 10 vjetorin e pavarësisë së
Politikani i ri gjerman i cili mund të rrëzojë Angela Merkel dhe Martin Schulz Njihuni Kevin Kühnert, kryetar i Forumit Rinor të Partisë Socialdemokrate SPD-së në Gjermani i cili mund të marrë jo vet
Këshilla e Angelina Jolie për vajzat Në një intervistë të dhënë së fundmi për revistën “Elle”, Angelina Jolie ka treguar për bisedën e saj me ish sekretarin
Angela Merkel në prill viziton Shkupin Kancelarja gjermane Angela Merkel pritet që gjatë muajt prill ta vizitojë Maqedoninë, si mysafire e Forumit të parë digj
Angelina Shala me rrobat e motrës së Kim Kardashian Angelina Shala për një kohë ishte emri më i lakuar në shoubizin shqiptar, për arsyet që tashmë dihen. Bukuroshja, ka kal
Fëmijët e aktores së famshme ndjekin hapat e mamasë Shiloh dhe Zahara kanë vendosur që të ndjekin hapat e mamasë së tyre. Bëhet fjalë për yllin e Hollywood Angelina Joli
Milioneri i cili braktisi qytetin për të jetuar në shpellë (FOTO LAJM) Angelo Mastropietro, i cili ka qenë drejtor i një kompanie australiane për disa vjet ka vendosur ta lë jetën e qytetit d