999 rezultate për

angel

Deputetja shqiptare direkt bën foto me gruan që zëvendësoj Merkelin Deputetja shqiptare e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka përcjellë sot për së afërmi zgjedhjet e brendshme
Sërish një grua, kjo është pasardhësja e Merkel në CDU (FOTO LAJM) Pas përfundimit të misionit të Angela Merkelit, Partia Kristiane Demokrate e Gjermanisë e ka zgjedhur pasardhësen e saj.
Zbulohet veprimi qesharak i Merkel, si u turpërua Australia Një veprim i kancelares gjermane ka zemëruar qytetarët në Australi. Angela Merkel ka studiuar biografinë e kryeministrit
Që prej 2016 te ndarë, Angelina Jolie dhe Brad Pitt arrijnë një marrëveshjen Yjet e Hollyëood Angelina Jolie dhe Brad Pitt që prej vitit 2016 nuk janë më bashkë. Që nga kjo periudhë çifti ka pa
Defekt serioz në avion, Angela Merkel rrezikon jetën Pas një orë fluturimi në drejtim të Argjentinës për të marrë pjesë në punimet e samitit të G20-s, avioni qeveritar A340
Anna Tatangelo, tifozja e Juves provokon fansat (FOTO LAJM) Anna Tatangelo, e papërmbajtshme në rrjetet sociale. Partnerja e këngëtarit të njohur napolitan, Gigi D’Alessio, një tif
Nga Kim Kardashian te Angelina Hadergjonaj, VIP-at që u evakuan në SHBA Në Kaliforninë Jugore vijon lufta me zjarret e fuqishme, përfshi njërin në veri të Los Angelesit dhe një tjetër në kanto
Tyson Fury: Do të “pushtojmë” Los Angelesin Ish-kampioni i botës në peshat e rënda, Tyson Fury po vijon me përgatitjet intensive për duelin me Deontay Wilder. Trajn
Merkel takon Vuçiçin në Paris, a do ta marrë edhe Thaçin? Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, dhe presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, pritet që të takohen në Paris, në më
Shfaqet sërish këngëtarja që pushtoi mediat rozë (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin Angelina Shalen, sepse për muaj me radhë ajo ishte kryefjala e shoubizit shqiptar. U bë e famshme
Sa i sigurt është Ballkani pa Merkelin? Jo vetëm për BE, edhe për shumë politikanë në vendet e Ballkanit Perëndimor kancelarja, Angela Merkel ishte lidere dhe m
Angela Martini i organizon super festën burrit të saj milioner Më datën 12 të muajit të kaluar, bashkëshorti i Angela Martinit, biznesmeni rumun Dragos Savulescu, ka festuar ditëlindj
Mayweather blen shtëpinë e ëndërrave në Los Angeles (FOTO LAJM) Boksieri amerikan Floyd Mayweather ka blerë një shtëpi me vlerë 25 milionë dollar në Los Angeles. Mayweather cilësohet s
Zyrtare: Angel Di Madria rinovon kontratën me PSG Angel Di Maria ka rinovuar kontratën e tij me klubin francez, PSG. Kontrata e tij skadonte verër e ardhshme, dhe nuk
Sulmohet godina e FSB-së ruse, ka të vdekur Një person është vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur, pas një shpërthimi të ndodhur në pallatin e FSB (shërbimet e sigu
Largimi i Merkelit shton rrezikun për ndarjen e Kosovës Largimi i kancelares gjermane Angela Merkel, e cila njoftoi se nuk do të kandidojë për një mandat të ri, do të ndikojë n
PSG nuk ndalet në Ligue 1, mposht bindshëm Marseillen (VIDEO) Paris Saint-Germaini fitoi sonte në transfertë ndaj Marseilles me rezultatin 0-2 në kuadër të javës së 11-të të ligës el
E masakruan për operacionet plastike, Anxhela flet për gjërat që do më shumë Emisioni dedikuar vip-ave shqiptarë nëpër botë do të drejtohet nga Klea Huta. E ftuara e parë që do të nisë programi
Kush po i kërcënon deputetët që janë pro marrëveshjes me Greqinë? Deputetja e VMRO-DPMNE-së Daniela Rangellova para fillimit të seancës së Komitetit Ekzekutiv të parisë ka thënë se do të
Merkel e vendosur të mbrojë Kosovën kundër Serbisë Raportuesi për Serbinë në Parlamentin Evropian, David McAllister ka kërkuar nga kancelarja gjermane Angela Merkel të pra