999 rezultate për

angel

Pas kaq kohësh, Angelina tregon pse u nda me Brad pitt Angelina Jolie rrëfeu në një intervistë të rrallë televizive se pas ndarjes me Brad Pitt, ka ndjerë brenda vetes një bos
Të shtëna me armë, blindohet qendra tregtare në Los Angelos Policia në Los Anxhelos është duke iu përgjigjur raporteve për të shtëna armësh në Westfield Century City Mall. Qendr
I shpëtoi jetën Angelinës, mjekja jep 6 këshilla Kjo lloj sëmundje prek pothuajse një në tetë femra, ndërsa aktorja e famshme Angelina Jolie, përmes mjekes së saj person
Mbetet mister takimi i Vuçiçit me këshilltarët e Merkel Presidenti serb Aleksandar Vuçiç mbajti një takim mbrëmë me Jan Hecker dhe Matthias Leuttenberg, këshilltarët e kancelar
A është lidhur Angelina me një miliarder? Disa ditë më parë qarkulluan lajmet se aktorja e njohur, Angelina Jolie ishte duke njohur një mashkull të ri në jetën e
Braktisi Shqipërinë për Greqinë, rrëfehet Durmishaj Fjorin Durmishaj nuk ka pranuar ti bashkohet kombëtares shqiptare duke pranuar ftesën e greqisë. Ish-sulmuesi i Shqip
Durmishaj na braktis për kombëtaren greke Fiorin Durmishaj do të luajë për kombëtaren greke, tashmë po ndodh diçka që në fakt nuk ishte e vështirë të parashikohej
Ibrahimovic shënon golin e parë si kapiten i Los Angeles Galaxy (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic e ka nisur mjaft mirë hapjen e kampionatiti amerikan të futbollit, shkruana Albeu.com. Shtatlarti
Çmim marramendës, krijuesi e Tesla-s shet shtëpinë Elon Musk nxjerr në shitje vilën e tij luksoze në Los Angelos. Themeluesi i Tesla-s dhe Space X për këtë shtëpi të pajis
Angel Di Maria shënon golin e javës (VIDEO) Angel Di Maria ka shënuar golin e javës në kampionatin francez. Argjentinasi shënoi golin e dytë kundër Montpellier n
Ish-kryeministri italian kërkon që Merkel të drejtojë BE-në Ish-kryeministri i Italisë, Matteo Renzi, beson se kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, duhet të vazhdojë të luajë ro
Arrestohet motra e futbollistit të Atletico Madrid Julieta Correa, motra e futbollistit të Atletico Madridit, Angel Correas, është arrestuar nga policia në Argjentinë në q
"Nëna ishte sëmurë...", Angela Martini tregon çfarë bëri burri i saj për të Modelja shqiptare me famë botërore, Angela Martini është e martuar prej dy vitesh me miliarderin rumun Dragos Savulescu.
PSG kalon në epërsi ndaj Lyonit (VIDEO) PSG ka kaluar në avantazh ndaj Lyon në "Parc Olympique Lyonnais". Ai që ka shënuar është mesfushori argjentinas, Ang
Angela Martini i vë "flakën" Instagramin me postimin e fundit (VIDEO) Anxhela Martini padyshim që është një nga modelet më të mira shqiptare. Ajo së fundmi ka provokuar fansat me një vid
Lamtumirë Facebook? Merkel merr vendimin e papritur Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka marrë një vendim të papritur për sa i përket gjigandit të rrjeteve sociale, "Faceb
Mbajti mbiemrin e saj pas martesës me milionerin, Anxhela tregon arsyen Anxhela Martini i la të gjithë pa fjalë kur u martua me një milioner. Prej më shumë se një viti, modelja e njohur Ang
Pas divorcit, Angelina Jolie kapet duke shitur me tezga në mes të rrugës (FOTO LAJM) Aktorja e preferuar e shqiptarëve, filmat e të cilës me siguri i keni parë të gjithë, Angelina Jolie është fotografuar d
Blenë një kolltuk të përdorur, gjejnë brenda një pasuri Një çift nga Britani bleu një karrige të përdorur për vetëm 5 paundë, por ajo që padyshim nuk prisnin ishte që brenda sa
13 vajzat e famshme shqiptare që kanë pasur të njëjtin të dashur (FOTO LAJM) Në të gjithë botën, njihet tendenca e personazheve VIP për të krijuar histori dashurie më të tjerë personazhe të njohur,