999 rezultate për

angel

JLo dëshmon edhe njëherë se mosha është thjesht një numër (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ka treguar format e saj fenomenale derisa ka pasur të veshur xhinse në një drekë me shokë në Los Angeles
Panik në familjen e Pirlos, makina i shtyp vajzën Vajza 13-vjeçare e legjendës së futbollit italian, Andrea Pirlos, ka marrë lëndime të lehta trupore pasi është shkelur n
7 fakte që nuk i keni ditur për Angelina Jolie (FOTO LAJM) Angelina Jolie është imazhi i bukurisë femërore. Ajo përveç se aktore është edhe një nënë mjaft e përkushtuar por edhe n
"Zemër-thyese", fjalët e fundit që Jennifer Aniston i tha Angelina Jolie para tradhtisë me Brad Jennifer Aniston ka folur për fjalët e fundit që i tha Angelina Jolie para tradhtisë me Brad Pitt. Martesa e aktores
E keni menduar ndonjëherë Angela Merkelin me bikini, shikojeni (FOTO LAJM) Po të thoshte dikush në vitin 1988 se një grua, e cila u rrit në një komunizëm të zhurmshëm, një ditë do të bëhej udhëhe
Furgoni godet avionin e kancelares Angela Merkel Avioni i kancelares gjermane, Angela Merkel është aksidentuar nga një furgon, duke bërë që ajo të fluturimi për në Berli
Tifozja bukuroshe e Los Angeles Lakers (FOTO LAJM) Modelja Emily Ratajkowski ka marrë edhe njëherë vëmendjen e mediave rozë dhe rrjeteve sociale, pasi ka postuar një set f
Zyrtari amerikan: Presin diçka të re nga Berlini, ndarjet etnike nuk pëlqehen Ish-zëvendës ndihmës Sekretari i shtetit amerikan për Evropën dhe Euroazinë, Brian Hoyt Yee, ka deklaruar se takimi në S
Edhe sa kohë do të qëndrojë në post Angela Merkel? Në fillim të prillit, kancelarja gjermane, Angela Merkel largoi dy piktura nga zyra e saj dhe i dërgoi në një muze të Be
Ibrahimovic bomber në SHBA, 7 gola në 5 ndeshje (VIDEO) IbrahimoviC nuk po përmbahet në nisejn e këtij sezoni në MLS. Ai shënoi golin e tij të 7 në këtë sezon ku Los Angele
Ibrahimovic bomber në SHBA, realizon dopietë (VIDEO) Fjalët e duhura për të përshkruar Zlatan Ibrahimovicin mungojnë. Suedezi vazhdon të magjepsë Amerikën me paraqitjen e ti
Angelina Jolie ndërron mëndje, dëshiron të kthehet sërish me Brad Pitt Kanë kaluar dy vite e gjysmë që kur Angelina Jolie firmoi divorcin nga Brad Pitt. Gjithë procesi i ndarjes dhe marrëd
Reperit të njohur i ndodh surpriza pas vrasjes Albumi i vetëm i reperit Nipsey Hussle është rikthyer në klasifikimin muzikor amerikan në vendin e dytë, një javë pasi u
"Çmendet" rrjeti! Angelina Jolie Presidente e SHBA? Aktorja Angelina Jolie është një nga firgurat më të dashura dhe më të njohura në Amerikë po jo vetëm. Së fundmi, një
Për inat të shtetit vrau vogëlushin shqiptar, detaje të reja nga ngjarja në Zvicër Gruaja që më 21 mars në Bazel vrau me thikë vogëlushin 7 vjeçar me prejardhje nga Kosova, ka mbrapa saj një histori të
Ky është i dyshuari për vrasjen e reperit amerikan (FOTO LAJM) Reperi amerikan Nipsey Hussle ka ndërruar jetë në moshën 33 vjeçare pasi u qëllua për vdekje në Los Angeles. Artisti
Vritet me armë reperi i njohur, Rihanna reagon e tronditur (FOTO LAJM) Reperi i njohur amerikan nga Los Angeles, Nipsey Hussle është ekzekutuar me armë zjarri në hyrje të biznesit të tij këtë
Futbollistët e Milanit tani e kanë një arsye më shumë për të fituar (FOTO LAJM) Tifozët e Milani kanë një arsye përse të mburren. Modelja spanjolle Angelika del Rio, është një tifoze e zjarrtë e ku
Ibrahimovic lë pas dëmtimin, rikthehet në stërvitje Sulmuesi i Los Angeles Galaxy, Zlatan Ibrahimovic do të rifillojë stërvitjen me klubin amerikan javën e ardhshme. Sue
U martuan me milionerë të huaj, vajzat që u kryqëzuan në rrjete sociale Fejesat dhe martesat e këtij viti kanë qenë padyshim të shumta, aq sa thuaj tërë vera na iku duke menduar për fustanet e