999 rezultate për

angel

Ja pse Jolie është personi më i urryer në Hollywood Sjellja jo e mirë dhe arrogante, planet ekstravagante për premierën e filmit të ri dhe përpjekjet për ta diskredituar is
Angellov: Deklaratat e Gruevskit mund të shkaktojnë incidente serioze “Deklaratat e papërgjegjshme nga ana e kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, mund të shkaktojnë incidente serioz
Sondazhet: "Luftë" e ashpër për kancelarin e Gjermanisë Konservatorët e Angela Merkel dhe Social Demokratët e Martin Schulz janë në një garë të ashpër dhe të barabartë për kanc
Gopa gjigande "përpin" dy makina në Los Angeles (VIDEO) Pas motit të keq që ka mbuluar SHBA-te, një gropë gjigande është hapur papritur në mes të rrugës në Los Angeles, duke "p
Stuhia e fuqishme godet Kaliforninë, viktima e përmbytje të mëdha (FOTO & VIDEO) Një nga stuhitë më të forta përgjatë viteve të fundit ka goditur shtetin e Kalifornisë duke u marrë jetën dy personave d
Ronaldo dhe Jolie së bashku në një serial turk për refugjatët sirian (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo së bashku me aktoren e njohur Angelina Jolie do të jenë pjesë e një seriali të një televizioni turk që
Angela Merkel, zyrtarisht kandidate për Kancelare të Gjermanisë Kristiandemokratët gjermanë dhe partneri bavarezë, CSU kanë zgjedhur zyrtarisht Angela Merkelin kandidate për kancelare
Panik në Los Angeles, sulmuesi hedh bombën në restorant dhe largohet Një person ka hedhur një mjet shpërthyes në një restorant të populluar dhe është larguar, ndërsa të pranishmit janë tmer
Angelina Jolie do të adoptojë fëmijën e shtatë Angelina Jolie e cila ndodhet në proces divorci me Brad Pitt dëshiron të marrë përsipër një përgjegjësi tjetër, ajo do t
Kancelaria Angela Merkel ndërhyn për tensionet Kosovë-Serbi Kryeministri serb, Aleksandar Vuçiç ditën e sotme ka njoftuar se ka pas një bisede telefonike me kancelaren gjermane Ang
Nuk do ta besoni si është katandisur aktorja Angelina Jolie (FOTO LAJM) Aktorja e famshme Angelina Jolie duket se ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore. Gazeta amerikane ‘National enqu
Trondit Angelina Jolie, peshon vetëm 35 kg (FOTO LAJM) Një fotografi e cila po qarkullon ngado në media, ka tronditur fansat e aktores Angelina Jolie. Gjëndja shëndetesore
Kryeson Putini, Angela Merkel është humbësja e vitit 2016 Presidenti i Rusisë Vladimir Putin, pak javë më parë u konsiderua nga mediat si politikani dhe njeriu i vitit 2016, ndër
Sadiku mund të ribashkohet me Tramezzanin Pas largimit nga kombëtarja shqiptare, u duk se Paolo Trammezzani nuk do të takohej më me sulmuesin Armando Sadiku, por
DW: Angela Merkel po i kthen shpinën Gruevskit Analiza e mbrëmshme e fondacionit "Konrad Adenauer" është një sinjal i qartë se VMRO-DPMNE-ja më nuk ka mbeshtetje nga f
Mustafa: Lajm i mirë rizgjedhja e Angela Merkel në krye të CDU-së Kryeministri i Kosovës, njëherësh lider i LDK-së, Isa Mustafa, e ka quajtur lajm pozitiv për Partitë Popullore Evropiane
Telefonata anonime: "Do sulmojmë metronë në Los Angelos më 6 dhjetor' Një telefonatë anonimë ka alarmur qyetarët e Los Angelos dhe ka bërë që FBI dhe policia e LA-së, të marrë masa të shumta
Father strangels his two sons before hanging himself in Korca A father killed himself after murdering his sons, aged 6 and 4 in the city of Korca, Albania. Police found the man hange
Grubi-Angellovit: UÇK-në e ke në qeveri dhe parlament Në emisionin "Top Tema" të TV Telma është zhvilluar një debat ndërmjet përfaqësuesve të partive politike pjesëmarrëse në
Ja momenti i sikletshëm i Ramës gjatë takimit me Angela Merkel (VIDEO) Takimi i Kryeministrit të vendit, Edi Rama me kancelaren gjermane, Angela Merkel vinte pas një dushi të ftohtë për shpre