999 rezultate për

angel

Angela Martini heq dorë nga modelingu : Kam boll para Modelja e njohur, Angela Martini duket se i ka dhënë fund modelingut dhe do të merret me dicka tjetër duke ia nisur nga
Messi ka dy dëshira për Barcelonën në merkato Lionel Messi thuhet se dëshiron që Barcelona të nënshkruajë me dy lojtarë; Angel Di Maria dhe Paulo Dybala, sipas Gazzet
Angela Martini bën buzët, rezultati shokues (FOTO LAJM) Pak kohë pasi Angela Martini pushoi së qëni aktive në rrjetet sociale, njerëzit filluan diskutimet nëse i ka ndodhur diç
Angelina në prag të vdekjes? Shokojnë fotot e saj te fundit (FOTO LAJM) Angelina Jolie vazhdon të ketë peshë të dobët trupore. Ish- gruaja e Brad Pitt shqetëson me pamjen e saj, sidomos me këm
Angelina Jolie rrëhet për herë të parë pas ndarjes me Brad Pitt Nuk ka kaluar shumë kohë që kur divorci i çifti të famshëm hollivudian Angelina Jolie dhe Brad Pitt u bë kryetemë e medi
10 qytetet më të mira në botë sipas të rinjve Sipas një studimi te fundit kryer tek moshat e reja, ja cilat janë qytetet me te mira ne bote për te vizituar, për te pu
Angela Martini rikthehet në Instagram, postet e rradhës artileri e rëndë (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare me famë botërore Anxhela Martini ka munguar prej kohësh në rrjetete sociale dhe nuk është më
Pribe sërish në Shkup, takim me Vrangellovskin Kryetari i Gjykatës Supreme, Jovo Vangellovski, ka realizuar takim me grupin ekspertëve të lartë për çështje sistematike
Angelina Jolie habit publikun, shfaqet në formë të përkryer (FOTO LAJM) Angelina u shfaq duke festuar ditëlindjen e nëntë të binjakëve të saj dhe u duk sikur kishte marrë peshë. Jolie u fot
Trump përgëzon Merkelin për organizimin e një “samiti fantastik” Presidenti amerikan, Donald Trump ka përgëzuar sot kancelaren gjermane, Angela Merkel për organizimin e një samiti sipas
Angelina Jolie rikthehet në publik pas ndarjes me Brad-in (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm disa ditë që kur Angelina Jolie shqetësoi të gjithë fansat e saj me fotografitë e fundit kur dukej tme
Ndërkohë që Angelina vuan për jetën, Brad Pitt në një romancë të re (FOTO LAJM) Edhe pse akoma nuk janë shuar zërat për ndarjen e tij nga aktorja Angelin Jolie, Brad Pitt ka vazhduar që tani të rijeto
Angelina Jolie 34 kilogramë, në rrezik serioz për jetën (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që aktorja e njohur Angelina jolie të bëhet kryetemë për shkak të humbjes drastike të peshës. K
Angela Merkel prezanton programin elektoral për zgjedhjet e shtatorit Partia konservatore e kancelares gjermane, Angela Merkel, i ka premtuar Gjermanisë më shumë polici dhe shtëpi si dhe pun
Angela Merkel voton kundër martesës mes gjinisë së njëjtë: "Martesa është mes një burri dhe një gruaje" Angela Merkel ka votuar kundër martesës mes gjinisë së njëjtë në Gjermani, pasi ajo beson se "martesa është mes një burr
Rihanna del jashtë kontrollit, si fsheh dot më kilet (FOTO LAJM) Rihanna është vënë shpesh në qendër të vemendjes për shkak të kileve të tepërta që ka marrë. Por pavarësisht kësaj a
Nuk pritej, Angelina Jolie befason Brad Pitt Duket se lufta për kujdestarinë e fëmijëve vazhdon akoma mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Por këtë here ka qenë
Angela Merkel përshëndet qeverinë e re në Maqedoni Kancelaria e Gjermanisë, Angela Merkel, sot i ka dërguar një urim kryetarit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Zor
Deputetja e VMRO-së Daniela Rangellova, në pyetje në Prokurorinë Speciale Deputetja e VMRO-DPMNE-së, Daniela Rangellova, sot gjithashtu si ish kryeministri teknik, Emil Dimitriev, është e ftuar
Lori Hoxha shkon në Los Angeles vetëm për të lyer flokët?! (FOTO LAJM) Lori Hoxha ndodhet në Los Angeles ku po shijon disa ditë pushimi gjatë të cilëve ka takuar edhe këngëtaren e njohur shqi