999 rezultate për

angel

Ja sa miliardë euro vlen për Shqipërinë fitorja e Angela Merkel Me fitoren e ditës së diel, Angela Merkel ka thyer një rekord të ri në Europë, duke fituar një mandat të katërt dhe duke
Haradinaj uron Angela Merkel Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Hardaniaj, i ka dërguar një letër urimi Kancelares gjermane, Angela Merkel,
Sot, kjo vogëlushe është femra më e fortë në botë- jeta e Merkel në fotografi (FOTO LAJM) Angela Merkel, kancelarja gjermane nga Unioni Kristian-Demokrat (CDU), dje siguroi për herë të katërt mandatin e saj,shk
Ky është reagimi i parë i Angela Merkel pas fitores Angela Merkel dukej e lodhur ndërsa mbërriti në selinë e saj të partisë në mbrëmje pas përfundimit të zgjedhjeve. Duk
Fitorja e Merkel në Gjermani dobëson euron Fitorja e Merkel sapo ka dhënë rezultatin e parë duke shkaktuar tronditjen e parë në bursa. Euro ra në bursat azia
Bebe Rexha i habit të gjithë, "Xhixhile " në Los Angelos (VIDEO) Padyshim që Bebe është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të suksesshme. Ajo tashmë është e njohur botërisht p
Angelina Jolie jep dritën jeshile për bashkimin me Brad Pitt Angelina Jolie dhe Brad Pitt para një vit përmes një deklarate të përbashkët për media deklaruan se do të shkurorëzohen.
Tre deri në 10 vite burg rrezikon sulmuesi i ministres Shekerinska Pançe Angelov, i akuzuar për dhunë në kuvendin e Maqedonisë në ngjarjet e 27 prillit ndaj deputetes Radmila Shekerinska
Këngëtarja guxon dhe publikon foto me deputetin e martuar shqiptar: Është i dashuri im (FOTO LAJM) Përveç politikës, deputetet nga Kosova kohët e fundit po përfliten mjaft edhe për jetën e tyre private. Kështu depute
Angelina Jolie shpjegon kuptimin e tatuazheve në trupin e saj Aktorja Angelina Jolie nuk e kishte zbuluar asnjëherë shpinën, deri në premierën e filmit të saj më të fundit. Mesa duke
Angela Martini provokon keq me këtë publikim të fundit (FOTO LAJM) Modelja, Angela Marini ka ndezur rrjetin me postimin e saj më të fundit , ku shfaqet tepër në formë dhe seksi e veshur m
Angelina Jolie pajtohet më në fund me babain e saj (FOTO LAJM) Mesa duket premiera e një filmi ka pajtuar më në fund Angelina Jolien me babain e saj. Angeline Jolie-s iu bashkua ba
Angellov: LSDM ma dha mundësinë ta kundërshtoj gjuhën shqipe Ish-gjenerali policor, Stojançe Angellov nuk do të zhvillojë karrierë politike derisa është i punësuar në Ministrinë e P
Edhe Merkel ia përmend Demarkacionin Haradinajt Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka uruar kryeministrin e Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj. Në urimin e zonj
Angela Merkel këndon në fushatë (VIDEO) Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka treguar një anë të sajën që nuk e njihnim më parë, ajo ka kënduar një këngë bashkë
Angelina me 6 fëmijët në tapetin e kuq, por mungon Brad Pitt Aktorja e njohur, Angelina Jolie, sfiloi në tapetin e kuq të Toronto Film Festival bashkë me gjashtë fëmijët e saj.Një n
"Koreja e Veriut do të sulmojë Los Angeles-in me armë bërthamore" (FOTO LAJM) Ndërkohë që tensionet mes Koresë së Veriut dhe SHBA-së janë në kulmin e tyre, ka mjaft ekspertë të sigurisë që i tremben
Më në fund një lajm i mirë nga Angelina Jolie Kohët e fundit kemi dëgjuar vetëm lajme ndarjeje –bashkimi për Angelina Jolie, e cila bashkë me ish-partnerin e saj Brad
Mahniti grekët, Alket Rizai rrëfen gjestin e tij prekës për Evangelian me kancer Alket Rizai emocionoi të gjithë Greqinë me gjestin e tij të mbledhjes së fondeve për Evangelian 8-vjeçare, e cila vuan n
Mediat greke i bëjnë jehonë gjestit prekës të Alket Rizait ndaj Evangelias me kancer (VIDEO) Ka bërë bujë gjesti i shqiptarit Alket Rizai të dënuar në Greqi, i cili mblodhi fonde në burg për vogëlushen 8 Evangelia