999 rezultate për

angel

Angelina Jolie rikthehet në publik pas ndarjes me Brad-in (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm disa ditë që kur Angelina Jolie shqetësoi të gjithë fansat e saj me fotografitë e fundit kur dukej tme
Ndërkohë që Angelina vuan për jetën, Brad Pitt në një romancë të re (FOTO LAJM) Edhe pse akoma nuk janë shuar zërat për ndarjen e tij nga aktorja Angelin Jolie, Brad Pitt ka vazhduar që tani të rijeto
Angelina Jolie 34 kilogramë, në rrezik serioz për jetën (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që aktorja e njohur Angelina jolie të bëhet kryetemë për shkak të humbjes drastike të peshës. K
Angela Merkel prezanton programin elektoral për zgjedhjet e shtatorit Partia konservatore e kancelares gjermane, Angela Merkel, i ka premtuar Gjermanisë më shumë polici dhe shtëpi si dhe pun
Angela Merkel voton kundër martesës mes gjinisë së njëjtë: "Martesa është mes një burri dhe një gruaje" Angela Merkel ka votuar kundër martesës mes gjinisë së njëjtë në Gjermani, pasi ajo beson se "martesa është mes një burr
Rihanna del jashtë kontrollit, si fsheh dot më kilet (FOTO LAJM) Rihanna është vënë shpesh në qendër të vemendjes për shkak të kileve të tepërta që ka marrë. Por pavarësisht kësaj a
Nuk pritej, Angelina Jolie befason Brad Pitt Duket se lufta për kujdestarinë e fëmijëve vazhdon akoma mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Por këtë here ka qenë
Angela Merkel përshëndet qeverinë e re në Maqedoni Kancelaria e Gjermanisë, Angela Merkel, sot i ka dërguar një urim kryetarit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Zor
Deputetja e VMRO-së Daniela Rangellova, në pyetje në Prokurorinë Speciale Deputetja e VMRO-DPMNE-së, Daniela Rangellova, sot gjithashtu si ish kryeministri teknik, Emil Dimitriev, është e ftuar
Lori Hoxha shkon në Los Angeles vetëm për të lyer flokët?! (FOTO LAJM) Lori Hoxha ndodhet në Los Angeles ku po shijon disa ditë pushimi gjatë të cilëve ka takuar edhe këngëtaren e njohur shqi
Ngjashmëri e frikshme, njihuni me sozinë e Angelina Jolie (FOTO LAJM) Modelja ruse Risha Kova ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme me aktoren e famshme Angelina Jolie. Po njëlloj si aktor
Çfarë po kurdisin? Lori Hoxha dhe Era Istrefi bashkë në Los Angeles Dy bjondet më të komentuara në mediat rozë, Lori Hoxha dhe Era Istrefi kanë bërë bashkë në Los Angeles. Era është duk
E pabesueshme! Kjo vajzë është identike si Angelina Jolie (FOTO LAJM) Ka rreth 75 mijë ndjekës në Instagram dhe fansat i shtohen dita-ditës. Bëhet fjalë për modelen ruse Risha Kova, e cil
Angela Martini shkon në shtëpinë e të dashurit në Rumani (FOTO LAJM) Modelja e famshme shqiptare Angela Martini prej kohësh po përjeton një romancë dashurie me biznesmenin e njohur romun
Rrëfimi prekës i Angelina Jolie për nënën e ndjerë: Do jepja çdo gjë që ta kisha pranë Aktorja me famë botërore Angelina Jolie, ka folur në një intervistë të sinqertë për nënën e saj të ndjerë, Marcheline Be
Humbi betejën me kancerin, Angelina Jolie flet për nënëne ndjerë Angelina Jolie ka folur për nënën e saj të ndjerë Marcheline Bertrand në një intervistë të re. Aktorja 41-vjeçare ka
Shtyhet seanca per çështjen "Monstra" Kryetari i Gjykats Supreme, Jovan Angelovski, vendosi sot shtyrjen e seancës për çështjen "Mostra". Sipas vendimit të
Dalin faktet shokuese, ja çfarë e shkaktoi ndarjen e Angelina Jolie me Brad Pitt (FOTO LAJM) Çifti më i famshëm në botë, ndarja e të cilëve trishtoi shumë fanca të tyre, Agelina Jolie dhe Brad Pitt, u ribashkuan s
Faktet shokuese që mendohet se shkaktuan ndarjen e Angelina Joliet me Brad Pitt Ndarja e tyre bëri bujën më të madhe mediatike gjatë vitit të kaluar. Ish-çifti i famshëm Anngelian Jolie dhe Brad Pi
Pse u ndanë çifti Jolie-Pitt? Dyshja e famshme Anngelian Jolie dhe Brad Pitt i dhanë fund martesës së tyre më 15 shtator 2016 pas plot 11 vitesh së b