999 rezultate për

angel

Publikohen pamjet pak para cermonisë së dasmës të Angela Martinit (VIDEO&FOTO) Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka treguar së fundmi se ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë. E njëj
Zbulohet shoqëruesja e veçantë e dasmës së Angela Martinit! (FOTO LAJM) Modelja e njohur Angela Martini na habiti të gjithëve me vendimin e saj të papritur për të kurorëzuar dashurinë e saj me
Ja si ndodhi martesa e Angela Martinit me miliarderin rumun (FOTO LAJM) Për të gjithë ne ishte e papritur mbrëmjen e djeshme, kur Angela Martini dhe partneri i saj njoftuan se sapo ishin martu
Angelina Jolie ka treguar më në fund se pse i ka hyrë aktrimit Aktorja Angelina Jolie ka treguar më në fund se pse i është hyrë aktrimit Aktorja e njohur duket se nuk ka pasur qëll
Angelina Jolie: Filmi im tregon gjithçka për divorcin nga Brad Pitt Në vitin 2015 Angelina Jolie dhe Brad Pitt dhanë premirën e filmit ‘By the Sea’, filmi i tyre i parë si një çift i martu
Komandonte mafiozët e Italisë, arrestohet "trashëgimtarja" e Toto Riinas (FOTO LAJM) Antimafia italiane ka arrestuar një grua e cila ishte në krye të grupit mafioz sicilian "Cosa Nostra". Operacioni u b
E fiksuar pas Angelina Jolie, shikoni si u katandis pas dhjetra operacioneve (FOTO LAJM) Ajo ishte e fiksuar pas aktores së njohur Angelina Jolie duke harxhuar shuma të mëdha parash me operacione plastike në f
Brad Pitt kupton se Anniston ishte dashuria e jetës së tij pasi e la për Angelinën Thuhet se Jennifer Aniston ka qenë arsyeja pse Brad Pitt i është rikthyer jetës normalisht pas ndarjes së bujshme nga An
A është ky fundi i Gjermanisë së Merkel? Thuajse dy muaj pas zgjedhjeve të përgjithshme në Gjermani, bisedimet ndërpartiake kishin për qëllim formimin e një koal
NBA, Cleveland Cavaliers fluturon me mbretin James Lebron me një paraqitje vërtet mbresëlënëse ishte heroi i padiskutueshëm i formacionit të trajnerit Tyron Lue që në Quic
Njihuni me të dashurën e re të Brad Pitt (FOTO LAJM) Është mbushur më tepër se një vit që kur ish-çifti i showbizit Brad Pitt dhe Angelina Jolie i kanë dhënë fund lidhjes së
Huligani që sulmoi Selën e Zaevin: Nuk jam bërë pishman! Udhëheqësi i organizatës me bereta të zeza “Qoseto”, Goran Angelov ka folur për hyrjen brutale më 27 prill në Kuvend.
Brad Pitt në një lidhje me sozinë e Angelina Jolie? Mediat botërore kanë përfolur për një lidhje të mundshme të Brad Pitt-it me aktoren Kate Hudson. Të gjithë jemi duke
Angela Martini në zi, humb njeriun e shtrenjtë Angela Martini është një nga modelet më të famshme shqiptare dhe që ka korrur shumë suksese në arenën ndërkombëtare.
Shpresuam se po bëhej më mirë , Angelina në gjendjen më të keqe Aktorja e famshme, Angelina Jolie, është komentuar shpesh kohët e fundit për trupin e saj gjithmonë e më të dobët. Pothu
Ish-komandanti i UÇK-së i përgjigjet komandantit maqedonas: E kemi pa çfarë trima jeni Ish-komandati i UÇK-së në luftën e Maqedonisë i njohur si Komandant Baruti, Xhemë Llamari, i është kundërpërgjigjur Gora
Paramilitari maqedonas provokon grupin e ushtarëve të UÇK-së: Ejani po ju presim... Goran Angelof, udhëheqësi i grupit të beretave të ashtuquajtur “Qoseto”, në një postim të tijin në Facebook ka shkruar
Gratë më të fuqishme në botë, nga Angela Merkel tek Ivanka Trump (FOTO LAJM) Revista amerikane “Forbes” ka shpallur kancelaren gjermane Angela Merkel si gruan më të fuqishme në botë për vitin 2017.
Anxhelina e thotë publikisht nëse Angela Martini e ndau nga Oni Hysenbenlliu Lidhja mes Anxhelina Hadergjonaj dhe oni Hysenbelliu ishte një nga lidhjet më të bujshme. E ftuar në “Xing me Ermali
Rrëfimet e tmerrshme për Angelinën dhe Bradin, ajo pëlqente ta shihte duke vuajtur Lajmi për ndarjen e tyre u finalizua rreth një vit më parë, edhe pse çifti e ka pezulluar proçesin e divorcit. Dëgjuam l