Meta kërcënon Ramën me dorëheqje
999 rezultate për

angel

Si në film dhe në jetë reale, Jolie e infiltruar për të kapur lordin e drogës Ish-kryeprokurori i Gjykatës Ndërkombëtare Penale kishte një afeksion për të famshmit – duke kërkuar kështu aktoren akti
Angela Merkel shfaqet për herë të parë pas zgjedhjeve të 24 shtatorit Një fundjavë jo e lehtë për Merkel. Të shtunën (07.10) ajo foli para rinisë konservatore, por përballja e vërtetë pritet
Partneri i Zaevit i quan shqiptarët majmunë, duhet dëbuar Në rrjetet sociale është postuar një bisedë midis partnerit të koalicionit të kryeministrit Zoran Zaev, Stojançe Angelov
MPB paralajmëron se nuk do të tolerohet asnjë incident gjatë zgjedhjeve Ministria për punë të brendshme nuk do të tolerojë asnjë incident gjatë procesit zgjedhor dhe në mënyrë më të ashpër dën
Skandali me deputetin, këngëtarja bën atë që nuk pritej (FOTO LAJM) Ngjarja që bëri shumë bujë në Kosovë dhe në botën e politikës ishte historia e deputetit Haxhi Shala dhe këngëtares shq
Ja sa miliardë euro vlen për Shqipërinë fitorja e Angela Merkel Me fitoren e ditës së diel, Angela Merkel ka thyer një rekord të ri në Europë, duke fituar një mandat të katërt dhe duke
Haradinaj uron Angela Merkel Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Hardaniaj, i ka dërguar një letër urimi Kancelares gjermane, Angela Merkel,
Sot, kjo vogëlushe është femra më e fortë në botë- jeta e Merkel në fotografi (FOTO LAJM) Angela Merkel, kancelarja gjermane nga Unioni Kristian-Demokrat (CDU), dje siguroi për herë të katërt mandatin e saj,shk
Ky është reagimi i parë i Angela Merkel pas fitores Angela Merkel dukej e lodhur ndërsa mbërriti në selinë e saj të partisë në mbrëmje pas përfundimit të zgjedhjeve. Duk
Fitorja e Merkel në Gjermani dobëson euron Fitorja e Merkel sapo ka dhënë rezultatin e parë duke shkaktuar tronditjen e parë në bursa. Euro ra në bursat azia
Bebe Rexha i habit të gjithë, "Xhixhile " në Los Angelos (VIDEO) Padyshim që Bebe është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të suksesshme. Ajo tashmë është e njohur botërisht p
Angelina Jolie jep dritën jeshile për bashkimin me Brad Pitt Angelina Jolie dhe Brad Pitt para një vit përmes një deklarate të përbashkët për media deklaruan se do të shkurorëzohen.
Tre deri në 10 vite burg rrezikon sulmuesi i ministres Shekerinska Pançe Angelov, i akuzuar për dhunë në kuvendin e Maqedonisë në ngjarjet e 27 prillit ndaj deputetes Radmila Shekerinska
Këngëtarja guxon dhe publikon foto me deputetin e martuar shqiptar: Është i dashuri im (FOTO LAJM) Përveç politikës, deputetet nga Kosova kohët e fundit po përfliten mjaft edhe për jetën e tyre private. Kështu depute
Angelina Jolie shpjegon kuptimin e tatuazheve në trupin e saj Aktorja Angelina Jolie nuk e kishte zbuluar asnjëherë shpinën, deri në premierën e filmit të saj më të fundit. Mesa duke
Angela Martini provokon keq me këtë publikim të fundit (FOTO LAJM) Modelja, Angela Marini ka ndezur rrjetin me postimin e saj më të fundit , ku shfaqet tepër në formë dhe seksi e veshur m
Angelina Jolie pajtohet më në fund me babain e saj (FOTO LAJM) Mesa duket premiera e një filmi ka pajtuar më në fund Angelina Jolien me babain e saj. Angeline Jolie-s iu bashkua ba
Angellov: LSDM ma dha mundësinë ta kundërshtoj gjuhën shqipe Ish-gjenerali policor, Stojançe Angellov nuk do të zhvillojë karrierë politike derisa është i punësuar në Ministrinë e P
Edhe Merkel ia përmend Demarkacionin Haradinajt Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka uruar kryeministrin e Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj. Në urimin e zonj
Angela Merkel këndon në fushatë (VIDEO) Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka treguar një anë të sajën që nuk e njihnim më parë, ajo ka kënduar një këngë bashkë