999 rezultate për

angel

Merkel takon Vuçiçin në Paris, a do ta marrë edhe Thaçin? Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, dhe presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, pritet që të takohen në Paris, në më
Shfaqet sërish këngëtarja që pushtoi mediat rozë (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin Angelina Shalen, sepse për muaj me radhë ajo ishte kryefjala e shoubizit shqiptar. U bë e famshme
Sa i sigurt është Ballkani pa Merkelin? Jo vetëm për BE, edhe për shumë politikanë në vendet e Ballkanit Perëndimor kancelarja, Angela Merkel ishte lidere dhe m
Angela Martini i organizon super festën burrit të saj milioner Më datën 12 të muajit të kaluar, bashkëshorti i Angela Martinit, biznesmeni rumun Dragos Savulescu, ka festuar ditëlindj
Mayweather blen shtëpinë e ëndërrave në Los Angeles (FOTO LAJM) Boksieri amerikan Floyd Mayweather ka blerë një shtëpi me vlerë 25 milionë dollar në Los Angeles. Mayweather cilësohet s
Zyrtare: Angel Di Madria rinovon kontratën me PSG Angel Di Maria ka rinovuar kontratën e tij me klubin francez, PSG. Kontrata e tij skadonte verër e ardhshme, dhe nuk
Sulmohet godina e FSB-së ruse, ka të vdekur Një person është vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur, pas një shpërthimi të ndodhur në pallatin e FSB (shërbimet e sigu
Largimi i Merkelit shton rrezikun për ndarjen e Kosovës Largimi i kancelares gjermane Angela Merkel, e cila njoftoi se nuk do të kandidojë për një mandat të ri, do të ndikojë n
PSG nuk ndalet në Ligue 1, mposht bindshëm Marseillen (VIDEO) Paris Saint-Germaini fitoi sonte në transfertë ndaj Marseilles me rezultatin 0-2 në kuadër të javës së 11-të të ligës el
E masakruan për operacionet plastike, Anxhela flet për gjërat që do më shumë Emisioni dedikuar vip-ave shqiptarë nëpër botë do të drejtohet nga Klea Huta. E ftuara e parë që do të nisë programi
Kush po i kërcënon deputetët që janë pro marrëveshjes me Greqinë? Deputetja e VMRO-DPMNE-së Daniela Rangellova para fillimit të seancës së Komitetit Ekzekutiv të parisë ka thënë se do të
Merkel e vendosur të mbrojë Kosovën kundër Serbisë Raportuesi për Serbinë në Parlamentin Evropian, David McAllister ka kërkuar nga kancelarja gjermane Angela Merkel të pra
Brad Pitt si asnjëherë për Angelinën: Humba thesarin tim! Brad Pitt, një nga aktorët më të dashur e më simpatik në të gjithë botën ka dhënë disa këshilla për martesën. Pas hu
Përfundon në sherr konferenca mes Wilder dhe Tyson Sor është zhvilluar edhe konfernca e tretë në Los Angeles mes dy boksierëve Deontay Wilder dhe Tyson Furyt. Në momentin
Wilder premton spektakël në Los Angeles Në datën 1 dhjetor do të mësojmë se cili do të jetë kampionai i ri në peshat e rënda. Dueli do të vendosë përballë dy bo
Kryeredaktorja e DW: Erdhi fundi i Merkelit Një ndryshim personeli të martën tregoi se kancelarja gjermane, Angela Merkel nuk organizon dot më mazhoranca as brenda
Shpëtoi Angelina Jolien nga kanceri, mjekja jep 6 këshilla shumë të rëndësishme Kjo lloj sëmundje prek pothuajse një në tetë femra, ndërsa aktorja e famshme Angelina Jolie, përmes mjekes së saj person
Angelina dhe Meghan paskan një të përbashkët që askush nuk e kishte vënë re Në fillimet e saj Meghan e pati të vështirë që të përshtaste stilin e saj me atë të rregullave mbretërore, por tani ngad
Divorci Angelina-Brad, gjykata merr vendimin e rëndësishëm Mesa duket ndarja nga Angelina nuk ka qenë fort e lehtë për ish- bashkëshortn e saj Brad Pitt. Ylli i kinematografisë ka
Modriç e ka ndarë mendjen: Dua të iki tek Interi elenovela Luka Modric po shkon drejt fundit. Ylli kroat tashmë ka ndarë mendjen, kërkon të ndahet me Real Madridin për t